Malý toaster

• Československo Odvážný malý toaster (viac)

Mile svérázné veselé postavičky a přitažlivé výtvarné zpracování dělají z tohoto výjimečně pěkného filmu krásný zážitek pro každé dítě. Film připomíná velké hollywoodské filmy, ve kterých hrdinové stále musí čelit novým problémům a proto je velmi vzrušující a skutečně silně upoutá vaši pozornost. Nudit se při něm zaručeně nebudou malí ani velcí! Jednoho dne rodina opustí svůj domov a zanechá v něm domácí spotřebiče. Ty ale oživnou a vypraví se do světa najít svého „pána“. Tak začíná nebezpečná, humorná a krásná podívaná o putování domácích spotřebičů do města i na venkov. Po boku nebojácného malého toastera tu kráčí vážný vysavač, zbabělá skříńka, hlučné rádio, rozsvícená lampa a další. Cestou prožívají nevídaná dobrodružství a jsou moc rádi, když nakonec svého „pána“ přece jen najdou. (oficiálny text distribútora)

DeathTheKid

Tuto pohádku jsem viděl naposledy tak před 10-12 lety, tedy v 6 letech, ale i tak mohu říct, že byla krásná a já ji měl velmi v oblibě :) Tolik krásných vzpomínek :) ()

Melios

Povinné zhliadnutie pre všetkých milovníkov kreslených filmov! Výborný film na ktorom som vyrastal. Kresba pekná a dej jednoduchý. Len ma mrzí ,že je to film pre deti a dostalo sa sem veľa strašidelných scén. Ako tá scéna s klaunom a smetisková scéna :/ Beztak je to ale výborný film. 90% -stratený klenot kinematografie! ...Som rád ,že ma ako malého tento film strašil a ponúkol mi deprimujúci pohľad na okolitý svet. Holt niekedy je takýchto dospeláckych filmov potreba ako soľ. ()

farfalla

Animovaný film s písičkami, spíše pro děti. když se k věcem hezky chováme, tak nás mají rády a jsou ochotny podniknout i dlouhou, nebezpečnou cestu, jen aby se k nám dostaly. ()

unagi

Mal som 6 rokov keď sme dostali s bratom VHS rozprávku Odvážny malý toaster! Perfektné aj dejovo aj animačne a nápad je za 100 bodov! čo viac dodať ako stiahnuť a pozrieť! ()

Frederika

Dětské animované filmy jsou pro mě často větší dojáky a dramata, než hrané romantické filmy pro dospělé. A ta stará animace je taky sympatická :) ()

gombarix

Kruciš, jak jsem na tenhle skvost mohl zapomenout? A jaktože to za mě už zase zhodnotila hirnlego? Snad se žádnými pohádkovými hrdiny jsem necítil tak intenzivně jako s touhle sbírkou domácích harabouzů. A odvážný toaster se naštěstí ukázal být i nečekaně odolným :} ()

miawallacova

Nostalgická záležitost, na kterou se vždy ráda podívám. Krásný příběh přátelství a naděje, který se mnu vyrůstal a u kterého jsem se vždy třepala strachy. Jako dítě jsem neodešla z videopujčovny bez VéHáSky Malého toastera. Plný počet bodů ()

SiMMaS

Pro děti, troufám si tvrdit, nádherná záležitost. Viděla jsem ji nicméně až teď, takže v tom vidím i tu edukativní stránku. Každopádně to bylo celé milé a párkrát jsem se i zasmála:) Velké drama! ()

Petula009

Jak se tak dívám, nejenom mě tahle pohádka tak trochu změnila dětství.Puštěli nám jí ve školce a na rozdíl od těch některých ohraných Popelek a jiných princezen, mi utkvěla v paměti a pokud to bude možné budu to pouštět i svým dětem : -) ()

Psycho.R

Film, který tehdy v mé dětské hlavě vytvořil spleť šílených události, surealismu a naštvanosti, že moje deka neni elektrická a nemluví :-). ()

smack

Když si někdo i po dvaceti letech pamatuje název animáku, který viděl naposled někdy v předškolním věku, většinou to znamená velmi silnou pozitivní vzpomínku. Stejně je tomu tak i v mém případě. ()