Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiálny text distribútora)

SallyZen

U této komedie jsem se chtěl zasmát, takže účel pobavit. A překvapivě se mi toho dostalo. Už ten nápad je dost dobrá konina, ale zábavná. Sice pravidlo "Kdo hulí, ten umí" neprosazuji, ale jako film to je skvělá podívaná, kterou si kdykoli rád zopakuji. 75% ()

kaposlav

No neviem, ale príde mi to, že je to film pre jednoduchých prehúlených puberťákov onej doby. Žiaľ vo filme sa strieda (ne)herectvo a trápnosť. Dúfam, že sa fórky stratili v preklade inač aj dialógy by som vypotil lepšie. ()

shyster

Prosím, usaďte se do pohodlných židlí, připravte si něco k snědku a k pití a hlavně se ubalte jednoho špeka, aby se na tenhle film dalo dívat. Pár fórků, jinak nic. ()

marcek

S Gimlim nemůžu souhlasit, každej normální člověk, kterej se nedívá jenom na dramata a nebere ten svět tak vážně a občas si chce vyčistit hlavu se u toho docela nasměje ()

C0r0ner

Trávu jsem zkusil jednou a skoro jsem se poblil, bolela mě hlava jako svině a veselý efekt nula. Takže ne, děkuju, a dál se budu ničit prověřeným chlastem značky pivo. Asi taky proto mě tahle komedie až tak nepobavila, protože s tím zaprvé nemám zkušenosti a zadruhé pro to nemám až takové pochopení. Ale jednou to vidět vůbec nikomu neuškodí. 65% ()

necisty

Poprvé se mi to určitě líbilo víc, ale když jsem se díval podruhé, tak už mi to nepřišlo nějak extra. Asi bych musel být taky zhulený, abych si to užil. Námět to má určitě dobrý, ale i když se jedná o zábavný film, tak jsem se teď podruhé už určitě nezasmál a to jaksi od komedie požaduji. Borci to ale dejme tomu zahráli dobře a přizvali i své kámoše Cypress Hill, které mám moc rád. Je pravda, že se konečně jedná o něco jiného než klasický teen movie, ale ty krásné ženy mi tu vážně chyběly. Nezapomenutelné hlášky: Kde sou mý děvky? Buy Us Fuck U. ()

Deverant

Jen další nepříjemný důsledek podivné choroby jež zachvacuje z neznámých příčin skoro všechny MC's: být i filmovou hvězdou. ()

c.tucker

Celý film je provoněn hip-hopem a konopím. Taková zábavná blbinka. Ústřední postavy v podání Method Mana a Redmana jsou legendární flákači, kteří se prohulili na universitu. ()

WolfR

Huličská komedie, jo, ty můžou být vtipné, viz, Zahulíme, uvidíme. Avšak v tomto případě jsou přítomní zhulení rappeři až moc vypatlaní. Takhle to prostě nejde. Alespoň u mě tedy ne. Slabší 2 hvězdy. ()

wendelin9

Pár dobrých a vtipných scén/hlášek se ve filmu najde, ale cca je to podprůměrná komedie o huličích z Harvardu... btw. více se mi líbil snímek Zahulíme, uvidíme ()

otík

Neuvěřitelně zhulená komedie, která však dokázala pobavit, zvlášť rychlé dialogy v dabingu vyzněly výborně. Příběh celkem o ničem - jak se dostat na vysokou a díky hulení trávy ji celou předělat k obrazu svému. Morálka nikde, ale když je to s úsměvem na rtech, tak proč ne. ()

Radiq

Hlavní, co si z toho pamatuju, je to, že je to plný negerskejch móresů (mluva, hudba, gesta, ksichty, styl, hadry, negři). Taky je to plný trávy, přeplněný. Pro jistotu, abych předešel výtkám, že to je jen pro zhulence, jsem si před tím zahulil, abych měl tu správnou náladu. Věřim, že kdybych ju neměl, tak dávám odpad, ale takhle mě pár fórů pobavilo... Asi z toho plyne ponaučení: pokud nemáte stav, tak se na to snad ani nedivejte... ()

drexik

A co Jamal je to hodnej kluk, že jo. Hodnej?! Zeptej se ho proč jsem minulej tejden odřekla pedikúru.... abych ho vyzvedla na fízlárně. ...Ale mami to ti lhali! Lhali! Našli u tebe přece trávu, nebo ne?! Nebyla moje! A podívej se co jsem našla u tebe v ložnici. Ale..Prosím tě mami, tohleto je lampa ... tady se to zapíná a vypíná ... Je to lampa. :D :D :D Best huličská komedie ()