Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

Lenulinka

Vondráčková ve své nejotravnější dabingové roli. V originále se jedná o průměrnou odpočinkovou komedii, ale v TV je to nad mé síly. ()

slovan1

Romantická slaďárna, která kupodivu není tak střelená a uhozená, jak filmy podobného ražení bývají. Nápad byl dobrý, obešlo se to aji bez uvřeštěných a přitroublých kamarádek, Lindsay to seklo... Docela často jsem se usmál. Čekal jsem kravinu, dočkal jsem se nečekaně (průmerně) povedené komedie. ()

chmíří

No podíval sem se na to jenom kvůli Lindsay Lohan a ta mě nezklamala - komedie umí ( a neřekl bych že neumí hrát podívejte se na Atentát v Ambasadoru), příběh je sice hodně průměrnej a je to všechno takový až moc cool, ale na jedno podívání to je v pohodě. 4* dát nemůžu, ale díky Lindsay je to tak 70%. ()

Lisabellla

Nedávno jsem to téměř nedobrovolně a čistě náhodou viděla v televizi. Není to film, který bych si pustila, takové jsou všechny stejné, ale musím přiznat, že jsem se párkrát zasmála. Ocením tedy komediálnost celého příběhu i fajn nápad a dám této pocukrované slátanině alespoň ty dvě hvězdičky. ()

Balu...

Každej, kdo tohle ohodnotí nad tři hvězdičky je u mě puberťačka s neobjektivními názory pravidelně kupující Bravo a CosmoGirl, kde se doslechla i o premiéře tohoto "filmového" počinu.. Uznávám, že se tomuhle klenotu všichni normální logicky vyhnou velkým obloukem; scénář je kompletně vyzrazen již při podívání na plakát a přečtení si názvu. Kde je koukatelnost Pasti na rodiče.. Lindsay není nic víc, než nechutně kalkulující Barbie (7,5 mega $ za tohle). Titul herečka jí za "kariéru jednoho scénáře ve čtyřech variacích" dle mého nepřísluší, stejně jako nepřísluší tomuto snímku červená barva a hodnocení nad 70%, protože pak vzbuzuje mylný dojem, že stojí za shlédnutí.. PS: podíval a dodíval sem se na tohle omylem =) ()

dopita

Zápletka o štěstí, které přeskakuje z osoby na osobu polibkem je trochu naivní, ale to k žánru romantické komedie patří. Obě hlavní postavy maj střídavě velký štěstí a velkou smůlu. Když je postihne smůla tak jdou z průšvihu do průšvihu jednak díky smůle (což je v pořádku), ale taky proto, že se začnou chovat dosti idiotsky a o průsery si tím pádem přímo říkaj (s tím už mám trochu problém). Ale jinak jsou hlavní postavy docela sympatický a celkově je to svižně odvyprávěná oddechovka, která pobaví a neurazí. ()

kamisu

Normálně bych dala asi 3*, ale ono zklamání narůstající v průběhu filmu mě nutí dát jen 2*. Ukázky a samotný námět mě navnadily na pohodovou komedii s Lindsay Lohan (proti které běžně nic nemám) a přitom jsem se dočkala naprosto neoriginálního nezábavného filmu s blbými dialogy. Jediným světlým článkem tohoto filmu jsou tedy britští McFly a jejich hudba, kterou si vždycky ráda poslechnu. Takže jsem se asi po prvních 15 minutých sousředila pouze na kapelu a doufala, že mi zahrají Smile, což by byl pravděpodobně jediný moment, kdy bych se zasmála... A ne, nezahráli Smile. ()

dozana

Velice příjemné překvapení, tak neobvyklou komedii, jsem zatím ještě neviděla, nápad o štěstí byl opravdu dobrý, a scény které se hlavním hrdinům stávaly, byly opravdu neuvěřitelné, a k popukání. ()

Yardie

Lepších 50%. Docela dobrý nápad, nicméně zpracování mohlo být trošku lepší a hlavně zábavnější. Začátek se docela povedl, bylo to zábavné, rychlé a dynamické. Ale potom se to už jen prodíralo v podstatě bez humoru. Tedy tvůrci se zde snažili o humor, ale mi to moc vtipné nepřišlo. Prostě neudrželi nastoupenou "kvalitu", která sice nebyla bůhví jak vysoká, ale zlá také ne. Takže druhá polovina se proměnila jen v takový film, spíše asi pro takové mladší a méně náročné publikum. Škoda, potenciál to mělo. Howgh! ()

Reverger

Lindsay Lohan mě sere už pěkně dlouho. Nepamatuji si chvíli, kdy jsem k ní začal cejtit takovou nenávist, ale musím uznat, že tohle je jeden z mála filmů, který mi s ní nevadil. Celkem příjemná komedie, tolik nenudí a přece jenom není tak dementní, jako spousta jiných, kde Lindsay účinkuje. ()

Jaro_slav

Jednohubka, kterou nad zapomenutelnej průměr zvedl zábavně loserovitej Chris Pine a pihy Lindsay Lohan, páč jen její herectví by nestačilo. ()

waits

Uz v prvni polovine jsem si ze srdce pral, aby se veskera smula soustredila na jeden okamzik a oba hlavni protagonisty prejel na Manhattanu taxik. CImz by se preneslo koncentrovane stesti na divaka. K uzoufani neinvencni a (skoro se stydi, ze musim pouzit ten vyraz) povrchni. Tak vrcholem smuly je, kdyz do nekoho porad vrazite a trochu zmoknete, protoze se vam neotevre destnik? Jojo. Lindsay Lohan ma mimoradny dar vytvorit dokonale plochou postavu, jakysi prototyp anticharismatu, to se musi nechat. Ale na vecircich a nasledne pak v posteli je pry dobra, pise se.. ()