American Dad!

• Česko Americký táta (viac)
TV spot
USA, (2005–2023), 133 h 46 min (Minutáž: 9–22 min)

Seth MacFarlane, Wendy Schaal, Dee Bradley Baker, Scott Grimes, Rachael MacFarlane, Curtis Armstrong, Mike Barker, Patrick Stewart, Eddie Kaye Thomas (viac)

Další animovaný seriál Setha MacFarlanea, tvůrce kultovního seriálu Family Guy. Opět sledujeme bláznivé osudy americké rodinky, která však v tomto případě není zrovna typická. Hlavou rodiny je Stan Smith, agent CIA, který se má neustále na pozoru a udělá cokoli pro ochranu svých bližních. Kromě něj, manželky Francine a jeho dvou dětí jsou však stálými členy rodiny také mimozemšťan Roger a německy mluvící zlatá rybka Klaus. (oficiálny text distribútora)

lajkus

Humor zhruba na stejné úrobni jako Family guy, problémem jsou asi jen postavy protože pominu-li hlavní postavu otce Stana a uchylného mimozemšťana Rogera, všecky ostatní jsou trapné od hipísácké dcery až po nic nedělající matku.... ()

xpluhace

Poslední dobou mám raději American Dad než Family guy, ale je to většinou tak, že když vás v daný týden zklame jeden, druhý to vynahradí a ještě nikdy mne nezklamaly oba....Miluji tady ty tak trochu zvracené seriály co si s ničím neberou servítky a to přesně tento seriál nabízí, ale je pravda, že jak se to netočí kolem Rogera, je naděje na úspěšný díl minimální, naštěstí málokdy chybí :) ()

Slezi

"Guys, I can explain! I was lying to you!" aneb o americkém tatínkovi, který nechápe společenské dekórum a jeho rodince, ve které postavy fungují lépe než ve Family Guy(Griffinovi). Asi nejlepší současný animovaný seriál. ()

pegtr

Podprůměrný animovaný seriál který podobným seriálům(Simpsonovi,Městečko South park,The cleveland show)nesahá ani po kotníky.Tento seriál se mi zdá jako napodobenina seriálu Griffinovi a humor zde není prakticky žádný.Už první díly jsou nudné a nejnovější jsou úplná slátanina. ()

blatouchm

Slabší než Griffinovi, lepší než Simpsnovi. Bez mimozemšťana by seriál skončil možná po první sérii. Většina epizod se točí kolem něj a jeho umíněnosti dosáhnout cíle i přes mrtvoly (doslova). Případně díky převlekům vždy nějak překvapivě zasáhne do příběhu. Od nějaké série má v českém dabingu fakt hustej hlas. Těžko uvěřit, že jeden tvůrce má takovou nálož fantazie, že dokáže utáhnout 2 komedie naráz, ale celkově to ani není poznat, je to jiné a pořád dobré. ()

Egito

Další seriál který tentokrát simpsonovi tolik nepřipomíná, tento mě opravdu bavil a baví dodnes. Má nápad, je tam ncěo extra (mimozemšťan, mluvící ryba). Sice pár chybiček má ale je dobrý. ()

Colomba666

Americký fotr celkem slušně soupeří s Griffinovými o první příčku super přisprostlých a potrhlých seriálů, což se není čemu divit, jelikož mají stejného stvořitele. McFarlane na sebe upoutal již v Méďovi, a svůj specifický styl humoru velmi efektivně propaguje ve dvou velmi odlišných sitcomech. Opět 5 z 5, pokud se McFarlane bude držet svého kopyta, což jsou evidentně animované přisprostlé seroše, budeme se mít aspoň na co dívat. ()

Roper

Prva seria je za 5, druha za 4 a tretia za 3... Proste dochadza im dych. Najvacsim negativom serialu je skutocnost, ze bez hlavnej postavy Stana by serial bol iba slaby podpriemer... Je pravdou, ze mimozemstan Roger a ryba Klaus z casu na cas maju dobre hlasky, ale stale 3 vtipne postavy v celom serialy? Pozitivnou strankou serialu je humor aka Family Guy a Stan je fakt absolutna spicka, takmer dosahuje urovne Petra Griffina :-) Celkovo hodnotim tak 70percent ()

Kowl3r

...som veľký chlap a potrebujem veľké auto(SUV) ...ale veď si za ním nikdy nič neťahal... ...nie ale páči sa mi tá možnosť... tento seriál je tak nabitý, dvojzmyslami , paródiou a karikovaním americkej spoločnosti , že to je niekdedy na plač a nie na smiech ale zábava je to výborná. Roger je asi najvyj******ší alien, čo kedy mohol pristáť na zemi... Stan je asi najvernejší volič G.W.B... Francine je sexi tupá žena domácnosti... Hayley a Steve su pubertálny magori... Akváriová rybka Klaus je brainportovaný vedec v tele ryby xD ... Z tohto nemôže vzniknúť nič iné ako veľmi hustá zábava ... 5* ()

K.e.a.n.e.80

Tohle se povedlo a moc. Já se u toho prostě parádně bavím, všechny postavy tady mají svoje místo. Možná bych dal víc prostoru Klausovi a Roger, to je kapitola sama pro sebe. Bomba. 5* ()

Flatron

Čakal som niečo na spôsob Family Guy, určitá podobnosť sa tu nachádza, ale čo sa týka komediálnej stránky, tak to bola možno tak z polovice taká zábava ako Family Guy. Navyše ani jedna z postáv mi vyložene neučarovala. Slabšie 3*. ()

padlar

Člověk se u tohoto seriálu mnoho nezasměje, ale když je čas a není v televizi nic jiného, tak se pár dílů dá v pohodě skouknout. ()