Harlan Banks (Seagal) je najat k doručení zásilky do Las Vegas. Když ale vyzvedává 20 miliónů dolarů v hotovosti, jeho komplic zastřelí ochranku a se zbraní v ruce Bankse přinutí ujet z banky, následuje neuvěřitelná honička, která pro Bankse ovšem končí ve vězení. S tochou mystické pomoci ale Banks uniká a vydává se na cestu pomsty. (oficiálny text distribútora)

HiddenDragon

padouch: "A neusni!" Seagal: "Vypadam snad ospalej?" :-D Tak tohle me fakt pobavilo. Jinak totalni ptakovina, kde mi skoro nic nedavalo smysl. Tuna sprostych slov a drsna hudba jeste bohuzel nedelaji drsnackej film. Presto je zajimavy, ze to nudne neni, koukat se na to da a proste jako odregovavacka to funguje. Vycpele tema s nespravedlivym odsouzenim, utekem z veznice a pomstou uz tu bylo bilionkrat. Navic nic nezkazim, kdyz prozradim ze ve vsem jede sef policie :) Jakmile uvidite na zacatku v helikoptere jeho siluetu a uslysite hlas, jen naprosty imbecil by toho sameho cloveka pak nepoznal na policejni stanici :) takze jedine tajemstvi filmu zna clovek po par minutach. Pak jsem vubec nepochopil roli Chloe Moretz, kterou asi chuderu postavili na znacku a rekli, ted se usmivej, prijde strejda Steve. Hlavni padouch, ktery zije v jakemsi podivnem mauzoleu jak upir, ma jeji fotku na oltari, a na konci filmu se sni kazdej objima....kruci na tohle bych potreboval manual, abych to pochopil :) Do toho jeste napasovali nejake snove sceny a vidiny zcela postradajici vztah k deji, ktere ma Seagalova filmova manzelka (logictejsi nez jeji vize by bylo kdyby byla slepa, protoze na Seagalovi toho sexy moc neni :) A to ani nezminuju, ze Seagal tu podle me v zadne akcni scene skutecne nehraje. Jestli mu krivdim, tak si ufiknu malicek, ale podle meho pocitu tu vsechno delal nejaky bezejmenny dubler... ()

wosho

Mám rád starého Segala. Dle mé maličkosti je to jediný akční hrdina, co dokáže i ve skutečnosti nakopat někoho do zadku. No a měl jsem dlouho štěstí, že jsem se dlouho vyhýbal jeho novým kouskům (kromě Machete). Bohužel do soboty 21. 11. LP 2010. To jsem díky primě vyděl TOTO a byl jsem znuděn k smrti. Akce děs-běs. Vím, že ani ty jeho nej kousky byly nevýrazné filmy s jediným kladem a to jeho bojovným uměnín (sice né efektním, za to praktickým). Ale když jeho jediný klad je hloboko utopen pod jeho banďerem, tak ani dětská láska nic nezmůže. Segal je pro mě jako bojovník proti zločinu mrtev. Držím mu palce aby se uchytil v jíném šoubyznysu-v televizních kuchařkách by se vyjímal opravdu parádně. ()

Jayem

Až na to že tento film mál o niečo vyšší rozpočet ako posledné Seagalové béčka nič nové neponúka. Až prehnane moc bitiek, aj tam kde netreba. ()

Eldoth

No ...když jsem pročítal zdejší komenty, čekal jsem nějakou opravdu špatnou variaci na akční film ...zaměřil jsem se hlavně na odpady, ale nebudu tak kritický jako jiní. Pominu-li pochybné herectví a tisíckrát omletý scénář, jedná se o celkem zdařilou jízdu. Dva body ...a to jen za to, že jsem viděl mnohem horší filmy, které se schovávaly za žánrem akční a také nesmíte zapomínat, že Seagalovi už dávno není dvacet, takže nějaké eskapády, které předváděl ve svých ranných dílech :) ...bych od něj už ani nečekal. ()

Yardie

Ani nevím, proč jsem se na to dodíval. Asi proto, že se mi nic jiného nechtělo dělat. Každopádně - děj je slabý a děravý, resp. docela roztrhaný a "skromný". Herecké výkony v podstatě o ničem, resp. bych to asi odehrál i já. Tempo nulové, jakoby se pořád nic nedělo. Pár těch bojůvek bylo fajn, bylo to takové civilní a nepřehnané. Ale celkově to bylo takové nudné a divné. Howgh! ()

Thomm

Seagal zase někoho mlátí a střílí. Černý parchanty, žlutý svině, bílý hajzly - je mu to celkem jedno. Koukat se na to dá, ale jak řekl jeden negr přímo ve filmu - "Stejný hovno, jinej hajzl." ()

boyd.

No konečně!!! Konečně je tady něco koukatelného od Stevena Seagala a museli jsme si na to počkat "jen čtyři roky". Ano Stevena sice zastupuje v obtížných bojových scénách dubler, ale hodně toho oproti minulým filmům předvede i sám mistr. Příběh má sice pár nelogičností a pár nedostátku a kdyby se na tom víc zapracovalo, byla by to akční pecka, tak je to jen průměr, čistý a nefalšovaný průměr. Je až neuvěřitelné že tohle a Žoldáky dělal stejný režisér. Tady si dali více záležet na akčních scénách a především honička v Las vegas je velice dobře zvládnutá, prostě oproti žoldákům je to velký krok dopředu! Zdálo se mi jako by filmaři zavzpomínali na počátek 90. let a dokonce i policejní auta mi přišli jako z té doby, asi neměli na rozbíjení nových modelů. Seagalův parťák mohl dostat trochu více prostoru, protože vlastně celý snímek odtáhnul Steven sám. Tentokrát tady hraje opravdu, ale opravdu hodného a poctivého chlapíka, který občas něco ukradne, aby to pak mohl dát charitě nebo nemocnici nebo bůh ví kam... a to se myslím už začíná dost přejídat, věčně poctivý a hodný Seagal. Docela rád bych ho někdy viděl třeba v nějaké záporné roli nebo tak, pro zpestření jeho kariéry, no možná někdy příště uvidíme... Film má docela velký spád a tak se ani nenadějete a ta necelá hodinka a půl je rázem za náma. V traileru jsou některé scény, které ve filmu nakonec vůbec nebyly, což je škoda, protože na chlapa s hlavou ve svěráku je fakt sranda pohledět, nebo když si Steven kráči úplně v pohodě se svým černým bratříčkem a za nimi je všechno v plamenech, to tam klidně mohli šoupnout!....a nebo jsem asi viděl trošku jinou verzi filmu ()

P.J.2

Tuhle perlu je lepší si pustit bez zvuku a do toho externě přidat hudbu z grotesky, aspoň se člověk pobaví, ale záběry na vyplandanýho Štefana se striema od všech třech brad až k napuchlý patě to stejně nezachrání. ()

helloween93

Honička s pancéřovým autem byla povedená, zbytek filmu je velká nuda, chaotická kamera, opakování jedné scény dokola a co mi hlavně štvalo, byl scénář jak z pomocné školy. 1* ()

MickeyStuma

Nemusel by to být zase až tak špatný drsný akčňák, nebýt značných bohapustých chyb. Akční scény mají drive, ale co ten Stevenův souboj zabíraný z dálky a kdy je Steven vidět pouze zezadu? Hbitý jako Samo Hung rozhodně není aby bylo uvěřitelný, že je to skutečně on. Ve scénách ve věznici jako jediný nemá vězeňský mundůr. Ale no tak. Kdyby to bylo alespoň vysvětlený. A je tady toho víc. Ději chybí větší plynulost. Takhle je vyprávění dosti zkratkovité a nesourodé. Událostí je v ději více než dost, tak proč o něco neprodloužit stopáž. Jedná se o zcela rutinní akční film bez aspektu na kongeniálnost děje a nějakého smyslu. Škoda, mělo to navíc. ()

GOREGASM

Blbost scénáře stejně jako jakoukoliv logiku u Today You Die pitvat nebudeme, protože na to by nám tři Á trojky nestačily. Stručně shrnuto, Stevie ve své bohulibé snaze každému pomoci nejen svými moudry, ale i činy, vezme kšeftík převozu peněz (známe to, děláme to, chápeme to :-) a vona je to bouda, která ho vede k naprosto nechtěné demolici všeho, co s bankovním vozem potká, atd. Naštěstí je tady ta jako se to někdy podaří guilty pleasure rovina, kterou si zde budete užívat náramně, protože Stevie je tady hodně upovídaný, "kreativní" a nezapomíná ani na svůj black support, který mu v mnoha nesnázích už kejhák zachránil. Další úspěšná revenga a nebojte lobotomie to zatím ještě není. 35% ()

Torgal

Kým sa mocný Steven nedostal do basy bol tento jeho počin (v rámci možností) prekvapujúco solídny. Potom ale nabehli na plátno černošský rapery a film išiel prudko dolu. Vo výsledku to ale nedopadlo až tak hrozne ako niektoré iné Seagalove perly. 3/10 ()

rublik05

Průměrný akčňák, který nabízí poměrně jednoduchý příběh o mstícím se kurýrovi, který rozhodně nepatří k tomu nejlepšímu, v čem se Seagal v roce 2005 objevil. Děj se drží víceméně ve středním tempu, sem tam se objeví nějaká přestřelka nebo souboj. Kamera je místy neskutečně roztřesená, zejména při záběrech na nějaký Seagalův souboj, ale to je patrně účel, jelikož ve většině akčnějších scén jde vidět, že Seagala nahradil jeho dubléra, což působí velmi vtipně, když si člověk vezme, že se vesměs jedná o jednoduché souboje, běh atp. Na druhou stranu se mi docela líbil humor, o který se stará především Anthony Criss, dodává tak vážnému Seagalovi trochu odlehčení a v některých scénách mě pěkně pobavil. Nejvíc se mi asi líbily scény ve vězení, ty nepůsobí až tak trapně a nelogicky, jako zbytek filmu. Třešničkou na dortu jsou, jak jinak, naprosto tragické dialogy. Zkrátka těžký podprůměr, který si moc fanoušků pravděpodobně nezíská. 2/10. ()