Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiálny text distribútora)

Likan7

Poctivá filmařina. Rozdíl mezi Maximálním limitem a ostatními průměrnými filmy jsou schopnosti Al Pacina a McConaugheyho. Oba ve svých rolích excelují a dokáží prodat divákovi každou emoci, každou vyhranou nebo prohranou sázku. Ten přerod mladíčka v pána velkých sázek, který v tom umí chodit jsem prostě Mattovi věřil. Hodně k tomu pomáhá i jistá a přehledná režie Carusa. Tady se prostě jede na jistotu a zrovna tady to vůbec nevadí. Mám pro filmy se sportovní tématikou rád a protože si nevzpomínám na žádný ze sázkařského prostředí, o to víc musím tento pochválit. ()

burnfly

cekal jsem o neco vic, a hlavne mi prijde, ze ten film ma zbytecne moc hluchych mist - holt radeni sazkarum na americky fotbal nepovazuju za takovou akci, jako rozjizdeni drogovych imperii apod. ()

Lichty

Příjemně svižné a originální drama s dobrými herci (Al Pacino to ani jinak neumí), zajímavě konstruovaným příběhem a zábavnými vtipy. Výtky bych snad měl jen k tomu konci, který se dal, vzhledem k děj celého filmu, vytvořit o dosté lépe. Každopádně na DVD vynikající volba. ()

Taffey

Není to špatný film, ale na můj vkus Matthew McConaughey příliš přehrává. Věčné úsměvy v takové branži rozhodně nejsou na denním pořádku, stejně jako benevolence Waltera Abramse. Tyto dvě stěžejní lidské vlastnosti ne zrovna vhodně použité, srážejí film do průměrnosti. Matthew McConaughey hraje přibližně stejně jako v Sahařem která trpěla podobnými neduhy jako Maximální limit. Jo, jo, kdepak je Ponorka U-571 nebo Království ohně, kde McConaughey podal výtečné výkony. Bez ohledu na typy filmů. ()

Martini98

Skvělý film, z prostředí sázení na americký fotbal! Jsou tu k vidění perfektní výkony hlavních postav a děj co tě vtáhne! 4,5* ()

Zajija

Suprovej film inspirovaný skutečnou událostí. Skvěle natočený. Dokonce sem myslel že se nic zlého nestane, že to bude film, ve kterém se nic zlého nemůže stát, a že se hlavnímu hrdinovi bude všechno pořád skvěle dařit, ale to by nebylo podle skutečnosti, ale byla by to pohádka. ROzhodně 80% minimálně. ()

Tiiso

Ačkoliv se snímek tváří dosti nabubřele a velkolepě, kromě výkonu Al Pacina, ale tolik filmového běsnění nenabízí. Prostředí sázek v oblasti sportu, může působit atraktivně. Obzvláště pokud chudý Honza k slávě a štěstí přišel. Tento osvědčený postup zde nefunguje tak jak by měl. Vize režiséra a jeho um, postrádá hloubku zážitků a kouzlo nenásilného vyprávění. Děj je jasně nalinkovaný a tím i jasně průhledný. Zvraty nejsou překvapivé a osudy postav mě nedokázali natolik zabavit, abych dokázal neustále držet pozornost. Z důvodu, že jsem zhruba od poloviny filmového času tušil, jakým směrem se budou všichni ubírat, ztratil film i tu trošku atmosféry, kterou horko těžko v první polovině budoval. Jediné co tedy nabízelo nějakou větší úroveň, bylo herecké umění Al Pacina, což jsem zmínil hned v úvodu. A to na více než dvě hvězdy prostě nestačí. ()

Dendulkaa_

Začátek filmu není nijak extra, ale když se tipy daří a pořádně se to rozjíždí, to je něco jiného.. A co teprv když se nedaří.. Výbornej Al Pacino ale i McConaughey. ()

sosi

Tento film som si hlavne pustil po zistení, že v hlavne úlohe hrá Al Pacino a neľutoval som. Zaujímavý snímok o športovom stávkovaní, z ktorého sa stala droga. Film ukázal ako sa pri tejto vrtkavej činnosti môžeme dostať z najväčšej slávy až na samé dno. Pýtam sa či Al Pacino môže ako herec sklamať?! Určite nie, aj v tomto filme my potvrdil svoje herecké umenie a je proste neskutočný. ()

Stanix

Příběh velmi ordinérní, téměř bez nápadu, dalo by se říct a režie s neuvěřitelně hektickými dějovými skoky a spádem takového rozsahu, že máte pocit, že s filmem padáte volným pádem bez padáku a to rozhodně není nic příjemného. Subjektivně řečeno nafouklá a nevěrohodná tucťárna s prostředí pomatených uctívačů přitroublého zámořského fotbalu a vymaštěných gamblerů jež na své modly sází svoje upocené peníze s naivní touhou stát se zazobancem. Mojí jedinou motivací byl Al Pacino, jež byl nadstandartně dobrý, což ale film příliš nevyzdvihlo. ()

epoh

Vcelku průměr, který zachraňuje skvěle napsaná a především dobře zahraná postava Al Pacina. Jen se nemohu zbavit dojmu, jako by tu opakoval svou postavu z Ďáblova advokáta ()

Bigfuckman

No tento film na mě moc velký dojem neudělal. Film je určen hlavně vášnivým sportovním sázkařům. Sice Al nehral špatně, ale film se řadí dle mého názoru do řad průměrnosti. ()

jafuska

dramatický film o sázení na sportovní hry, zejména na americký fotbal, není lehké odhadnout tenkou čáru mezi sázením a výhrami, kdy jde skutečně o miliony nebo statisíce korun, není lehké odhadnout kdy skončit včas, aby jste o všechno nepřišly, tenhle film mě bavil od začátku až do konce, žádná nuda, pěkně to odsejpalo, jak to má být ve filmech, hlavní hrdina sympaták, i když trochu naivka, ale měl holt štěstí, ale kdo ho má dnes jako on? těžko říct. ()

Jaromír

Čekal jsem béčko o sázení a dostal téměř perfektní film, který mě vtáhl do děje a ukázal mi svět sázení v celé své "kráse" :). Každému doporučuji hlavní herci to zahráli bravůrně! ()

Forsetino

Film o tom, jak je těžký život lidí, co se pohybují v sázení. Nic není jistého, a to je dobré si uvědomit. Aspoň já se to tak snažím dodržovat, když si občas jdu vsadit. Postava hlavního tipaře projde dost zásadní proměnou, možná až moc razantní a těžko se tomu věří, že by někdo takhle výrazně změnil postoje, i když peníze asi zmůžou dost. Co se týče Al Pacina, tak to je opět parádní představení. Každou scénu s ním jsem jako vždy doslova hltal. Jinak žádný úchvatný snímek toto není a možná je to až zbytečně natažené, stačilo by 90 minut. Takže takový průměrný film s velmi nadprůměrným Al Pacinem. 7/10 ()