Panna Aquamarine

• Česko Mořská panna, Aquamarine (viac)

Dve nerozlučné priateľky Claire (Emma Robertsová) a Hailey (Joanna 'JoJo' Levesque) jedného dňa po silnej búrke objavia z mora vyplavenú morskú pannu Aquamarine (Sara Paxtonová), ktorá ušla pred svojím otcom, lebo ju chcel vydať za niekoho, koho nemiluje. Teraz mu chce dokázať, že láska existuje a na súši sa určite nájde niekto, kto ju bude milovať. A zdá sa, že sa tak stane, keď sa zoznámi s plavčíkom Raymondom (Jake McDorman). Nič však nejde tak, ako by si želala, hoci jej nové kamarátky jej nezištne pomáhajú... (TV JOJ)

TommyDiamond

Dívky do 15 let. Jojo a Ema Roberts si zahrály na potrhlé čtrnáctky, které chtějí pomoc své nové kamošce mořské panně sbalit nejhezčího kluka z okolí. I když můj rychlý popis zní naprosto šíleně, taková hrůza to zase nebyla. Když pominu to vříštění a jeečení i problematiku mladých dívek dalo se na to dívat. Nebyla to nuda a některé scény byli i vtipné... ()

JohnZ87

Vzhledem k tomu, že je tento film cílen na děvčata zhruba ve věku 6-13 let, tak má jen malou šanci oslovit širší publikum. Kvalita snímku osciluje mezi šedým průměrem a naprostou trapností, ale věřím, že v cílové skupině si spokojené divačky nepochybně našel. 40% ()

Renie42

Příjemná letní komedie, pláže, moře a jedna mořská panna zcela naivní. Ještě že ji dvě nové kamarádky pomůžou od nechtěného sňatku s "leklou rybou". Sara Paxton je pěkná a sympatická a i ten rybí ocas jí slušel. ()

LukKon

Film pre teenagerky ako vyšitý. Trápne dialógy o hľadaní lásky, mi priam trhali uši. Ani neviem prečo vlastne dávam 1*. ()

jafuska

Večerní film v Tv, proč ne, člověk se u tohoto filmu odreaguje a nebylo to nijak špatné, prostě pohádka nejen pro děti, také by se mě líbilo mt takovou mořskou pannu a zažít s ní různé legrační situace jako tady. ()

Vasyl

Alkohol je sviňa. Zezačátku je to sice sranda a tak, ale pak se člověk druhej den probudí, zapne televizu a ze 70 programů nenajde jeho opičí mozek nic lepšího než tohle. Film o patnáctkách pro dvanáctky. A já jsem ho dal. Celej! Hvězda navíc za to, že to holkám fakt slušelo. Ještě mohla blondýna u toho máchání ocasem kozy ukázat, hned by se mi udělalo líp. ()

Ioanne

Druhá hvězdička je za žížalky žužu a měnící se nehty, ten zbytek je stejná kravina, ale už bez nápadu. Jo, vlastně ještě ta vodárenská věž :) Pro velký holky je to nehorázná blbost, pro malý holky je to nebezpečná blbost a pro kluky to prostě není :D Ale stejně jsem to dokoukala do konce, takže ode mě se nižšího hodnocení nikdo nedočká. ()

jojto odpad!

Tu už prestáva každá sranda. Nejde o dej, či herecké výkony, skôr o ten odkaz pre tých, pre ktorých to je určené (asi tínedžerov). Ak ste slečny nešťastne zamilované, či už platonicky, alebo akože naostro, zájdite si do obchoďákov, ku kaderníkovy, prečítajte pár priblblých časákov a nezabudnite byť trapné, afektové a blbé pizdy! ()

Lilith03

Jako dítě jsem to milovala, teď to vidím s odstupem času jako velkou blbost. Spoustu věcí ve filmu nedává smysl a trapností film zrovna nešetří, ale je to na druhou stranu příjemná hovadina a Emma Roberts se vždy postará o dobrou podívanou. ()