Je to už víc než půl roku, co jsme opustili Dobrou čtvrť i studenty gymnázia Kryštofa Haranta. Je právě 30. prosince a na gymnáziu probíhá florbalový turnaj, na který dorazili i loňští absolventi. Zuzana, která se nedostala na vysněnou medicínu a pracuje jako sanitářka, Honza, který studuje sociologii a pomáhá dědečkovi se Speedy Johnem. Dokonce se objevuje i Michal, který dorazil ze Švédska na vánoční prázdniny. Nikdo však zatím ještě neví, že přijel natrvalo. Nechybí samozřejmě ani Katka, která opakuje čtvrtý ročník gymnázia, poctivě abstinuje a chodí s Honzou. Ale i když se upřímně snaží vrátit vše do normálu, psychicky ji ničí permanentní dohled otce a jejích přátel, kteří ji stále hlídají a pozorují. Jaký bude vstup našich hrdinů do nového roku? (Česká televize)

mira007

Druhá série začíná dějově osm měsíců po posledním dílu ale točená byla po čtyřech letech což se projevilo na vzhledu herců ( nejvíc asi u těch malých dvojčat od Kulovaný ) , začátek je nudnější a jediné rozptýlení je trocha nahoty v night clubu, kde si v představách Michala zatancuje i Anna. ()