Beethoven 3

• Slovensko Beethoven a zlodeji (viac)

Newtonovci s deťmi Sarou a Brennanom sa chystajú na dovolenku. Richardov brat George im však nečakane zverí bernardína Beethovena, ktorý okamžite začne vyvádzať množstvo všelijakých kúskov. Jediná Sára si veľkého dobráka okamžite obľúbi a len ona si všimne, že ich od začiatku cesty na dovolenku sledujú dvaja muži v starom aute. Nikto z nich totiž netuší, že na DVD, ktoré si Newtonovci vypožičali na cestu, nie je film, ale ukradnutý supertajný počítačový kód, ktorý chcú získať späť. (oficiálny text distribútora)

P1tr odpad!

Jedniný společný rys s původními díly je samotný pes i když ani toho už nehraje jeho původní představitel. Důvod vzniku trojky je více než jasný. Peníze jsou důležitější než divákova spokojenost. ()

spikey1 odpad!

příjde mi že Beethoven je stejný princip filmů jako je Willie, vezměte cosi co vypadá zvláštně a lidé to mají rádi(kosatku, bernardýna, opičáka) vymyslete pár trapných vtípků a máte tu film o psu s rybářským kloboučekm?! ach jo... filmaři nikdy nebyli hlouběji(ok Herkules 3D mě donutil přeměřovat všechno jinak) ()

Paity odpad!

Když nevíš kam s příběhem amerického filmu, udělej z něj road trip show, aneb jak se rodina vydává na výlet s obřím slintou. ()

Hanys_ odpad!

Předešlé eskapády Beethovena si fakt už nevybavím, ale těch pár desítek minut, které jsem zahlédl z téhlé trojky, byly příšerné. Věřím, že pouštět dětem tyhle sračky může být vážně zdraví nebezpečné. ()

outsider odpad!

Většinou dávám všem filmům šanci až do konce. I těm špatnejm,protože co kdyby to mohlo bejt lepší? Tohle je vzácná vyjímka a nejsem si jistá,jestli jsem vydržela aspoň do půlky... ()