Kancl

• USA The Office (viac)
Ukážka z filmu 1
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Réžia:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (viac)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (viac)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

kukkik

Výborný seriál, který je jako stvořený na binge watching. Absolutně pohodový děj, který plyne jako voda, super oddechovka po práci, zkrátka v rámci žánru encyklopedický příklad skvělého počinu. Pokud pracujete v kanceláři, plusové body vás asi neminou. Přiznávám to nerad ale za mě lepší, než originální britská verze. a Asi je to tím humorem, britská verze mi připadá hrozně depresivní. Edit: po zhlédnutí všech sérií a zhruba 70 hodinách strávených s touhle úžasnou partou přidávám hvězdu a značím si jako jeden z nejlepších seriálů vůbec 5/5 ()

Demonic189

Je doslova NEUVERITEĽNÉ a dych VYRÁŽAJÚCE ako môže odchod jednej postavy zničiť celý seriál a doslova vymazať všetko vtipné, čo sa v ňom dovtedy dialo. Kvalitativny skok od 7 do 8.serie je priam hmatateľny a uprimne do "deviatky" sa radšej ani nepušťam aby som si ešte viac nepokazil chuť. Škoda... ()

biergof

musim na to mít náladu, já taho zmrda Dvajta v kanclu měl, přesná kopie chování, ksicht, brejličky, lupy a smrdělo mu z huby...ale je to bomba, dost reálný ()

Judy24

Ono se to trošku špatně vysvětluje, proč mě to tolik baví. Miluju tu ruční kameru, osobní proslovy postav přímo do ní a že v seriálu zcela chybí umělý smích i hudba. Celé to tak dostává jakýsi dokumentární charakter, většinou zapomínám, že se koukám na seriál, protože mám pocit, že se bavím mezilidskými vztahy na prapodivném, ale skutečném pracovišti. Trochu jako reality show. Přidrzlý a mírně drsný humor mi dokonale sedí. (Poznámka: britskou verzi jsem zatím stále ještě neviděla, ale jako britofilka se to chystám brzo napravit.) ()

Evushe

Začátek (na motivy britské verze) byl skvělý a v některých momentech možná i lepší než originál. Je ale jasné, že tato počáteční úroveň je nesnadno udržitelná, proto se z Kanclu brzy vyklubal sitcom, který je ale aspoň v něčem jiný než ostatní. Koukám na to ze dvou důvodů - baví mě to tak nějak středně, ale hlavně čekám, kdy Pam konečně změní účes :) ()

Margerie

Trapný seriál, který je bohužel málokdy vtipný. Chystám se na originál, doufám, že britský humor tomu dodá ten správný šmrnc. Nicméně tohle se prostě nepovedlo, a handycam tomu jenom ubližuje. 60% ()

xpantherx

Prvá séria o ničom - snaha o skopírovanie UK originálu vo mne nevykúzlila ani pousmiatie. Napriek tomu, že som chcel tento seriál vzdať, pozrel som si aj ďalšie série a dobre som urobil. Keď sa človek odprostí od UK originálu a zvykne si na iných hercov a iný štýl má pred sebou úžasný komediálny seriál, pri ktorom som miestami takmer šťal do gatí. Pecka! ()

Uesbe

po rokoch mením názor - prežiť prvú epizódu bez predávkovania cringeom je horšie než u Parks and Rec, ale potom je to už dobré ()

Godhaj

,,That’s what she said.“ Americký Kancl je skutečně výjimečný seriál. Po celých devět sérií si dokázal udržet vysoko nastavenou laťku prvními díly. Steve Carell už pro mě navždy zůstane Michaelem Scottem, nejlepším šéfem!!! Jeho herecký výkon překonává veškeré fyzické i psychické meze, on prostě vládne celému kanclu. Ač je jeho postava primárně karikaturou šéfa, jeho až paradoxní výstupy v sobě obsahují dráždivou kritiku amerického vedení firem se všemi stupiditami a nelogičnostmi. Nicméně tento seriál nestojí jen na něm. Výkony ostatních herců jsou velmi civilní, naprosto uvěřitelné, přitom zábavné a lidské. Forma alá dokumentární seriál vše předchozí ještě podtrhuje. Bez obalu je to jeden z nejlepších seriálů, jaké jsem kdy viděl. ()

AshT

1. série - 70%, 2. série - 80%, 3. série - 80%, 4.série - 90%, 5. série - 90%, 6. série - 80%, 7. série - 80%, 8. série - 70%, 9. série - 70% ()

departed

Největší trigger, který pro mne rozhodl začít The Office sledovat byl nespočet memes, na který člověk dokázal při běžném brouzdání internetem narazit. A taky fakt, že byl konečně dostupný na Netflixu. Teď nebo nikdy. Rozehřál jsem se nejprve anglickým originálem, který mě bohužel moc nechytl, ale chápal jsem jeho kvality na tu dobu. US verze mě s první sérii též moc nechytla, ale samozřejmě zvědavost, proč je seriál tak oblíbený mě přemohla a jsem rád, že tak udělala, protože se z toho s každou další sérií vyklubal seriál, který vám svýma postavama a obyčejnýma životníma situacema přiroste k srdci. Svůj specifický humor, který je tak trochu love-or-hate záležitost podtrhuje skvělý nápad s dokumentárním podáním celého seriálu, což je extra podtrženo posledníma dvěma sentimentálníma epizodama (respektive poslední sérií, která se na tenhle fakt zaměřila nejvíc). Carell je bůh a je velká škoda, že po jeho odchodu jde kvalita bohužel mírně dolů, ale není to nic do očí bijícího. Pam & Jim mají nejkrásnější vztahovou chemii široko daleko. Jenna Fischer je nejkrásnější žena pod sluncem. A Rainn Wilson se pro tuhle roli očividně narodil. Hodiny kvalitní zábavy z jedný obyčejný kanceláře. Hodnoceno: 9 sérií. ()

stephano

Vybornej serial, mel jsem možnost videt i britskou verzi a ta je taky skvela je ladena sice do trochu jineho humoru vice ten britsky. Jinak Steve Carell se mi zda lepsi nez Ricky Gervais. Oba sou to sice vynikající idioti ale Carell nemá chybu. V jeho podáni se jedná opravdu o zvlaštní formu humoru, který se opírá o situace daleko za hranicí trapnosti a jelikož je to tak daleko působí to velmi vtipně. Je pravda, že každý další díl je lepší to se moc často u seriálů nestává. Těšim se teď jako malej na další a další díl...... "Michal and I, we are duo .... we are like Mozart and ....eh... Mozart's friend......NO,NO,NO . .. We are like... Butch Cassidy and...... Mozart."........ Don't mess with Mozart, or you get bullet in your head' ()

Mr.Roman

Sympatický, pozitívnou energiou nabitý, excelentne obsadený a kvalitatívne stále rastie. Asi tak by som opísal tento (prvá séria je remake) seriál, ktorý však nesadne každému a určite sa nájdu takí, ktorí ho považujú za nudnú stratu času. Vsadil totiž na netradičný, neopozeraný (to že je prvá séria takmer doslovný remake nič neznamená, pretože práve tá je najslabšia) jemný druh humoru a na postavy, ktoré spočiatku pôsobia skôr otravne než vtipne. Kancl ma baví stále viac a to som práve u šiestej série. ()

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

Americký Kancl dostane reboot s novým obsazením

11.05.2024

A opět píšeme o pokračování slavné značky, nikoliv o novém originálním projektu. Snaha zlákat diváky na osvědčené způsoby zábavy a nedostatečná odvaha velkých studií se samozřejmě netýkají jen filmů,… (viac)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (viac)