Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

Šípek

Celkem příjemná komedie o štěstí a pověrčivosti s jinak průměrnou herečkou Lindsay Lohan. Přestože nedosahuje kvalit jiného jejího snímku Mezi námi děvčaty (Freaky Friday), dokáže svou bláznivostí místy velmi pobavit. Kupříkladu scény s fénem a s automatickou pračkou jsou fakt k popukání. Krom toho oceňuji jednou hvězdičkou navíc velmi dobře zakomponovaný soundtrack skupiny McFly. Takže celkově mírný nadprůměr. ()

LeneaV

Cizí smůle se dá docela zasmát:) Jako myslím, že to nebyl tak špatný film, ikdyž v něm hrála Lindsay..Dalo se u toho zasmát:) Ideální na pohodové odpoledne v posteli.. ()

zberatel

Vyborna odychovka ktora jednoducho a nevtieravo bavi a nenudi, ja som sa bavil skvele a aj ked mam lindsay rad, samaire mam o kusocek radsej :-) ()

Martin79

Pohodový film, který má světe div se spád. Navíc Lindsay Lohan zde hraje dobře. Snímek je lehce pocopitelný a celý se točí kolem toho co je štěstí, aby nám na závěr sdělil, že největší výhra je mít jeden druhého. Opravdu milé překvapení. ()

sigf07

Nemám rád Lindsay Lohanovou. Dvacítka, která vypadá jako životem zničená čtyřicítka, mě docela děsí, ale musím přiznat, že Jen trochu štěstí není tím nejhorším, v čem se tahle hollywoodská narkomanka objevila. Veškeré vtipy jsou zde založeny na skečích provázejících extrémní štěstí nebo naopak smůlu a přes jejich jednoduchost, jsem se několikrát upřímně zasmál. ()

LadyPig

Průměr... některé scénky mi přišly opravdu vtipné (třeba jak jí zastavily ty taxíky :D), koukat se na to dalo, ale místy mi už lezlo na nervy, jak se furt bavili o tom štěstí... štěstí, štěstí, štěstí... Už to slovo začínám nesnášet :D... dvě a půl hvězdičky. ()

Nikol10

Milé překvápko,nebylo to vůbec trapné jako kupa jiných romantických komedií. Dávám 3,5 hvězdičky,protože mě film nenudil,dokonce mi přišel vtipný a ten sladký konec mě tentokrát vůbec nerozčiloval. Lindsey se do toho celkem hodila,ale Chris Pine je neuvěřitelně sladký. :) ()

PlysovyMacko

Roztomilý film z originálnou zápletkou, kde si hlavná hrdinka vymení šťastie so smoliarom a musí čeliť rôznym trapasom. Chris Pine v jednej zo svojich prvých roli a reklama na skupinu McFly. Oddychové, nenáročné a zábavné. ()

hrumsrt

Poslední film, který bavil značkou Lindsay Lohan.. Tohle bylo moje dětství, soupeření Lindsay Lohan a Amandy Bynes, kdo je skutečnou královnou televize! A paradoxně pro obě to neskončilo zrovna zdárně.. Jen trošku štěstí je vedle Protivných sprostých holek a Mezi námi děvčaty to nejlepší, co nám tahle herečka nabídla. Je to New York, baby a v něm žijí dva odlišní protagonisté tohohle filmu, na jedné straně Ashley, rozená klikařka, která vyhrává každým losem a životem proplouvá, jak se jí zlíbí, zatímco Jake je zase od jakživa smolař a na co sáhne to zkazí, tak už radši ani od života nic nečeká. Když tu se ale všechno změní jejich vzájemným polibkem, který obrátí karty.. Jen trošku štěstí baví, ukazuje Lindsay Lohan v jejím nejlepším světle a zanechává dojem, že rozhodně měla komediální talent a podívejte se, kam to od té doby vytáhl Chris Pine.. Je to naivní, svůj potenciál to nevyužívá na maximum a snímek trpí na kolísavé tempo, ale je to zábava.. Minimálně jako komedie to funguje, zatímco jako romantika už tolik ne.. Bylo fajn si po letech ověřit, že jsem to možná nikdy v těch reprízách neviděl celé.. 60% ()