Ordinace v růžové zahradě

• Česko Ordinace v růžové zahradě 2
Ukážka z filmu 2
Rodinný / Dráma
Česko, (2005–2024)

Linda Rybová, Roman Zach, David Prachař, Dana Syslová, Ladislav Potměšil, Otakar Brousek st., Tomáš Krejčíř, Pavel Nový, Daniela Šinkorová (viac)

Den co den balancují na hranici možného. Nikdy nevzdávají boj za pacienta i své vlastní štěstí.  Nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slibují další dramatické příběhy kamenických lékařů – chirurgů, pediatrů a gynekologů. Jsou opět vyprávěny s energií, empatií, emoce střídá humor a překvapení. Naši chirurgové zažívají drama téměř každodenně, den co den balancují na hranici možného. Každý po svém, ale všichni bravurně, dobře znají cenu života. Nedají se, nevzdávají se v boji za pacienta i své vlastní štěstí... (TV Nova)

Dreadlord odpad!

Tak nevím jestli je dobře, že máme teď tolik těch domácích seriálů. Jen doufám, že se to taky nebude vysílat v zahraničí. Co si o nás asi tak pomyslí, začínáme se v tomto směru podobat našim drahým milovaným německým sousedům. Takže už vidím jak někdo třeba v polsku, zuřivě přepíná na své televizi programy a všude samý český uchylárny. ()

Allegro.g.

Tož dobré porno, hošani - sandwiča jedem, prdelka pyčka, hup! /// PS po dvou letech: ten komentář jsem snad ani nepsal já.... ale nikdo jinej by to za mne neudělal ()

xylofonka

Jsem slaboch a dobrovolně se k tomu přiznávám :-))) Ordinace v růžové zarhadě 2 (chirurgie) zvracím... nebudu srážet své hodnocení, ale po třech dílech nové řady bych nejraději dala této ODPAD! a to takový, že by se za to nemuselo stydět ani letiště z Pátého elementu! ()

Austen

Myslím, že tu jsou někteří hodnotitelé hodně povznesení, ale jejich pohrdání se pravděpodobně týká více žánru než samotné kvality tohoto projektu. Viděla jsem v součtu asi 4 díly. Pouze jeden celý. Ve svém žánru to patří mezi ty kvalitněji obsazené a vypravené seriály. Mě u podobných zpracování vadí, že hodně šlapou vodu, natahuje se. Stříhala bych, stříhala a škrtala, ale má-li se vše odehrávat v nějakých 50,60 minutách - naservírovat uzavřené epizody a zároveň natahoat životní osudy hrdinů, aby si udrželi sledovanost, má to svou logiku - tu seriálovou. ()

KdG

Seriály z nemocničního prostředí (až na vyjimky) přímo nesnáším, ale tohle ještě šlo. Díl od dílu to má ale klesající úroveň. Nejlepší baba je tam D. Šinkorová. ;-) ()

Ashnobe odpad!

Neuvěřitelně tupý seriál, který dělá z diváka vola. Opravdu hloupé dialogy a při "vykreslování charakteru" postav zachází tvůrci seriálu až do extrému, asi aby divák dokázal jednotlivé jevy a situace pochopit, ale v tom případě by mě zajímalo, proč si myslí, že divaci jsou stupidní neandrtálci. Co nechápu ze všeho nejvíc je to, že někdo dokáže se zaujetím sledovat všechny díly tohoto seriálu - a o to více mě zarazilo, když jsem slyšel nedávno při přepravě autobusem muže středního věku, který se rozplýval nad kvalitami tohoto seriálu a vyprávěl o vývoji v poslední epizodě. ()

nick_sekac odpad!

A to jsem si myslel, že mexický telenovely jsou extrém. Tyhle český seriály by měly povinně pouštět vězňům,protože si myslím , že kriminalita by hodně klesla. ()

WScully odpad!

Co to má jako být? To si dělá snad někdo legraci... Jeden z nejhorších seriálů - tady je jedno horší než druhé. Už nikdy víc, už nikdy se k tomu radši ani nevyjadřovat. ()

Astrebleue odpad!

Tak neskonale hloupá a nudná záležitost, až jsem ráda, že fakt v tý bedně nic nedávaj a můžu si číst nebo koukat z okna, což je rozhodně zábavnější.Haleluja budu zpívat, až to z obrazovek zmizí. ()

Petus odpad!

Kvalita českých seriálů má rapidně sestupnou tendenci. Občas se sice zablýskne na lepší časy, ale ze strany Novy se žádné světýlko naděje opravdu čekat nedá. Aneb Tv Nova opět dostála své pověsti a se ctí ji obhájila natočením další totální banality, na kterou lidi čumí většinou prostě jen proto, že tam nic lepšího nejde. ()

touchud odpad!

Konečně jsem viděl jeden díl, tak mohu hodnotit ... Největší slabina jsou asi herci - to je tragédie. O scénáři a dialozích také škoda mluvit. Všem, kterým se seriál líbí, vzkazuji : "Bavte se dobře". ()

Chuppa odpad!

Řekl bych, že kromě postarších lidí, hlavně žen snad není diváka který by tuhle sračku snesl. Naprostá ztráta času. ()

stiewe

Ženy to milujou, muži na to nadávají. Nic zajímavého nám tento seriál nepřinese ba co víc možná nás i o něco připraví, ale úspěch se mu nemůže odepřít. ()

Murdock odpad!

Tak jsem zkouknul deset minut a lze to shrnout jedním slovem - sračka. A nevidím jedinej důvod proč plýtvat slovy na vysvětlení. ()

IronRocky odpad!

Jednoznačně nejhorší český seríal. Dementní scénář, příšerní herci. To už radši Rodinný pouta než tenhle ten seriál. ()

Tiiso

Mám se zde snad opakovat? Je totiž jedno jak se seriál vlastně jmenuje. Obsahy a herci jsou stejně hluboko podprůměrné. ()

Alojs

Ono je to tak dementní a kolovrátkové, až je to vlastně neskutečně vtipné. A proč to vysoké hodnocení? Můžete klidně vynechat dvě stě dílů a stejně - když na to narazíte v bedně během krupobití, hromů a tornád - budete vědět "vo co gou". ()

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

Zemřel zpěvák a skladatel Miro Žbirka

10.11.2021

Dnes přišla velmi smutná zpráva pro českou a slovenskou hudební sféru, ve věku 69 let nás totiž opustil populární zpěvák a skladatel, bratislavský rodák a držitel Zlatého slavíka, Miro Žbirka. Zprávu… (viac)

Zemřel Ladislav Potměšil

Zemřel Ladislav Potměšil

12.07.2021

Ve věku 75 let dnes v nemocnici Motol opustil český filmový svět herec Ladislav Potměšil. S informací o úmrtí přišel deník Blesk s odkazem na vyjádření Potměšilova syna Jana. Herec známý například z… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj