Mladý Thajec Kam se vydává na cestu do Austrálie, aby získal nazpět svého ukradeného slona. S pomocí vychytralého policejního detektiva brzy zjišťuje, že pachatelem je tajemná žena vlastnící obchod pojmenovaný Tom Yum Goong. V nerovném měření sil s mnoha protivníky se Kamovi hodí jeho vynikající bojové schopnosti. (oficiálny text distribútora)

Mark1983

Tak druhý díl je perfektní, co se týče příběhového zpracování, i dějového. První díl byl zábavný, ale druhý díl byl ještě působivější. IMPONUJÍCÍ. ()

Raziel811

Ve své době převratné dílo v rámci nové vlny, avšak zub času udělal své a aktuálně 11 let (to to letí) po premiéře už to není žádná sláva. Hlavně co se týče příběhu, ale i kamera a dokokce choreografie bojových scén už až zdaleka nejsou na patřičné výši. Dnes tento snímek mohu doporučit už jen fanouškům či nostalgikům. ()

Z4JD4X

Hodně dlouho jsem neviděl film, co by měl tak kouzelně stupidní příběh a stejně mne dokázal tak pobavit. Důvod proč hlavní antagonistka potřebovala slony mne donutil film pozastavit na asi minutu abych se přestal smát a následovná scéna kde Tony Jaa zbuší skupinu obrů, co vypadají, že patří spíše do WWF než do tohoto filmu, femurem dříve zmíněného slona mi také téměř zničila bránici. Navíc až na první úder ve filmu který jde asi o půl metru vedle hlavy člověka kterého má trefit a daný člověk stejně odletí má tento O-B 2 skvělé akční scény. Cca 4,5 minuty nestříhané bitky v restauraci? To je asi nejblíž k filmovému orgasmu jak se dá dostat u akční scény hned po Johnu Wickovi a The Raid. Film pobavil, když nad tím nepřemýšlíte, tak pobavil o to víc, trochu jako hudba Trautenberk. ()

soukyd33

Opět prochází drtivé a likvidační scény Mistra bojových umění. Příběh je slabší, ale bojové scény stojí za to. Nejdrsnější údery jsou asi lokty. Film zaujme všechny, co mají rádi právě bojové scény a umění boje. Na závěrečný souboj se vyplatí počkat. Herecké výkony TOP! Herecké obsazení dobré. Příběh průměrný. Prostorový zvuk průměrný. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Jelzin

Film je podobného ražení jako Ong Bak. Děj se mi tu jeví o třídu horší (kdo by to byl řekl, že to ještě jde ;-)) A trochu zmateně zpracovaný. Zato bojové scény o dvě třídy lepší a já dávám opět 5*. Styl točení "tak jakou zápletku nabalíme na tuny řežby" já můžu! Zajímavosti z točení 4-minutové akční scény natočené na JEDEN záběr: Příprava a choreografie zabrala více než 1 měsíc. Za jeden den zvládli nakonec pouze 2 pokusy (trvalo dlouho znovu připravit a opravit prostředí). Celkem se točilo na 5 pokusů. Scéna má "jen" 4minuty, protože 35mm film má právě takovou kapacitu. Museli změnit kameramana, původni nestačil běhat za Tonym. Další se musel měsíc fyzicky na záběr připravovat. Je to prostě mazec :-) ()

TradeMark

Ano uznávám příběh je stupidní. Snaží se dát akčním scénám nějaký logický rámec, ale nedaří se. V zavěru jsem již jen posouval mezi akčními scénami. Nicméně kvůli příběhu a dialogům si tento film stejně nepustíte. Tím důvodem bude Tony Jaa, který předvádí snad ještě nejneuvěřitelnějsí kopy a údery než v Ong-bak. A pozadu nezůstávají ani capoeirista Lateef a 140 kilové hovado Jones. Zejména na vymlácení celého hotelu bez jediného střihu a závěrečnou čtvrt hodinu budete zírat s otevřenou pusou. Pokud vypnete mozek budete se náramně bavit. ()

Drobeczech

Brutální nářez. Super akce. Slabý příběh. Nezajímavé dialogy. Prostě pokud milujete mlátičky, tak tenhle film musíte vidět, je to totiž jeden z nejlepších filmů v tomto žánru. ()

jeden_vlk

Že příběh nestojí za nic...dobrá. Že herecké výkony nestojí za nic....ok. Ale že souboje jsou (oproti jedničce) hrůza hrůz to se nedá překousnout. Tony umí - to bezesporu. Ale tady to neukázal. Takový moderní Americký ninja po thajsku. ()

sanjozko

aj ked toto nie je ong-bak2 s ong-bakom to ma dost spolocne co sa tyka pribehu ten je v podstate rovnaky, primitivny, proste Tony Jaa potreboval nejaku zamienku aby mal dovod mlatit ludi 109minut, ale tie boje, no nieco uzasne ()

Novik

Skvělá oddychovka s Tonyěh Jaa, na příběh (ale slony mám rád) se moc nehledělo proto to bylo stupidní, spíše tvůrci sázely na propracovanou ale dobrou akci. Hlavně se povedla kamera a jedna dlouhá scéna v hotelu bez střihu to byla panečku scéna. Ano, bylo to příjemné koukání. ()

Jops

co k tomuhle dilu rict... zajimalo by me, kdo psal scenar. Ukradeni maleho slona a nasledne hledani v nejakem meste. WTF ??? Ale kdyz clovek prijme fakt, ze zrovna "scenarista" nemel svuj den, tak pak uz je to vyslovene chrochtacka pro fandy bojovych umeni. Protoze to co tam Tony Jaa predvadi nema podle me v dejinach kinematografie obdoby. Lamani nohou, rukou a jinych kosti s takovou eleganci neumi ani Chuck Norris :) Takze za scenar davam 1/10 az bojove sceny 14/10 :))) A scena v hotelu bez strihu... tomu rikam perfektne zvladnute remeslo. ()

G.S.P.

Užásné , skvělé , famozní ! Tony Jaa předvádí neskutečné kousky ! Děj filmu stojí za ..... ,ale bojové scény , ty bojové scény jsou špičkové. Jedna bojová akce lepší než druhá. Fanoušci bojových umění si přijdou na své! Příběh 2** , bojové scény 6****** !! ()

karloskiller

Tony Jaa zas dosvědčil, že se umí hýbat jinak podle mně dvojka je lepší neš jednička, ale dobrý film z akčnímy scénami. Scenař prumněrný nic extra, ale mně to bavilo. A proto jsem hodnotil 4*. ()

andy60

Když budu chtít vidět salta, skoky, údery a řežbu, půjdu do cirkusu nebo na zápas ve volném stylu. Od filmu očekávám víc než takovou stupiditu. To i desetiletý spratek by zmáknul lepší scénář. Ta jedna hvězda je čistě za akci. ()

Tony Jaa sa vracia

Tony Jaa sa vracia

05.08.2005

V thajskom akčnom filme Ong-Bak sa dovtedy neznámy borec Tony Jaa predviedol v plnej sile, film sa stal veľkým hitom vo viacerých kútoch sveta (a dotiahol to dokonca aj do našich kín) a Tonyho začali… (viac)