Režisér filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech tentokrát přináší “vtipnou komedii o záměně osudů” (KBWB-TV)! Lindsay Lohan září v roli Ashley – holky s největším štěstím na Manhattanu, kterou brzy zasáhne veliká změna. Když se totiž Ashley na jednom večírku políbí s Jakem, který jako magnet přitahuje smůlu, vše se obrací naruby. Ashley najednou stíhá jedna pohroma za druhou, zatímco Jake jde od úspěchu k úspěchu. A tak se Ashley vydává Jakea najít a získat své štěstí zpět. Při svém pátrání si ale uvědomuje, že ta strašná záměna osudů byla vlastně to nejlepší, co jí v životě mohlo potkat. (oficiálny text distribútora)

Attta

Otravné, příliš americké, tupé a jestli má podle tvůrců takhle vypadat "tvrdá" rocková muzika, tak už konečně chápu proč je na světě tolik příšerné hudby a přiteplených malých fakanů, co nosí ulízlé vlasy dopředu a říkají si rockeři. Ti scénaristi těhle trapných odrhováků se už asi vážně zbláznili. Naservírovat takovou kopu hnoje a nevkusu umí opravdu jenom v USA. Nepochopím člověka nebo společnost, která se do tohodle rozhodla dobrovolně investovat peníze. PS: Brutálně tenhle film nedoporučuju, leda že jste holka v pubertě a na stěně vám visí plakát ožralé Lindsay Lohan. PPS: A vůbec se neomlouvám za takhle hrubý komentář. :D ()

dr.fish

Už nám ta Lindsay nějak odkvétá....je docela dobrá herečka, ale tak nějak jí míjej ty správný filmy. Spadla do škatulky hezké holky z romantických komedií a tam taky zůstala. Just my luck je jen průměrná komedie na neděli. A nemuselo by tomu tak být, kdyby se tvůrci jen trošku víc snažili. Maličko propracovat zápletku a dialogy, trošku víc uvěřitelnosti. No nic, smůla. 55% ()

metal.storm

Tak jsem si dala "večer alá Lindsay". V prvním filmu se zaměnila se svým dvojčetem, v druhým se svou mamkou, a v třetím si zaměnila štěstí s random týpkem. Ona si zjevně ráda méní role,a nějak to funguje. ()

sir-dave

Romantika na deštivý den o tom, že štěstí je mocná věc. Nebylo to vůbec tak špatné, jak jsem si myslel. Všude slýchávám a čtu jak je Lohan děsná, ale tady se mi jak v roli nešťastnice či s dávkou štěstí dost líbila. S Chrisem Carmackem a Samaire Armstrong ve vedlejších rolích jsem zavzpomínal na O.C.. 55% ()

vesper001

Ashley je dítko štěstěny. Tedy pokud za štěstí považujete chytit taxíka, setřít správný los a udělat dojem na tlustého černocha v kožichu. Pak ale princezna políbí nesprávného žabáka a následuje třeskutá zábava v podobě krkolomných pádů, zásahů proudem, tekoucích praček a tisíce vysokofrekvenčních citoslovcí „oooh!“ a „aaah!“. A pokud vydržíte až do konce téhle taškařice, kdy Ashley konečně docvakne, že jediná šance na přežití je pravidelná výměna tělních tekutin s žabákem, budete litovat, že jste neutekli včas. ()

Jaňo

Ja viem, ja viem, 4* sa zdajú príliš veľa, ale hovorte si čo chcete - mne sa to páčilo! Áno, je to presne jeden z tých miliónov filmov na ktoré teraz myslíte. Skvelá Lindsay, dobrý Chris a fakt výborná hudba. Čo dodať? Nič, len pozrieť! ()

wafc

Arcinesympatickej zmrd v pozici hlavního hrďyny dokurvil celej film. Ale pohled na nevyfetovanou Lindcy byl tak příjemnej, že se mi můj olbřímí čůrák snažil něco naznačit, velmi eufemisticky řečeno. Hvězdička navíc pro každej film, kde je Samaire Armstrong. ()

lennyd

Ashley Albright (Lindsay Lohan) má štěstí. Toto by sice bylo možné říct o více lidech, ale jen Ashley má naprosto stoprocentní štěstí, a daří se jí, na cokoliv sáhne. Pravým opakem je ale Jake (Chris Pine), který má zase stoprocentní smůlu. Když se tito dva náhodou potkají na jednom večírku, jejich pozice se vymění. Ashley vzápětí přichází o práci a o všechny peníze, ale Jake získává lukrativní nabídku od manažera nahrávací společnosti. Ashley se ale se smůlou nehodlá smířit, a hledá kam se její štěstí vytratilo ... K filmu jsem přišel naprosto nezatížen, vůbec jsem netušil co mne čeká - kromě hlavní představitelky Lindsay Lohan. A musím přiznat, že mne film moc příjemně překvapil - originální scénář (i když už možná od třetiny bylo naprosto jasné, jak vše dopadne) a charismatičtí herečtí představitelé (mezi Lindsay a Chrisem to příjemně jiskří). Prostě romantická komedie jak má být... ()

Pavlínka9

Lindsay Lohan měla to štěstí, že pro tyto typy holek se prostě narodila a proto jí ta role sedne jako nikomu jinému...Nesnáším ale přehrávání a trapnost, které je v tomto filmu až až...Budeme jen doufat, že každý herec z toho filmu vyrostl do lepších rolí :) Ale scéna s potopou v bytě - ta byla asi nejlepší :) ()

Minimie

Hodně průměrná komedie, žádný filmový skvost. Takže se to skoro až stydím přiznat, ale já se skvěle bavila od začátku až do konce. Těch přehnaných smolařských situací tam sice bylo až příliš (trhala jsem si vlasy v očekávání, co přijde příště) a postava Lindsay Lohan by zasloužila pár facek, ale všechno to naštěstí vyvažuje Chris Pine, který je tady neuvěřitelně sexy (hlavně po tom, co odhodí převlek totálního losera). Hodnocení je někde mezi 3 a 4, ale za mě to v tomhle případě rozhodl Chris, pardon :) ()

sahe

Je to ftipný, ale na druhou stránku se na to nebudu koukat pořád... tedy spíš asi ještě jednou a pak endet... :-) ()

Master19

První dvě třetiny filmu jsou docela obstojná zábava, kdo by to byl řekl. :-) A přestože závěr je hloupý (nechce se mi ovšem přemýšlet nad tím, jak to vymyslet lépe), hodnotím celkem pozitivně. S Lindsay jsem jinak nic neviděl, tak konečně vím, která to je... ;-) ()

Krustyburg

Nojo, tak tohle nám Nova cpe v prime-timu.. a ještě se to reklamama roztáhne na dvouhodinové utrpení -> ať žije dálkové ovládání! :) Nedokážu určit proč, ale je to o trochu výš než odpad.. :) ()