Chamtivý strýčko Gary (Brian Cox) a hromada dlhov donúti roztomilého smoliara Stevea Barkera (Johnny Knoxville), aby sa uchýlil k strýkovmu plánu takému šialenému a zavrhnutiahodnému, že by dokonca mohol aj fungovať. Bude predstierať mentálnu retardáciu, prenikne na nadchádzajúcu olympiádu pre postihnutých, domov privezie zlato a strýkovi zabezpečí veľkú výhru zo stávky! Lenže nakoniec sa stane to, s čím Steve nerátal – súperi celý jeho podfuk prekukli. Steve však vďaka nim precitne a uvedomí si, že chce zdolať oveľa väčšiu výzvu – stať sa lepším človekom... (TV JOJ)

Slam7

Amerických komedií najdeme mraky, některý špatný, některý lepší, je jich tolik, že občas nevim, kterou shlídnout. Ale tady jsem se trefil dobře! Fakt výborně jsem se bavil, ikdyž mi občas humor na adresu postižených přišel dost krutej, ale v tomhle filmu je to tak dobře zaobalený, že by to nikoho nemělo urazit. Johnnyho Knoxvilla jsem neviděl špatně zahrát žádou roli a tady to neni vyjímka, zahrál to parádně!!! ()

kekulka

Dlouho jsem lepší komedii neviděla. Je dost riskantní, když se točí něco vtipného o neveselém tématu a to postižení bezesporu je … retardi jsou skvělí :-) Johnny Knoxvill se pro svou roli skvěle hodil a svýma hláškama bavil celý film :-) ()

keyzar

Johny je proste ksicht jaký má být... Čekal jsem trochu bláznivější komedii ale jako oddychovka po práci celkem dobře padne. Hlavně je tento film lidský a ukazuje nám kousek ze světa postižených. Fakt pěkný oddychový film při kterém se určitě párkrát s chutí zasmějete! ()

Blazis34

Jednoduchý děj, spousty levných vtípků a Johnny Knoxville v hlavní roli. Bláznivá olympiáda nenabízí nic velkého, převratného, má cíl jen rozesmát diváka. U mě se to stalo jen párkrát, ale i tak jsem se nenudil. Doufám, že to nikdo nepochopí jako urážku postiženým, ale naopak ukázku, že i oni mohou něco dokázat. Dávám 35% - dvě hvězdy. ()

Knightey

Tohle je typicky filmy, respektive komedie, ktera nenadchne a ani neurazi. Jako sednout, podivat a nad nicim nepremyslet a jen sem tam se pousmat. Nic vic, nic min. Kounout jsem se na to chtel, jen diky Knoxvillovi. Jinak bych si to snad ani nepustil :) ()

blazma

Pana Knoxvillea nemám moc v lásce a ani tento film mě nijak nenatchnul, nic méně musím uznat že jako celkový obázek a hodně s odstupem.. opravdu hodně s odstupem, to v určitých chvílích nemusí být až tak špatný. Jenže když si vyberete špatnou dobu kdy si tento film zapnete, velmi rychle to hodíte do koše s cedulí už nikdy. ()

Braga

Musím říci, že jsem měl zprvu trochu obavu z tohoto filmu. Zesměšňování postižených mi opravdu nesedí, ovšem velmi mě překkvapilo, jak tvůrci dokázali naprosto skvěle ukázat, že mentální retardace neznamená hloupost. Ti lidé ukazují, že mají stejné touhy, zájmy, radosti i strasti jako "normální!". Osobně mohu tento film vřele doporučit. Pokud se chcete dobře pobavit a necítit se trapně, pak se určitě podívejte. ()

wray

obycajna lahka komedia, kde napokon vsetko dobre dopadne, a "zlo" bude porazene. Mozno originalne (predstierat postihnutie) ale stejne sa to stratilo v spuste inych lahkych komedii :/ Problem je aj to ze z postihnutych sa robi sranda tazko tak aby to neurazilo, tak je to cele take "opatrne", preto as aj nevyrazne a fakt vtipnych scen je pomenej. Celkovo - da sa pozriet, nie je s tym filmom v zasade nic zle, len - je mnoho inych lepsich zabavnych filmov. Preto len 1* ()

zaack

Šílený nápad na komedii. Tvůrci asi čekali, že vtip se díky tomu dostaví sám. Bohužel tomu tak není. Knoxville naštěstí hodně zachraňuje. Přesto podprůměrná komedie s několika slušnými fóry. ()

Warapeidza

No byl by to takový šedivý průměr, ale hraje tu Katherine Heigl, což je má oblíbenkyně z Chirugů, takže hlavně díky ní jsem se dostal až na tři hvězdičky... Škoda rychlého a předpokládaného konce, ale takovéto filmy snad ani nemají být příliš zamotané :). ()

Špinič

Jednoduchá komédia na pokojné sobotné popoludnie. Pokiaľ od toho nič nečakáte pobaví vás to dostatočne. Johnny nieje dobrý herec, ale hrať postihnutého mu sedí :) 3*. ()

tuzemak

Čekal sem "blbost" a ta "blbost" přišla..ale nevim proč, mám tyhle filmy rád, protože se u nich zasměju bez toho, abych nad příběhem musel dlouze přemýšlet, takže jasných 50%. K tomu 10% za Johnny Knoxvilla, což dává výsledných 60%. ()

Chlo0opek

Pokud Vám nevadí dělání si legrace z našich postižených spoluobčanů, tak na jedno podívání tento film ušel. Nic moc propracovaný příběh o jednom podvodu na olympiádě pro postižené.. Sem tam sem se zasmál, ale nic hlubšího v tom nehledejte.. ()