david666

Když jsem viděl hodnocení, přiznám se, že jsem čekal víc než standardní drama ze sportovního prostředí, které určitě neurazí ale zase nějak vyjímečné mi nepřipadá. Navíc i Samuel tady předvádí spíš svůj klasický standard, než nějak vyjímečný herecký výkon ()

hony23

Obvyklá zápletka filmu ze sportovního prostředí, kdy charismatický kouč udělá za pomoci disciplíny z nejhoršího týmu ten nejlepší. A v tom je možná právě problém tohoto filmu, že nepřináší nic navíc oproti desítkám podobných snímků. Snad s vyjímkou Samuel L. Jacksona, který je jako vždy skvělý! ()

LeePriest

Už jsem viděl pár podobných povedených snímků - Cesta za vítězstvím, Gang v útoku. Tento patří mezi nejvydařenější. Velkou zásluhu na tom má skvělý Samuel L. Jackson, který se do své role vydařeně vžil. Podobný kus dobré herecké práce předvedlo i pár jeho žáků. Některým bych opravdu věřil, že se z problémových mladých lidí skutečně takto změnili v rozumné muže. A samotná basketbalová utkání jsou natočena také velmi dobře. ()

Erico

Klasický Americký klišé film a otřepané téma, na který bylo natočeno neskutečnej počet filmů. Kombinace výborného Jacksona a smutné pravdy o Americkém školství spolu se sympatickou partou hlavních hrdinu, kteří se prostě jenom blbě narodili, vyšla fakt skvěle. A narozdíl od mraky filmů s tímdle motivem, má navíc i co říct. ()

rytir1

Tak nevím jestli se mi líbil víc Samuel a jeho morálka, nebo Samuel a jeho trénink. Tak či tak, od dob Hráčů z Indiany konečně zase dobrej baskeťáckej film. ()

ariari

Parádne zachytený pohľad na svetlo a cieľ cez prekrásne basketbalové zábery , herci aj profesionálni basketbalisti predvádzali s obrovským nasadením umenie naučiť sa žiť cez tréning a výsledky. Drina sa nakoniec stala tým povestným páperovým vankúšikom pod ich hlavami, vytiahla z nich ubitosť a nahradila ju oceľovým zámerom žiť si život nie podľa štatistík,ktoré nepustia, ale podľa seba. Krásne anarchistické. ()

Kozlowski8

Přijímá místo kouče basketbalového družstva na střední škole v Baltimoru a jeho úkolem je pozvednout tým - po nevydařené sezóně, aby zase vyhrával. Kouč Carter má však vyšší cíl - zlepšit kromě výkonu hráčů také jejich morálku a studijní výsledky a zvýšit tak jejich šanci na další studium a pokračování v basketbalové kariéře...Možná nejzajímavější film ze sportovního prostředí, jaký jsem viděl. Nejen, že je zábavný, má spád a výborného Samuela L. Jacksona v titulní roli, ale přináší také významné poselství a má několik silných okamžiků. Na jedné straně stojí tvrdý a nesmlouvavý Carter a na té druhé parta nevycválaných hajzlíků, předurčených pro kriminál. Ti - převážně černí kluci, však mají v sobě i mnoho dobrého, jen je potřeba to pozitivní v nich probudit. To se postupně trenérovi daří. Snímek má mnoho společných myšlenek a rysů s dalším velice dobrým filmem Cesta za vítězstvím, ale má ještě o stupínek navrch. 90%. ()

Dezolátos

Na tento film jsem narazil naprostou náhodou, když jsem viděl motivační scénku při brouzdání na YouTube. Dle mého názoru jeden z nejlepších sportovních filmů. Napínavý a dojemný. Přísný a snaživý, takový je kouč Carter. ()

Teachman

Námět a zápletka: 10/10 ... Vizuální stránka: 9/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 9/10 ... Celkový dojem: 10/10. ()

Radek273

Drama, které opět připomíná těžkosti učitelské (v tomto případě trenérské) profese, podobně jako třeba Panu učiteli s láskou (1967) nebo Ron Clark Story (2006). Začátky jsou krušné, každá snaha je po zásluze potrestána a nadřízení také zrovna vstříc nevychází. K tomu se dostaví urputní, téměř všeho schopní rodiče a je vymalováno. Avšak i přesto se najdou lidé ochotni riskovat svou kariéru, reputaci, nervy či dokonce zdraví jen proto, aby se zachovali správně a odvedli svou práci zodpovědně a co možná nejlépe navzdory zuřícím davům. Možná se příběh zdá v určitých místech trochu idealizovaný, ovšem fakt, že se to vše opravdu stalo, celý snímek posouvá ještě mnohem výš. K tomu excelentní Samuel L. Jackson a není co dodat. ()

PanPyzamo

Skvělý filmek, který zlepšuje ještě to, že se jedná o příběh dle skutečné události. Bavilo mě to. Nejsem nějakej extra fanda basketbalu, ale chytlo mě to. Hlavně kvůli Carterovi. Jackson supr. Komu film doporučit? Těžko říct. Nadšencům basketbalu nejspíš. Mně se to líbilo, bavilo a po skončení jsem byl spoko. Za mě skvělý film. 8,5/10 ()

VLAN

Tento film je celkem povedený. Herci se hodí na své role, pěkné záběry a dobré ozvučení. Jediné co mi vadilo, byla zápletka, která je už celkem okoukaná. ()

james11

Moc příjemný film, který neukazuje jako většina tohohle typu, že sport, co hrajete, je to nejdůležitější. A navíc L. Jackson se do role trenéra hodí fantasticky. ()