Na letecké základně „ochránců“ vzdušného prostoru je stále rušno. Elitní piloti střeží, trénují a milují. Během letecké přehlídky zmizí z dosahu radarů jedna ze stíhaček. Vojenská kontrola vyšle do zóny, kde byla naposledy spatřena, dva zkušené piloty Marchelliho a Valloise. Když ale ztracený stroj objeví, dostanou zcela nečekaně příkaz k přistání. Při náročném manévru zaútočí pohřešovaná stíhačka na jednoho z nich. Začíná vojenská operace, při které se piloti snaží získat ukradený stroj a zabránit tak teroristickému útoku. Letecká akrobacie, bojové scény v oblacích a přátelství na život a na smrt je společným jmenovatelem této napínavé podívané. (oficiálny text distribútora)

Terva

Při prvním podívání jsem chtěl dát jen jednu hvězdu, ale ejhle já měl chuť se na to podívat znova. Přehodnotil jsem na dvě. Možná se ještě podívál později. ()

moviesfan

Původně jsem se těšil až uvidím v akci nějaký ty stíhačky. Jenže to jsem netušil jak děj bude nudný a nezáživný. Hodnocení: 40% ()

Žralok

Francouzský Top Gun. Jeden z těch mála lepších leteckých filmů. Příběh je trochu slabší ale leteck záběry nnaprosto perfektní. ()

fallangell

Nevim co se zde vsem nelibi, ale u me tenhle snimek rozhodne nevyhorel. Opravdu skvele sceny ve vzduchu jsou pospojovany pribehem, ktery neni nejgenialnejsi, ale co lepsiho se da vymyslet pro hodinu a pul filmu o letadlech. Je pravda ze eroticke sceny nedosahovali ani po kotniky americkym sourozencum, az vse lehce musel zachranovat sex apeal herecek, ale co na tom, kdyz jde prece spise o sceny mimo zem. A ty jak uz sem napsal na zacatku se navysost povedly. Skvely odpocinkovy film lehky na premysleni s dobrym pocitem na konci. ()

maverick10

Pred shlednutim tohoto snimku jsem slysel takove zvesti, ze Gerard Pires, tvrdil ze jeho snimek je lepsi nez Top Gun :-ooo. Tak to ani zdaleka. Vetsina myslenek tohoto filmu byla nedotazena. Reziser mel v hlave spoustu veci, ktere nedotahl do konce. TopGun mel perfektni soundtrack. Jedine co me potesilo byl vyber hlavni postavy filmu: Benoît Magimel. Ten se pro roli stihaciho pilota hodil. Zato jeho partnera bych typoval spise na technika. No a posledni vytka (spise subjektivni nazor) U me to vyhrala F-14 nez Mirage2000. ()

O´Hara

Francouzi se opět ukázali, aspoň teda pro mě, v dobrém světle. Tento film byl takříkajíc šálek mého čaje. Kvalitně zpracované letecké scény, které musely stát spousty peněz, se mi každopádně líbily. Ikdyž ten námět nebyl nijak strhující, postačilo to věci a splnilo účel. ()

MiCM

Kolik je takhle natočených filmů? Něco úžasného.. To průměrné hodnocení nechápu.. Asi kdo není moc na letadla to tak neocení..ale ani to nechápu.. Špičkový film.. ()

Tomatáš

Nebyl bych zas tak přísný!Krásné záběry z kokpitů, efekty, sympatická hudba a docela příjemná přímočarost si zaslouží alespoň tři hvězdy!Jinak to je pochopitelně jedna velká holomajzna..:) ()

NoFiction

Tak tenhle film snad nikdo nemůže přirovnávat k Top Gunu, nesahá mu ani po .......Absolutně stupidní scénař. Snad jediné co na tomto snímku je pozitivního, tak je ta kamera v oblacích. ()

silent cut

M*DEJ DOKUD JE TVRDEJ... v případě ocelového ptáka to sice může trvat trochu déle, ale tohle je trochu moc... Kobra 11 s bagetou a letadlem. Pravdou je, že u toho všichni vypadají docela cool, takže je to vlastně v pořádku...Mc Action, Mc Buster, Mc Kino... Hodnotit nebudu... Cheeseburger taky nejíte protože na něj máte chuť, ale protože máte hlad... Tohle je rychle chladnoucí zboží... kdo chce, ať se nažere... ()