Jediný večer stačil, aby se mezi Petrem a Zuzanou zase vzkřísilo v plné síle to, nad čím oba téměř před rokem zaklapli víko. Pořád se ještě milují, dokonce ještě víc než dřív. A Peter má teď navíc pocit, že už ho nevážou žádné závazky k rodině. Simona ho přece sama vyhání z domova a odstrkuje od sebe i od Šimona. S Michalem, který se odpoutává od rodiny a chystá se oženit s Danicou, se mu povedlo jen ustálit jejich vztahy na vzájemně korektním chladu, takže se tím víc fixuje na Zuzanu. Katka může být spokojená – v hypermarketu se doslova schovala sama před sebou a před svojí minulostí. Ale je to jen zdání, jen iluze, kterou už brzy rozbije na padrť člověk, kterého se Katka panicky bojí. (Česká televize)

bubun odpad!

Ty emoce z toho jen prýštěj! "Ty nejsi mj otec! Nenávidim tě!" "Mně klidně nadávej, ale ji z toho vynech!" "Tak toto si povedal posledný ráz!" Syn vybíhá z domu ven, ukrajinská hospodyně řve na otce, ať jde za ním, ten vyběhne také .... a chudák Bartoška zůstane v koupelně. Jinak mě pobavilo, že firmě, do které má nastoupit Gajerová, šéfuje černovlasý chlápek, který je představen jako Libor Bouček. ()