Agent FBI Macolm Turner (Martin Lawrence) je pověřen důležitým úkolem. Dopadnout federální policií hledaného zloděje a vraha, který by se mohl motat kolem svého malého synka a své ženy Sherry (Nia Long). Jenže ta netuší, že je sledována právě Malcolmem, který střeží její bezpečí. Sherry se ze strachu chce ukrýt v domě své matky a telefonicky se domluví, že přijede. Jenže stará paní nečekaně odjíždí dřív, než dcera dorazí a to je příležitost pro Malcolma nahradit "Big Momma". Převlek je tak dokonalý, že Sherry, pravda dlouho matku neviděla, vůbec nepoznává, že to není ona. Jenže Malcolm musí také plnit profesní úkoly agenta nejen v převleku, ale i v civilu, a tak se Sherry setkává s Malcolmem nejen "v sukni", ale i v civilu. A Malcolm je zatraceně pohledným agentem. A tak láska na sebe nenechá dlouho čekat, jenže Sherry nic netuší až do příjezdu pravé matky... (oficiálny text distribútora)

frype odpad!

Naozaj neznášam filmy, kde sa chlap prezlieka za ženu. Tu je to podčiarknuté ešte tým, že ide o obéznu babku. Par scén možno vykriví ústa na jednu či druhú stranu ale inak je to strašný fail. ()

artuš

Nejtrapější komedie jakou kdy Martin Lawrence natočil. Navíc moc neříkající děj. Prostě lepší. Jediné co mě ubránilo před tím abych dal odpad byly občas vtipné scény. ()

rublik05

Docela příjemná komedie s kriminální zápletkou, které dominuje především samotný Martin Lawrence a jeho šílená Bábina, která svým humorem a osobitým stylem doslova drtí všechno a všechny okolo sebe. Komediálních prvků je zde spousta, nicméně humor působí dost lacině a místy až trochu infantilně. Scénář je rovněž velice jednoduchý, s logikou si tvůrci moc hlavu nelámali. Jako vcelku příjemná oddechovka snímek docela ujde, o žádnou velkou kvalitu se však nejedná. 5/10. ()

Nix

Tyhle filmy mne dycky iritují. Proč musí být populární se dycky za někoho převlíkat a být díky tomu populární. Mne to přijde ubohý a naprosto nevtipný. Nevím, amíci v tomhle jsou ale jiní. Každopádně pár scén se člověk zasměje, ale nic spešl ani nic pro mne. ()

zElina

Jasný americký komediální snímek kopírující námět Mrs. Doubtfire táta v sukni. Typický laciný humor pro milovníky jednoduchých komedií. Tomuto filmu chybí více než by mohl mít....snad to bylo záměrem. ()

RajCZitko

Nemůži si pomoct, ale černošské komedie mě prostě baví více, než někdy obzvláště vypečený sucharský humor snobských bělochů. A to že v americe na rasu dávají (i když neofiko) docela důraz. Vtipné scény, supr hlášky. Sice konečné vyvrcholení bylo hodně moc urychlené ale jako celek to bylo pěkný. Určitě stávíte tak pěkný, vtipný večer. ()

Knor

Další kravinka s maskováním chlapa na ženskou a nikdo to samozřejmě nepozná. Tahle komedie je ale celkem povedená, oddychovka pro nenáročný a Martin Lawrence je tu docela i snesitelnej. ()

Kozy9

Úžasná komédia. Aj napriek prvotne hlúpemu námetu sa Agent v Sukni mení vďaka Lawrencovi na kolotoč zábavy. Pre mňa malou klasikou. 80% ()

Ivoman

Nevím jak ostatní, ale já se bavil. Martin Lawrwnc je prostě dobrej, není to tak přehnaný jako Zamilovaný profesor a je to zábava. ()

nula87 odpad!

Vyberte jakékoliv dvě scény následující po sobě protknuté některým z duchaplných dialogů a víte, že pokud nechcete aby vám bylo fyzicky špatně, okamžitě vypínejte. 0% ()

xxlch

Filmík na jedno skouknutí.Pár scén solidního posmátí ale nečekejte žádný zázrak.M.Lawrence se tady asi pěkně vyřádil a patrně si to hodně užil.Taková klasická komedie na nedělní odpoledne. ()