Oscarem oceněný Al Pacino a Matthew McConaughey hrají v tomto napínavém thrilleru o rušném světě sportovních sázek, ve kterém někdy stačí hodit mincí a můžete vydělat celé jmění. Brandon Lang (Matthew McConaughey) je nadějná hvězda vysokoškolského fotbalu, ale kruté zranění překazí jeho sportovní kariéru. Aby se dostal zpátky na špičku, využije své znalosti z fotbalového světa…..v lukrativním byznysu sportovních sázek. Jeho talentu si všimne Walter Abrams (Al Pacino), mocný šéf obrovské národní korporace, která dává tipy na sázky a Brandon se stává jeho chráněncem. Zvyká si na svět plný krásných žen, sportovních vozů a stohů peněz, ale jeho zdánlivě idylický život se mění v boj podvodníka proti podvodníkovi, poté co netrefí výhru a v sázce jsou miliony dolarů… (oficiálny text distribútora)

mirkaaa

Drama z prostředí sportovních sázek, kde platí, že jednou jsi dole a jednou zase nahoře. Al Pacino podává vynikající výkon. Matthewa McConaugheyho moc ráda nemám, ale tady mi vůbec nevadil a svou roli zvládl docela poměrně slušně. Rene Russo je nádherná. Nejzajímavější na tomto snímku je ovšem sledovat vztah mezi hlavními představiteli. ()

Marrty3

Jako vášnivý sázkař jsem si to nemohl nechat ujít. K tomu porce Al Pacina a McConaughey je lahoda. Trochu jiné "sportovní" drama než je člověk zvyklý. Film ze života, který je inspirovaný skutečnou událostí mě chytl již od prvních minut. US fotbal není zrovna sport, který by mě nějak bavil, ale rozhodně záživnější než baseball. Snímek je rozdělen na pasáže, které jsou předem dost předvídatelné. Což je škoda. Vynahradí to ovšem vlna adrenalinu ze sázek. Nevím zda dát 3 nebo 4 hvězdy. Asi si hodím mincí.... ()

Cement73

Uveril som Al Pacinovi tu totálnu závislosť na hraní. Zahral to naozaj dobre. Zvláštna štúdia správania ľudí ktorí balansujú na hrane s závislosťou. 3 hviezdy za príbeh, štvrtá za Al Pacina ()

filipvrbik

Ono to není až tak hrozné, ale je to tak neuvěřitelně nudné.... Prej thriller, to abych se zasmál. Prostě film o sázení na americký fotbal, jednou jsi nahoře jednou dole, a o tom to je....40% ()

phoorecek

Jednou nahoře, jednou dole. Hezky zpracováný a napínavý snímek z sázkařského prostředí. Příjde mi šílené, že je děj založen na pravdivé události. Al a Matthew odvedli výbornou práci. Silné 4* ()

TheSpearCZ

Filmů o sportovním sázení až překvapivě moc není, no tenhle se jednoznačně řadí k těm nejlepším, co byly natočeny. Matthew McConaughey v roli Amerického Psycha a  jakožto naprostá mašina v předpovídání výsledků. A v druhé roli geniální Al Pacino, který tady na sebe strhává pozornost geniálním hereckým výkonem. No neber tuhle kombinaci. Šílený, že to je podle skutečné události. Příběhově skvělé, i když pár výtek by se našlo, ale teď po zhlédnutí mi to je jedno, protože jsem dostal dost záživnou podívanou. Carusův nejlepší a zároveň nepřekonaný snímek, který utvrdilo intenzivní finále. Lepší 4* ()

El-Barto

Ďáblův advokát jinak. Bohatý a tajemný Al Pacino zase radí mladému playboyovi jak to chodí v New Yorku, udělá si z něj svoje eso. Zbytek příběhu je podle mě dost předvídatelný a ta "manželská" pointa, která odhalí podstatu sázení mohla klidně přijít o něco dřív. Srovnání s Ďáblovým advokátem neni rozumné, ale jinak je Maximilní limit příjemnou podívanou, takže 7/10. ()

frolish

Al Pacino je pre mna top herec a prostredie sportovych stavok viac ako atraktivne, cize nebolo o com. A film nesklamal - ma to dobru atmosferu, svizne dialogy a samozrejme kvalitne herecke vykony. ()

HouseMK

Zase film, kde u mě Al vytáhne hodnocení o hvězdu nahoru. Thriller jsem v tom sice nenašel, jako sportovní drama s reálným základem se mi to docela líbilo. Klasičtí V+W - "Život je jen náhoda, jednou seš dole jednou nahoře..." ()

rusty09

Pomalinku to odsejpalo, ale na konci jsem ten zápas tlačil, jak kdybych si taky vsadil. Nevim proč, ale Matthew má filmy, který mi totálně seděj a když nepočítám komedie, který mě všeobecně nebavěj, tak ostatní typy filmů jsou v jeho podání paráda. ()

cyphercz

Film má slušnej rozjezd, ale někdy v půlce se to celý nějak podělá, a to nemyslím jen dějově... Konec pak naprosto o ničem, nuda a šeď. ()

Darkslayer

Skvelý Al Pacino. Zopar dobrých scén, ale inak nic nápadité. Tempo fimu je na jednej úrovni po celý čas, žiadne dejové zvraty len jednodúchá dejová linia. Celkom pohodová oddychovka, ktorá ničím neprekvápí, ale na druhej strane ani nič nepokazí. 70% ()

strikeman

Tento film jsem chtěl vidět hlavně kvůli vždy vynikajícímu Pacinovi. Nakonec i právě kvůli němu dávám místo dvou hvězd hvězdy tři. Jinak mi to celé přišlo poněkud sterilní, průměrné, nevygradované a zbytečně dlouhé. Tenhle biják mohl mít klidně okolo 90 minut - a ono by mu to akorát prospělo... ()