Zúfalé manželky

• Česko Zoufalé manželky (viac)
Z nakrúcania 1
Dráma / Komédia / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 128 h 53 min (Minutáž: 41–45 min)

Tvorcovia:

Marc Cherry

Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria, Nicollette Sheridan, Steven Culp, Mark Moses, Andrea Bowen, Doug Savant, Jesse Metcalfe (viac)

Je to možné? Mary Alice Young (Brenda Strong) vyzerá tak šťastne. Nádherný dom na predmestí, spoľahlivý manžel, dieťa a mnoho ďalších vecí. Toto všetko sa rozhodla zanechať? Zdá sa, že áno, ale človek by tomu najradšej neveril. Lenže o pochybnostiach nemôže byť ani reči vo chvíli, keď táto žena ukončuje svoj na prvý pohľad šťastný život výstrelom revolvera. Lenže akokoľvek je to netradičný úvod, táto postava sa s divákmi rozhodne nelúči. Práve naopak. Bude to práve Mary Alice Young, ktorá nás bude sprevádzať po tomto malebnom predmestí a zoznámi nás nielen s jej rodinou, ale aj so susedmi a najmä s jej priateľkami. Iba vďaka jej teraz už nadprirodzenej schopnosti sa dostaneme do diskrétnych zákutí, ako sú spálne alebo toalety. A iba vďaka nej sa dozvieme veci, o ktorých nemajú tušenia ani tí, ktorých sa to najviac týka. Nazrime teda do životov jej piatich najlepších priateliek a spoznajme ich skutočné životy... Mimoriadne úspešný seriál televízie ABC získal tri zlaté Glóbusy, päť cien Emmy a mnoho ďalších cien. (oficiálny text distribútora)

anomaliana

Hneď ako som videla prvý diel som vedela, že ma tento seriál bude baviť, no nevedela som, že na ňom budem priam závislá! Viem, niektoré scény sú až naivné ale celkovo tento seriál hodnotím veľmi pozitívne, o čom svedčí aj päť hviezdičiek, ktoré som udelila právom! V tomto seriály som si našla jednu z mojich obľúbených herečiek - Marciu Cross. Dokonca som prešla aj hru, ktorú tento seriál má ale ten hodnotiť nebudem, lebo by som to zvozila pod čiernu zem za to mŕtvolné ticho v pozadí. Späť k seriálu. Každé obsadenie hercov má svoje opodstatnenie a dokonalo sa hodí. Svoje role si hrajú nadmieru dobre a držím palce. S nadšením pozerávam každý deň na Prime. Dúfam, že bude ešte veľa častí, pretože nemám prehľad o tom kedy sa prestane natáčať ale dúfam, že to nebude skoro. Pri tomto seriály som strávila kopec času! Dokonca boli chvíle, keď som to pozerávala na maďaroch. ()

KcarlosK

Televizní špička. Každý díl je napěchovaný smíchem, rodinnými dramaty, moralitkami, ponaučením a sexy hospodyňkami. Dobře se na to dívá a vždy mě pobaví. Hláškující Gabrielle, nešikovná Susan, chladná Bree i mateřská Lynette jsou dokonalý tým a skvěle se doplňují. Rozhodně to není nic žensky vymletého jako RP nebo VKV. ()

ArtLucie

První tak 4 série byly hodně zajímavý, postupem času se ale vytrácí jak orginalita tak vtip. Proto ten zlatý průměr.. měli už dávno skončit. ()

Pe.xi

Ano tahle pětice krásných žen mě dostala jak po herecké stránce tak i scenáristické..Nejenže jsem se pobavila, ale také odreagovala..a stále mám málo, sedmá řada zkouknutá a já už se těším na osmou řadu a věřím že i stou budu spokojená ..Díky zoufalým manželkám se vůbec necítím zoufalá:) ()

eba

Jestli se někdy někomu podařilo dokonale skloubit humor a napětí byli to tvůrci tohoto velmi zajímavého seriálu. Tahle parta dost protivných, panovačných, zvědavých, ale v jádru dobrosrdečných žen z Wisteria Lane je prostě bezkonkurenční.Rozhodně stojí za sledování. ()

CaroLines

I když je serial plný věcí, které se nejspíš v žádné ulici nikde na světě nedějou, je to podle mě nejlepší seriál posledních let. Úžasné, povahově rozdílné hlavní hrdinky, každá serie jiné ústřední téma, vtipné (občas teda i pěkně trapné) dialogy. A nesmim zapomenout na každodílový úvodní a závěrečný proslov Mary Alice. Její "Previously on Desperate Housewives" je nezapomenutelné. ()

MargitkaPohl

Jó,tenhle seriál můžu od samého začátku co jsem ho shlédla, není to nudné, a při poslední koncové 8.serii čekám s nadšením a napětím na každý nový díl, jak to vlastně celé skončí ?! Líbí se mi to moc,scénář skvělý, občas velice vtipné, být takových víc seriálu, jsem spokojená :-) ()

Lucie505

Jsou to opravdu mrchy! Na tohle by se snad chlapi neměli koukat, jinak se žádná z nás nevdá! :-) Lynette – největší intrikářka, prospěchářka, sobecká, ale zároveň starostlivá a udřená matka pěti dětí. Bree – konzervativní striktní dáma milující tradice, decentně manipulující se svým okolím. Suzanne – nešťastnice, které se nic moc nedaří (od vaření po vztahy), a jejíž pokusy o cokoli končí často komicky. Gabrielle - krasotinka v domácnosti, milující módu a všecko co se třpytí, využívající svého vzhledu a lží, aby dosáhla čeho si zamane. Tak kterou byste si pánové vybrali? Tyto ženy se dostávají do všedních, i méně všedních situací. Jejich osudy nejsou zdaleka šťastné. Seriál, až na výjimky, působí dost realisticky, a neukazuje nám jenom paničky z předměstí, žijící si svůj americký sen. ()

audinka

Tak kdo neviděl poslední díly odvysílané minulou neděli v Americe, tak mrkněte. Seriál o přátelství, lásce, nenávisti je plný zvratů a hlavně napínavý až do konce.Seděla jsem u posledních dílů jak zařezaná. Nakonec i na slzy došlo. No prostě všechno co má takový seriál mít. Prostě bomba:-) díky za něj :-) ()

Kikaa_B

Zoufalky jsou úžasné. Manželky z ulice, které společně prožívají různé nástrahy života, trapasy a zkrátka situace, které je přivádí k zoufalství. Výborné herecké obsazení. Tento seriál by měl přilákat a bavit každou ženskou :) ()

GiorgioB.

Prvních pár dílů jsem viděl, nechal jsem se nalákat marketingovými kecy o temných tajemstvích skrytých za bezchybnou blahobytnou fasádou rodinného života na předměstí. Což o to, nějaké to rodinné tabu se i na takových místech nepochybně ukrývá a dalo by se tudíž předpokládat, že by rozvinutím takovéhoto tématu mohl vzniknout pozoruhodný seriál. Člověk by si skoro vzpomněl na Městečko Twin Peaks... Jenomže TV Nova prý také měla původně být stanicí náročného diváka:-) A tak nám předhodili sitcom z Hysteria Lane, kde je průměrná úmrtnost na úrovni anglického Midsomeru, aniž by se ovšem našel byť jeden místní detektiv šéfinspektor, který by se o případy zajímal. Nerealistické, nevtipné, nezajímavé. ()

Sasancca

Pro mě je to dnes už kultovní záležitost. Hlavní hrdinky své role zvládly naprosto perfektně. Bohužel od odchodu Nicolette Sheridan ztratil seriál svou ústřední "bitch" a taky trochu kvality. Přesto mám všech 8 řad ráda a kdykoliv se na ně znovu podívám. ()

Minoka

Milé a zoufalé dámy z Wisteria Lane, budete mi chybět. Obzvláště váš bezchybný vzhled v každém ročním období, v každé situaci (včetně pečení, přebalování dětí, nabalování zahradníka, sledování sousedů, hraní pokru), v každé denní hodině. Bude mi dále chybět pohled na vaše stále pěkné a vypracované muže, pěkná auta, uklizené domy i zahrady. Ale co mi bude především chybět, je váš seriálový akční život, který se jen tak nevidí. Měly jste napínavé chvilky, měly jste ale i nudné chvilky, občas byla sranda, občas bylo namístě nesouhlasné kývání - budiž vám to odpuštěno. Těšilo mne! ()

Daneet

Zoufalky sleduji celý tento měsíc. Rozhodla jsem se, že se podívám na všechny řady, abych vyplnila jisté mezery. Mám takovou zajímavost, o které se ještě nikdo nezmínil. V šesté řadě má Suzan Mayerová problém s Katherine a podezření na to, že právě ona chtěla Julii uškrtit. Jde na policii, kde se setkává se svojí bývalou spolužačkou ze střední, která si na ní vybíjí zlost. Bylo to asi v druhém nebo třetím díle šesté řady. Tatáž herečka se objevuje v jiné roli, opět se Suzan, jakožto paní domácí v sedmé řadě v prvním dílu. Že by tvůrci měli málo herců? :) Jinak báječný seriál, jsem zvědavá, jak dopadne. ()

Etiriss

Tento seriál bych mohla sledovat pořád dokola. Je v něm obsaženo úplně všechno. Hlavní hrdinky jsou výborné herečky, které si dokonale užívají své role. Baví mě, že má každá z nich má naprosto odlišný charakter, ale přitom se k sobě naprosto hodí a doplňují se. Spousta lidí nad tímto seriálem jen mávne rukou, bez toho aby mu dali šanci a hodí ho do pytle stupidních seriálu bez nápadu. Naopak, podle mě má tento seriál úžasnou myšlenku a některé situace v něm opravdu vedou k zamyšlení. Najdete zde úplně všechny emoce, takže se budete smát i plakat od první do poslední série. ()

alecki

Skvělý humor, zábava, romantika, láska, lsti, tragédie, smutek, násilí, vraždy, dokonalé herecké obsazení, krásné herečky, sympatičtí herci, atraktivní prostředí... Tohle všechno a mnoho dalšího v tomhle seriálu najdu. Výborné je, že každá epizoda je jedinečná a v žádném případě nenudí. Tuhle show bych označil jako VELMI LÍBIVÉ DÍLO! ()

I muži mají své dny...

I muži mají své dny...

19.04.2006

A někteří je prožívají v televizi. O čem to mluvím? O dalších řadách (6-8) seriálu 24 hodin . Koho by napadlo, že více peněz si američtí herci vydělají v televizi, že? No, je to tak a Kiefer… (viac)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006