Georgia Byrdová (Queen Latifah) žije v New Orleans. Je veľmi hanblivá a sníva o kariére kuchárky. Počas flirtovania so svojím kolegom v práci si udrie hlavu a je odvezená do nemocnice na vyšetrenia. Tam jej lekári objavia nádor na mozgu a oznámia jej, že jej zostávajú iba dva týždne života. Georgia dá následne výpoveď v práci, zbaví sa svojho majetku a vydáva sa na svoju poslednú dovolenku snov do luxusného hotela v Karlových Varoch. Rozhodnutá užiť si naplno jej zostávajúci čas si zarezervuje prezidentskú izbu, nakúpi najdrahšie oblečenie, rozhodne sa vyskúšať snowbording, zahrať si v kasíne. Jej životným štýlom sú uchvátení všetci v hoteli. Až na hotelovú manažérku a zopár hotelových hosťov, ktorí si myslia, že Georgia má v pláne narušiť ich životy a zničiť ich kariéru. Georgia si chce pritom iba  užiť každú jednu sekundu svojho života. (TV Markíza)

Ynés

konečně americký film, ve kterém nejsou Češi zobrazeni jen jako banda neandrtálců. Celkem příjemná oddychvoka s typickým hollywoodským scénářem. ()

Foxhound#1

Kdy proboha těm Amíkům dojde, aby se dřív koukli na mapu než film zasadí do nějakýho prostředí? Je hezké, že natáčeli v Karlových Varech a obsadili pár českých herců, ale že tam přestěhujou Alpy i s přehradou, to už je moc i na mě. Jinak to jako komedie není špatné a na sobotní večer to není špatná volba. ()

Wishkah

Takové milé a pohodové pokoukání, u kterého sice víte jak to dopadne, ale i tak se u toho pobavíte. Queen Latifah tu hraje příjemně a bez přehrávání a moc se mi líbil i Gerard Depadieu ve vedlejší roli. Člověk by chvilkama i záviděl jak dobře si ta ženská ten život užívá. Jen je mi líto že se film tak nějak moc rychle vyřešil, ale to už je jen muška na vcelku dobré a zábavné komedii ()

Prochy38

Dlouho jsem přemýšlel, že tento snímek ohodnotím kladně, ale asi mi to nedá. Nemám rád černošské filmy, tohle nebyl, ale prvních 20 minut tak vypadalo ay já to fakt nemusím. Slova o rasismu si nechte! Q. Latifah není ščpatná postava, ale jako hrdinka jde úplně mimo mě. G. Depardieu mi sem nějak nezapadal. Milé vidět Lucku Vondráčkovou, ale její role byla spíše k smíchu. Nejvíc ubohé mi přišlo, jak tvůrcům naše Vary prostě nestačí, oni si k nim dosadí ještě Alpy, aby to bylo pro americké publikum to ideální a nezajímá je, že by se na to podíval i někdo tady - trapas! A za to strhávám *! Film celkově nebyl zlý, ale tolik klišé na jednom místě.... A ten čupr závěr? Ne díky! ()

Hanes88

Na nedělní odpoledne je tato komedie docela dobrá. Na nic jiného ale už dobrá není. Určitě od toho člověk nesmí nic čekat, jinak bude těžce zklamaný. 55%. ()

baxiii odpad!

Na tento film jsem bohužel byla donucena se dívat a dopadlo to přesně podle očekávání. Film plný nechutného klišé a předvídatelý od začátku dokonce. Herecké obsazení katastrofální. A jak už zde bylo mnohokrát zmíněno, jediná opravdu vtipná věc, byl pohled na naše úžasné velehory. ()

Yardie

Čekal jsem komedii. A nic! Komedií bych to tedy rozhodně nenazval, zasmál jsem se 2x - jednou na začátku a jednou na konci. Asi 3x během filmu jsem se pousmál. Na komedii opravdu slabé. Jediné pozitivum na tomto počinu je to, že film má velice pozitivní náladu a atmosféru, díky níž jsem byl schopen to dokoukat. Takže hodnoceni tak 50%. Howgh! ()

Angie91

Příběh o ženě, která zapomněla žít. Kolik potřebuje člověk podnětů k tomu, aby si uvědomil, že život je opravdu krátký? Každou vteřinu, minutu i každou hodinu se nám může přihodit to, co zastihlo Georgu Byrdovou. A ona z toho vyplula s grácií a uznáním podobné Queen Latifah. ()

Zombi

Největší předností tohoto filmu jsou české lokace a Depardieu, jinak ten film člověku nic nedá, kromě očekávaného poselství "užívej života" a celkem pohodové atmosféry. Jak to skončí je člověku jasné už od začátku. ()

dobso

Celkom dobrá vecička. Náhodou, jeden z najlepších vianočných filmov posledného obdobia. Prekvapilo ma množstvo českých hercov, ale niet sa čomu čudovať, ke))ď bol natáčaný v Karlových varoch. ()

gurmanik

Tak nám Amerikánci trošku vylepšili Karlovy Vary - dokonce se po tomto filmu skuteční Američané dožadovali zájezdů do Varů, ale asi byli trošku zklamáni, takové hory tam opravdu nejsou :) Film nebyl špatný, ale byl tak "krásně" slaďoučkej, že jsem si přál ten happy end, který nakonec přišel. Ještě že tak!! :) ()

lareinna

Slabunké to bolo. Celkom zaujímavý námet, dalo sa z toho vydolovať trochu viac. Aj skrátiť sa to dalo. Ale v podstate príjemné a neškodné pozeranie. ()

Lovely.Bones

Velice příjemná komedie, s příjemnými herci, příjemnou hudbou a příjemnými horami;-) Opravdu to bylo milé překvapení a docela jsem se u toho i zasmál :-) ()

mira007

Queen Latifah jako prodavačka a amatérská kuchařka Georgia , které diagnostikují nemoc a ona má poslední tři týdny života, takže aby je prožila naplno vydá se do Karlových Varů do hotelu Pupp, kde je šéfkuchař Depardieu. Původně jsem myslel, že se budu u nějaký ptákoviny kochat jen českými reáliemi s nějakou tou českou tváří, ale ona se z toho vyklubala celkem příjemná zábavná oddechovka, kde jsem se opravdu párkrát upřímně od srdce i zasmál. PS: Občas si pokládám otázku, kam v historii mizí herci, kteří se proslaví jednou rolí a hle, tady se dokonce mihnul Michael Nouri frajer s Porsche 911 z Flashdance. ()

rsimonyi

Docela zábavné a kdo zná Karlovy Vary, tak se pobavil ještě víc. Karlovy Vary jako horské středisko obklopené horami a s obrovskou přehradou poblíž. Nejeden nalákaný turista se asi bude divit :-) ()

arcticsky

Tedy nic moc, ale ten pohled na Vary v pozadí s velehorami - to se musí vidět.....!!! A ta lavina chvíli poté, co projížděli pod železničním mostem u Bečova nad Teplou!!! ()

České lázně ve filmu

České lázně ve filmu