Tieňová vojna

• Rusko Zerkalnyje vojny: Otraženije pervoje (viac)

Skupina teroristov sa rozhodne uniesť ruský superstroj Su-30 pomocou jedného z dvoch pilotov. Druhú dejovú líniu predstavuje vzťah ruského pilota a americkej ekologickej aktivistky. Film obsahuje zaujímavé zábery lietadiel Su. Sponzorom filmu bol výrobca lietadiel Suchoj. (ČSFD)

Dárius

Propagační film firmy Suchoj,množství soudobé vojenské techniky.Kdo má rád filmy o stíhačkách-přijde si na svoje.Takový ruský pokus o americký Top Gun,či francouzký Sky Fighters-Akce v oblacích.Televizní premiéra po čtyřech letech 17.12.2009-Markýza.Čekal jsem že po tomto datu to bude mít ve filmotéce víc lidí-nestalo se tak.Válečníci asi zaspali.I jako čech,si slovenský dabing nemůžu vynachválit.Druhý koment-18.12.2009. ()

Echelon1

Na ruské pomery celkom obstojný film. Je to vlastne taká "malá" reklama na Suchoj. Celkovo ma film príliš nebavil, avšak tých pár akčných leteckých scén boli relatívne dobré (v porovnaní s US B-čkovou produkciou), ale ten záverečný let mohol byť napínavejší. ()

chiara

Rusky akcny film o stihackach. Zaujimavostou je ucast 3 hollywodskych hercov: Mcdowell, Assante a Hauer. Bohuzial Rutger hraje v tomto filme iba malicke cameo. ()

• Natáčelo se na Krymu, v Moskvě, Londýně a Los Angeles. (Cheeker)
  • Na letecké show je možné zahlédnout i italskou akrobatickou skupinu Frecce Tricolori na strojích Aermacchi MB-339, francouzskou skupinu Patrouille de France s letadly Dassault/Dornier Alpha Jet a ruskou skupinu Russian Knights s letadly Su-27P a Su-27UB. (Cheeker)
  • Smyšlené letadlo Su-XX "Sabre-Toothed" si "zahrálo" letadlo Sukhoi Su-35UB "Flanker-E". (Cheeker)