Loď duchov

• Česko Loď duchů (viac)

V Beringově moři je nalezena výletní loď, která je z dosud nevyjasněných příčin pohřešovaná od roku 1953. Nálezci se domluví, že si ji ponechají, což se později ukáže jako nejhorší rozhodnutí jejich života. Cestou do přístavu se totiž za podivných okolností začnou ztrácet členové posádky. Hrůza z neznámého nepřítele a boj o život promění jejich cestu v opravdové peklo. Vládcem opuštěné lodi je totiž starověký démon... (oficiálny text distribútora)

Phetronius

Super "Ballare, ballare" začátek a docela dobře destruktivní ukázka toho co se vlastně stalo na konci. Mimo to těžký podprůměr:) Ale i tak jsem se bavil. ()

Kangax

Taký veľký rozpočet, a tak rozflákaný na sterilnú hlúposť... Charaktery nulové, bezcitné postavy odpudivé, a všetko strašne predvídatelné. Presne ako to napísal jeden z užívaťelov, a vystihol to presne: Veľa ľakačiek, a žiadne zľaknutie... Po 13 duchoch ďalšia sterilná nuda od pochybného režiséra..... Nečudujem sa, že Steve Beckovi už nikdo neveril a odvtedy už žiadny "horor" nenakrútil... ()

honajz2

Už už to se mnou cukalo, že bych ty slabé 3* dal, ale to by ten konec musel vypadat jinak, protože mě už ty klasické, rádoby překvapivé hororové konce, jedině tak štvou. Úvodní titulky to má naprosto šílené, samotný úvod pak trvá moc dlouho a celá první polovina vypadá, jako nějaký díl z pořadu Po stopách duchů, protože tady všichni pořád nahodile chodí po lodi, mlčí a sem tam na ně něco vypadne. Jenže ono to pak začne být celkem zajímavé, chvílemi to mělo i atmosféru a ve finále i napínavé + prostředí lodi je taky celkem atraktivní.Úplně nevím, jestli bych ten horor zařadil do kategorie "neurazí, nenadchne", ale moc se mi tam nehodí, jelikož něco jiného prostě měl, byť nevím, čím přesně. Jen toho něčeho prostě nevyužil, jak mohl. Lepší 2* ()

kombajn

** za úvodní masakr a skvěle ztvárněné prolínání mezi přítomností a minulostí. Jinak těžká nuda a film který opravdu nemusíte vidět. ()

Chen

Místy slušná atmosféra. Scény v noir stylu dodávají filmu na atraktivnosti, ale dojem kazí odfláknutý konec. Než se vzpamatujete je po všem. Za pozornost ještě určitě stojí velmi dobrá hudba. ()

HappySmile

Kdo má rád horory, tak ho určitě dostane už úvodní scéna (prvních 5 minut), která je ale bohužel zároveň nejstrašidelnější v celém filmu... ()

SallyZen

Ano, určitě nadprůměrný film. Nemůžu tvrdit, že jsem se teda bál, ale já bych to ani neřadil do horroru. Spíš takový mysteriózní filmeček na pobavení. Bavil jsem se. Herecky dobře odehráno. A celkově mě ta struktura filmu, návaznost scén, občas nějaký to překvápko fakt parádně uspokojilo. Mám jedinej problém, a to je ten, že jsem od začátku věděl, jak se ta zápletka vlastně má. Jinak hodnocení je celkem matoucí. Jsem spokojen. 70% ()

rakovnik

Začátek filmu velice slibnÿ. Akce s lanem dokonalá. Poté již bohužel mé nadšení ochladili samotní autoři filmu. Jakmile se začínají zjevovat původci zla, je konec. Uspokojivé je ale obsazení. ()

Pugo

Jedna hviezdička za otváraciu scénu. Hneď na to Julianna Margulies začne hrať strašne tvrdú, hustú a nielen dlhými plavbami s 5 chlapmi ošľahanú namorníčku - film naráža na ľadovec. Po prvej polke plnej očakávaného a neoroginálneho deja sa coolový černoch (samozrejme nemôže chýbať v posádke) rozhodne súložiť s duchom. To ale až potom, keď sám seba presvedčí, že tým nepodvedie svoju milovanú manželku - film sa strašne rýchlo potápa . Záverečný akožezvrat je slabý, predvídateľný a úprimne, moc som ho nepochopil - film padol na dno Béčkovej kinematografie. ()

bourec

Ten film sem viděl po druhý,což jen potvrdilo,že je to vlastně ještě slabší,než za tři hvězdy.Všechno už se tady napsalo,tak jen to,že nej scéna hned v úvodu,a triky spíš jak z toho roku 64.Děs.30%. ()

lilina133

Už len za tú scénku s povrazom a záver s truhlicou...To bol šok, ten povraz a ten záver - celkom slušné zakončenie...Inak klasická vyvražďovačka na výletnej lodičke - nič nového objavného, avšak ani nič škodné... ()

Martrix

Největším problémem Lodi duchů je bohužel to, že postrádá napětí a má velmi málo děsivých momentů. A je to o to větší škoda, když zvážíme jak dobrý má casting, výpravu a slušný příběh. Ono to totiž není tak pitomé, jak by člověk už podle názvu čekal. Jenže co s filmem, kde jsou sice duchové, ale vlastně to není horor? Aby šlo o mysteriozní thriler, není Loď duchů dostatečně ponurá, ani propracovaná. Navíc tady podobnou atmosféru jakou měl Šestý smysl, nebo Ti druzí, rozhodně nenajdete. Takže velmi chudá jednohubka, když je člověk třeba nemocný, ale jinak velká slabota. ()