Dvaja kamaráti z americkej vysokej školy sa vydávajú na cestu naprieč Európou. V priebehu výletu sa k nim pridá Islanďan Oli, ktorý obidvoch dobrodruhov prehovorí, aby išli na miesto, ktoré je považované za naozajstné nebo všetkých amerických turistov – do ubytovne v odľahlom slovenskom meste plnom zúfalých, ale zároveň krásnych východoeurópskych žien. Keď sa ihneď po príjazde zoznámia s dvoma miestnymi kráskami, zistia, že Oli neklamal. Ale onedlho sa všetko zmení. Obidvaja cestovatelia si uvedomia, že sa ocitajú v desivej situácii, (HBO Max)

Va55ago

Tak ta jedna hvezda je jenom za to, ze se to natacelo v Ceskym Krumlove, kam sem chodil 4 roky na gympl, jinak je to chujovina na n-tou. ()

Eluin odpad!

Tak toto je odpornost, zvrácenost bez nápadu. Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Horory mám celkem rád, ale horory, které nejsou jednoduše účelové, což Hostel jaksi nenaplňuje. ()

Lobotomas

Strasne, priserne to se snad ani neda popsat, toto neni horror toto je komedie. To ze nekdo bude nekoho mucit neznamená ze je to horror. Jedine co na filmu je good jsou scenky s mladymi cikany, tam se se fakt nasmal. ()

boyd.

První polovina - budování napětí, druhá polovina - řezničina, líbilo se mi to i proto, že se to natáčelo u nás, zahráli si tady i češi. Dobré béčko, hlavně druhá polovina filmu byla dobrá. ()

Illioplius

Táto „perla“ na jednej strane pohladí pohľadom na pekné ženy (v prvej polovici filmu), no na strane druhej o niečo neskôr (v druhej polovici) diváka znechutí natoľko, že by musel byť asi načisto zvrátený a úchylný, aby si ho niekedy v živote pozrel ešte raz (ak nie iba tú prvú polovicu). Mrzí ma, že žáner hororu aj takto degraduje na úbohé zobrazovanie nechutných a brutálnych scén plných násilia, ktoré ani nemajú nejaké dejové opodstatnenie. Podporovanie mýtov o „východnej“ Európe tiež nie je chvályhodné, a iba pridáva na hlúposti filmu, ktorú zrejme majú i jeho tvorcovia. Avšak som rád, že bolo Slovensko zobrazené aj ako krajina s peknými dievčatami, keďže to našťastie nie je iba mýtus. ()

Hapretor

Největším lákadlem je nejspíš brutální vraždění a mučení nevinných obětí - pro otrlé fanoušky. No a? Když je děj debilní a trapný, herecké výkony nemožné, kulisy ušmudlané, dialogy tupé, konec zhovadilý. Založit film jen na řezání pilou, bodání nožem a cákání krve může jen prostý omezený blbec bez vkusu a nápadu. Že, pane Roth! ()

sadlokan

Já souhlasim s američanama,že by na nádražích a v putikách,a nejen na Slovensku,měly být český nápisy!Všechno se dá vyřešit přesně darovanou žuvačkou,a,co je pozoruhodné,Volhy a Tatry 613,na rozdíl od americkejch výsypů i v takovymhle filmu startujou na první zakroucení!!!Jo.A mexickej kaliforňan mluvící německy musí přežít fakt fšechno. ()

Heroine

Hodně krve- Hodně masa- Hodně nahotin- Hodně pití- Hodně Čechů- Hodně nebezpečných nástrojů- Hodně perverzních masových zabijáků- Hodně pokračování- Málo slitování- Málo hodných lidí- Málo nápadu- Málo originality- Málo světla- Málo hygieny- Málo oblečení- Málo pravděpodobnosti- ()

HDeer

Bez patriotizmu, tento film ma naozaj bavil. S prižmúrením oka na priemernú zápletku, príbeh bol celkom pútavý. Vrátenie Slovenska o 20 rokov do zadu bolo zaujímavé, taktiež nápad spolku lovcov mi príde skvelý. O zážitok ma pripravilo hlavne spracovanie, primálo obetí, tuctové desivé scény a slovenské deti s ktorými to bolo mierne nadsadené. ()

mourinho

Myslím, že velmi nízké hodnocení filmu je zásluhou především mimořádné reklamy, která snímek předcházela a díky níž se tento extrémně násilný explo-horor dostal do rukou i lidem, kteří nejsou na takovéhle úchylárny zvyklí a měli by se tomuto žánru vyhýbat obloukem. Já také netvrdím, že je to bůhví co, ale 31% mi přijde zbytečně puritánské. Vždyť je to bavendo (sice zvrhlé, ale pořád bavendo) a jako takové HOSTEL jednoznačně splní svůj účel. A ty lokalizační nepřesnosti musí přeci české diváky také pobavit. Tak se odvažte. ()

alambert

No nevím jestli si to uplně zaslouží tři hvězdičky, ale mě to docela bavilo. Některý scénky byly fakt kvalitní, zobrazení Slovenska hodně pobavilo a i konec byl docela cool. A v podstatě pointa byla taky OK; myslím, že lidí, kteří by se chtěli stát zákazníky takové společnosti by bylo fakt dost: Super byznys...xD No, 31% mi prostě připadá málo. Myslím, že by si to zasloužilo aspoň tak 50% a proto trochu přidávám. ()

marshaall

Ked sa odosobnim od toho, ako pan reziser vo svete zobrazil Slovensko, tak je to vlastne celkom dobry horor. Pocit bezmocnosti obeti je zivy a hmatatelny. O to viac, ze su v state, kde si tie najhnusnejsie sadisticke svine podavaju ruky so zakonom, takze neni ziadnej pomoci okrem uteku. A to nie je zas tak celkom vymysel :) . ()

GOREGASM

Dokonalý příklad toho, co zmůže velké jméno v titulcích, přestože se na filmu téměř nepodílelo. Quentin Tarantino nakopl Rothův antitalent k extrémnímu výdělku a podfoukl Podfouknutelné, tím že z nich vytáhl v sumě více než 80 megadolarů. K filmu samotnému se vyjadřuje vcelku prostě, jelikož to úzce koresponduje s jeho skladbou a obsahem. Roth se evidentně snaží vybudovat si alespoň v mém drobnohledu pověst hollywoodského odrazu Uwe Bolla, rozhodně však s lepším backgroundem a vlivnými kamarády. Stejně jako německý "klasik" nahází do svého filmového kotle vše, co má rád a víc neřeší. Některé scény a nápady skutečně jako by z Marsu vypadly (u nájezdů dětských gangů, které ovládají i ty nejtemnější uličky puknete smíchy) a už vůbec se nezmiňuji o dojmu, který v closeminded nestředoevropanovi zanechá Bratislava aneb sofistikované ztvárnění vhodné pro většinu náročných amerických diváků. Kdo se ještě nedovtípil, ať se tedy připraví na mimořádně hloupý scénář, nezajímavé/prkenné herce, zopár pěkných hrudníků a atmosfericky nevzrušivý gore, který všem postavaám od srdce přejete a jen vás zamrzí, že roli o oko přijduvší Japonky si nestřihl sám režisér. 20% ()

Rathalos

Tazko hodnotit tuto celu seriu,Eli Roth to myslim,ze prehnal,ale uz som si zvykol,ze americania su j.....y narod,cest vynimkam a vobec to nie je take brutalne a hrozne ako o tom ludia hovoria,este nevideli na tv obrazovke ozajstnu nechutnu drsnu zvracenost,z ktorej by grcali,za nejake tie sceny davam 2 hviezdicky...:-) ()

domirovec

Hostel sice zdaleka není nijak přelomové dílo, ovšem špatná záležitost to také rozhodně není. První polovina filmu je sice perfektním příkladem zbytečností a filmových sraček, které tam ani být nemusely, ovšem když se postavy filmu konečně dostanou do prostředí neznámého a především pro ně nebezpečného a né zrovna moc pěkného, je to jedna hororová třešnička vedle druhé. Za mě si film zaslouží rozhodně více než jen 33%, a i přes první zbytečnou a doslova unavující polovinu filmu se dokážu přenést a dát pěkné čtyři hvězdy. 4/5 ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Ale no tak, jednou za čas si můžeme dovolit bulvární titulek i tady u nás, ne? ;-) Obsah zprávy je mnohem prozaičtější. Kevin Smith má problémy s MPAA. Ano, už zase. Organizace, která rozhoduje o tom… (viac)

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Čtyři vraždy stačí, drahoušku

02.05.2006

Na Slovensku sotva zavřeli kudly po kapsách, odložili nenávistnými prohlášeními pokryté transparenty a rozsekali rozpíchané voodoo postavičky scénáristy a režiséra Eli Rotha a producenti měli… (viac)

Hostýlek u mrtvého plavčíka

Hostýlek u mrtvého plavčíka

09.04.2006

Známý televizní seriál Pobřežní hlídka natáčený od roku 1989 do konce milénia a dočkavší se celkově 241 dílů, dalšího příbuzného seriálu Baywatch: Nights a několika televizních filmů ještě není úplně… (viac)

Eli Roth a Stephen King

Eli Roth a Stephen King

09.03.2006

Dimension Films získaly práva na zfilmování novely CELL z pera mistra hororu Stephena Kinga a za účelem převedení příběhu na celuloid byl najat Eli Roth, horlivý fanoušek žánru a tvůrce komerčně… (viac)