Katka se vrací domů po čtyřdenním tahu s Bondym a ještě je dotčená, že otec umíral strachy, jestli ji nepotkalo nějaké neštěstí. Cítí se teď tak silná a dospělá, že se ani dlouho nerozmýšlí, když jí Bondy navrhne, aby s ním odjela na půlroční cestu po západní Evropě. Dokonce je ochotná vzdát i maturitu, která je pro společnost ryzích technařů jen směšnou formalitou. Zuzana je pozvána primářem Paloušem na večeři a čeká ji překvapení, které nakonec oběma vyrazí dech. Kdo by řekl, že Zuzana a ten šaramantní pán mají k sobě blíž, než by si dokázali představit v nejdivočejších snech. (Česká televize)

bubun odpad!

"I am your father!" Po stočtrnácté, a ještě trapně. To má někoho překvapit? "Copak nevypadám jako makedonská modelka?" "S těmahle fotkama mám jiný plány..." - Jó, taky mě napadlo, jaký by to asi mohly bejt... "To je šanghajskej drak... pro štěstí..." No, nejsem odborník, ale tohle tetování byl docela hnusný. A asi to tak přišlo i Hanákovi: "To ti poradil ten ze squatu, žejo? Ten TOTÁL - ANÁL!" ()