Již potřetí se rozehrává souboj mimozemské rasy o přežití. Jedinou šancí cizího druhu je navázat kontakt s lidmi a zkřížit s nimi svůj genetický kód. Postarat se o to musí dokonalá Sára. Na záda jí ale dýchají vojáci ze speciálního komanda, kteří mají jediný úkol - zničit ji i její potomstvo… (oficiálny text distribútora)

demented

O poznanie slabšie/nudnejšie/nelogickejšie/trapnejšie než predchádzajúce dva zárezy, ale aj tak sa ešte stále jedná o pomerne zábavné béčko. ()

lykan9

Kvalitativně šel Mutant hodně dolů, přesto se však nejedná o žádný průšvih, ba naopak Mutant 3 je slušným lehce nadprůměrným hororem. A ještě jedna věc mě velice potěšila, a to, že Natasha se ve filmu objeví aspoň na začátku, aby předala štafetu. Co musím ještě vyzdvihnout je výběr hlavní protagonistky Sunny Mabrey, protože svým vzhledem jako by z oka vypadla Natashe, a proto je lehké uvěřit, že se jedná o potomka Evy. ()

Paldiny

Po pikantnej predohre, extra kozatej druhej méte prišlo bezpohlavné vyvrcholenie. Už krátky štek Natashi Henstridge naznačil, že tretí Mutant bude kráčať vyšliapanou cestičkou svojich predchodcov. Jediným pozitívom tak zostáva priama nadväznosť a snaha pokračovať v načatej tematike. Pribúdajúcimi minútami začne dejová línia drhnúť až kým nedospeje k finále aké je už len úbohou vykonštruovanou blbosťou. Sem tam poteší pritlačenie na pílu v brutálnych záberoch, lenže aj to vyjde na zmar nakoľko film miestami pripomína najlacnejšiu televíznu produkciu navyše bez napätia a akéhokoľvek rešpektu voči mimozemských bytostiam. Po slabšej dvojke ešte slabší odvar niekdajšieho sci-fi nárezu. ()

gumolit odpad!

ajajaja!Mutant bol vážne o niečom inom toto už nikdy viac!A nemožme si užiť ani Natashu!Pripadalo mi to ako film,ktorý vysielajú na Cartoon network akurát že bol hraný! ()

mira007

Mimozemská kreatura v těle sexbomby, která se snaží zkřížit svůj genetický kód s nějakým pozemským jedincem už potřetí. Poprvé to bylo originální, prvoligově obsazené (Ben Kingsley, Michael Madsen, Alfred Molina, Forest Whitaker... ) ale ostatní pokračování zamířily někam do laciných béček a tohle je fakt už jen pro skalní fanoušky bizárů. ()

GOREGASM

V třetím díle Species už nevzal roli ani Michael Madsen, protože tušil, že tím své kariéře asi moc nepomohl. Je sice pravda, že trojka je jednoznačně nejblbější a i herecky nejslabší, ale je i nečekaně zábavná a přes skoro dvouhodinovou délku nenudí. K tomu si připočtěte dvě krásně nahaté holky, černé Ferrari a kapánek toho goreu a dvě hvězdičky jsou naprosto zasloužené. 40% ()

Rafaelos

strašně plonkové, bez náboje a amaterské. myslím, že uživatel "petero" to vystihl perfektně: "Tu vidno, že obsadenie Natashi Henstridge v prvých dvoch dieloch bol vynikajúci ťah. Predsa z nej vyžarovalo tajomno, kdežto tu je to len pekná baba." nemám k tomu už moc co dodat. podívám se na poslední díl z této série a uvidím :-D ()

Kadas97

No a toto už nemalo s mutantovou sériou nič spoločné okrem peknej hlavnej postavy. Herci nijako neoslňovali a najväčší zážitok som mal z toho čierneho ferrari. Hudba nijaká, efekty obstojné, scenár plytký a záver tupý. 3 z 10 ()

Likan7 odpad!

Televizní, hnusný, trapný pokračování filmu, který nikdy neměl mít ani jedno pokračování, natož dvě. Ono k Mutantu 3 nejde opravdu nic jiného napsat. Televizní horor z toho nejhlubšího dna. ()

masekjc

Bohužel ještě slabší než druhý díl. Ubyly efektní porcovačky a i erotika. Navíc pokus oživit to míšenci úplně nevyšel. Celkově je to lehce zahalené v takovém amatérském céčkovém kabátku. 4/10 ()

horor2 odpad!

Druhý díl bylo pro mě zklamáním, ale pořád měl nějakou částečnou úroveň, že se na to dalo dodívat do konce. U tohoto braku jsem byl tak nasraný, že jsem si řekl, že pokud vznikne další pokračování, půjde to obloukem kolem mě! :-( ()

soldier8cz odpad!

Jednička byla originál, která mi svou dobou, ztvárněním, a zfilmováním jako takovým připomínala dost terminátora, dvojka nebyla špatná až na pár paradoxů a nevyřešených otázek. No a trojka je totální propadák. Začátek vás nadchne. Asi na 5 vteřin uvidíte hrdinku z předešlích dvou dílú, kterou vzápětí zabije malý kluk uškrcením, ano tu hrdinku, která přežila střelbu ze samopalu, vybuch, bitku se svým vlsatním druhem, aby ochránila lidi, kteři ji měli v plánu zabít a búhví co ještě ji udělat. Pak nadšení opadá až je to během 20 minut pryč úplně. Nejen, že hlavní hrdinka neukáže víc než záda, samozřejmě nejde zde o pčko, originál si na tomto však zakládal, že i krása je škodlivá a zhoubná :D kdo film viděl, pochopí, ale tady je hlavní hrdinka poslušná jak beránek, dá na lidi, přitom je to nej jedinec ze dvou členů stejného druhu, nechce se pářit, je slabá a prohrává bitvy se zdegenerovanými mutanty svého druhu, kterým odpadává maso nebo se roztékají zaživa. Pročpak někteří mutanti umírají staří, jiní ve 20 letetch, když nejsou tak strašně moc odolní na nemoce lidí. Do stáří byly zřejmě ve sklepě v izolaci. Nejen, že film neřeší žádné základní dotazy, ale na konci zjistíte, že celou dobu chtěla mutantka jen chlapa sobě rovného, aby potom tomu který jí toho chlapa vyklonoval nazančila že k němu něco asi cítí...hmmm...Dále nesmyslný příběh, na kterém je sakra znát, že na konci filmu se zřejmě již přečerpal rozpočet, scény, že je z nich až smutno. Tenhle film je vhodný leda na smazání pokud potřebujete místo na disku nebo volné DVD a nebo tím DVD podložit stůl v hospodě. ()

Dexies odpad!

Sice dvojka nebyl žádný bomba film, ale i tak se na něj dalo koukat a zařadil bych ho mezi průměr, tak tento díl (již třetí) je totální nesmysl, chorého režiséra, producentů, společnosti a všech co se na tom podíleli ... škoda materiálu, škoda času, škoda filmu, škoda úplně všeho ... už jen to, že se to jmenuje Mutant 3 by mělo být trestné ... ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Chceš mě, chci tě?" Sunny Mabrey nahrazuje Natasha Henstridge, aby navázala kontakt s lidmi a zkřížila s nimi svůj genetický kód. Jinými slovy je extrémně nadržená a chce pí*at. :D Sice předchozí díly nebyli žádný bomba filmy, ale i tak se na ně dalo koukat a zařadil bych je mezi klasické horory starých časů, leč tento třetí díl je totální průšvih, a tudíž nestojí za váš čas. - odpad! ()