Salvy smíchu opět otřásají celým domem! V závěsu za megahitem Agent v sukni přichází jeho super pokračování, které je ještě šílenější, legračnější a zábavnější než originál! Agent FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) se v zájmu národní bezpečnosti vrací v přestrojení za Big Momma – pedantskou a trochu výstřední jižanskou babičku se zálibou v basketbalu! Teď tahle babička musí nahradit chůvu tří nezkrotných dětí v rodině z vyšší společnosti. Potřebuje totiž proniknout do blízkosti jejich tatínka – počítačového hackera. A to se neobejde bez šílených kousků a gagů, při kterých vám polezou oči z důlků. Agent v sukni 2 – to je spousta legrace pro celou rodinu! (oficiálny text distribútora)

zdeny99

Málokdy bývá dvojka lepší než jednička. Agent v sukni patří mezi ty výjimky. Už to totiž není ta trapná komedie s příšerně nevkusnými dialogy. Už je to zábavná crazy komedie, která sice do inteligentního scénáře má daleko, ale už se vám při sledování nechce zvracet. Naopak se bavíte a ještě obdivujete tu rajcovní 38letou milfku Emily Procter. [9208. hodnocení, 141. komentář, 45%] ()

qwe123 odpad!

Malcolm Turner, speciální agent FBI s povolením nosit sukni proklatě nízko, se vrací! Mysleli jste si, že Martin Lawrence už níž klesnout nemůže? Omyl! Milý černošský komik si po slušných Mizerech 2 musí opět zkazit reputaci a sequel k převlekové komedii je tou nejspolehlivější cestou. Podobně jako u Deuce Bigalowa 2 bychom se mohli dočkat tzv. prolomení doposud známého dna a ocitnout se v suterénu filmových chutí. Ale hezky popořadě... o čem to vlastně je? Děj vás asi nepřekvapí. Žena podezřelá z vraždy hledá chůvu pro svoje tři děti a tak opět přichází na scénu Malcolm v přestrojení za svojí tchýni, která disponuje vskutku vražednými parametry. Brzy zjistí, že děti o které se má starat jsou mimořádně schopnými smrtonosnými zbraněmi, ani on ale není bezmocný a ne vždy se chová jako milá, stará, těžkotonážní chůva. I když... ty kila navíc mu při honičkách za zločinci celkem překáží. ()

mirec2211

Hodnotenie, ktoré som napísal na prvú časť platí aj pre túto. Túto komédiu si vždy veľmi rád pozriem a zakaždým mi príde vtipná a uletená. Postava Martina Lawrence nadabovaná Slovákom Danielom Danglom sa mi veľmi páči a pridá tomu na zábave. U mňa 3 hviezdy. Hodnotím to len z pohľadu zábavy. Hlbší zmysel v tom radšej nehľadám. ()

route60 odpad!

Zvláštní jev, koukám na film a podle tvůrců komedii ale já těžce trpím a říkám si čemu se kolem mě všichni smějí? vždyť vtip aby člověk pohledal a tak jsem to přetrpěl a jedno je jisté že Lawrence je blb a já též protože jsem na to koukal, naštěstí jen v Tv. na to bych do kina nešel ani za zlaté prase. ()

kingik

Měla to být komedie, ale s Martinem Lawrencem si nikdy nejsem jistý, co z toho vznikne. Tady se nevyskytovalo, s výjimkou jednoho gagu v dámské šatně, absolutně nic, co by navodilo jen úšklebek, na smích rovnou zapomenout. Co snese přísnější měřítko, je opravdu solidní maskérská práce. Lawrence je poděs, a tahle komedie podle toho vypadá. Mně přišla stejná jako jednička, bez nápadu, bez dobrého konceptu a nevtipná, a tedy zbytečná. Pokud ji neuvidíte, o nic nepřijdete, a třetí díl asi ani nemá smysl si pouštět. 20% ()

• Natáčení probíhalo v amerických státech Kalifornie a Louisiana. (Terva)
  • Chloë Grace Moretz, která si zde zahrála malou holčičku jménem Carrie, ztvárnila později dívku se stejným jménem v hororu Carrie (2013). (LuCaSh)
  • Pes Pancho se ve skutečnosti jmenuje Danny. (Terva)

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (viac)