Dobrá čtvrť

všetky plagáty
TV spot
Česko, (2005–2008), 19 h 44 min (Minutáž: 53–56 min)

Réžia:

Karel Smyczek

Anna Kulovaná, Martha Issová, Jana Preissová, Vilma Cibulková, Jiřina Jirásková, Jiří Schmitzer, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, Veronika Gajerová, Zdeněk Žák (viac)

Poslední srpnové ráno je plné slunce. Pro osmnáctiletou Zuzanu ale nemůže být smutnější. Spolu s rodiči a malými brášky se právě dnes stěhuje z honosné vily, kde prožila celé své dětství. Opouští nejlepší kamarády Káťu a Honzu, ještě naposledy si prohlíží zahradní altánek, aby si uchovala v paměti svůj holčičí ráj a pak už odjíždí z dobré vilové čtvrti rovnou na sídliště, do stísněného panelového bytu. Těsně před odjezdem se ve dveřích svého bývalého domova míjí s novým majitelem vily a jeho synem Michalem, které Zuzana pochopitelně vnímá jako nepřátele. Netuší, že s tímhle protivným klukem se znovu setkají už druhý den. Ve stejném gymnáziu, ve stejné maturitní třídě mají společně strávit celý školní rok. Že to bude docela peklo, je jasné od okamžiku, kdy Michal předstoupí před své spolužáky. Na prvním mejdanu k oslavě Katčiných narozenin dostává pokušitel svou první příležitost. (Česká televize)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (12)

Dobrá čtvrť (2005)

Podobný styl jako Místo nahoře akorát tady se svléká Anna Kulovaná. ()

Silvestrovské nalhávání (2008) (S02E01)

Druhá série začíná dějově osm měsíců po posledním dílu ale točená byla po čtyřech letech což se projevilo na vzhledu herců ( nejvíc asi u těch malých dvojčat od Kulovaný ) , začátek je nudnější a jediné rozptýlení je trocha nahoty v night clubu, kde si v představách Michala zatancuje i Anna. ()

Prázdné srdce (2008) (S02E02)

Trochu nudnější díl, kde se představil Dolanský jako Bondy a Bartoška, ale nejvíc mne pobavil dialog na firemním večírku: " Co tady děláte?" " Vždyť jste mi poslali pozvánku!" " To jste nám asi zbyla v počítači." ()

Svítání nad Pacifikem (2008) (S02E04)

Tak se mi zdá, že větší prostor v této řadě bude mít Issová, která si v tomto díle střihla s Dolanským teda opravdu odvážnou milostnou scénu hodnou kategorie erotický film - kam se hrabou ty dnešní uondaný asexuální seriály Novy a Primy. ()

Šanghajský drak (2008) (S02E05)

Táhne to Issová ( nejen tím, že je zase nahatá v posteli ), ale vrchol byla scéna v restauraci trio Kulovaná, Bartoška, Gajerová. ()

Poslední večer (2008) (S02E06)

Danica za tři hvězdy jinak spíše nudný díl. ()

Velikonoce (2008) (S02E07)

Strašná depka..kde jsou ty časy běžných starostí z Ulice... pardon čtvrti. ()

Nekonečné regály (2008) (S02E08)

Pokračuje depka, ale parádní světlý bod je focení holek ve squotu - zatraceně sexy Anna Kulovaná jako Zuzka nahoře bez. ()

Krok do prázdna (2008) (S02E09)

Srbská linka supr - Predrag Bjelac by mohl to charisma prodávat do nekonečna. Jinak trochu nuda. ()

Poslední kapka (2008) (S02E10)

Vždycky se v Dobrý čtvrti řešili obyčejné problémy obyčejných lidí a tady najednou akční únos jak v béčkovým akčňáku. Není to moc přesvědčivé. ()

Hrst levandule (2008) (S02E11)

Issová happy end, ostatní rozpaky. Sexy Danica zmizela na kanáry. ()