Černí andělé

všetky plagáty
TV spot 3
Horor / Mysteriózny / Thriller
Česko, 2001, 7 h 2 min (Minutáž: 51–53 min)

Scenár:

Ivan Hubač

Ladislav Frej st., Saša Rašilov nejml., Petr Kostka, Rudolf Hrušínský ml., Barbora Hrzánová, Vladimír Dlouhý, Stella Zázvorková, Jiří Schmitzer, Vladimír Škultéty, Ivana Chýlková, Marek Vašut (viac)

Osmidílný cyklus kriminálních thrillerů, vyprávěných "zevnitř", bez přispění detektiva, a často i s minimální asistencí policie. Jednotlivé příběhy jsou nazírány optikou některé z hlavních postav. Tento přístup dává autorovi scénáře Ivanu Hejnovi mimořádnou svobodu při výběru témat příběhů i volbě prostředí, ve kterých se odehrávají, což jednoznačně přispívá k vysoké atraktivitě jednotlivých epizod. (Česká televize)

Recenzie používateľa Vassago k tomuto seriálu (5)

Červená karta (2001) (E01)

Děj postupně gradoval až ke konci, který jsem očekával. Tolik krve na závěr snad nebylo nutné. Ale za mně dobrý. ()

Experiment (2001) (E04)

Tento příběh je s celé série asi nejslabší. Zkoumat posmrtný život no dejme tomu. Ale proč ty scény z patologie? Posmrtný život, patologie, no dobrá ale proč ten uchyl, co osahává mrtvoly? A ta malá holka by snad obelstila i Jamese Bonda. :o))) ()

Requiem (2001) (E05)

Dobrý příběh. Běhal mi mráz po zádech. Jen mě trochu překvapilo, že ta úřednice co v bance přijímala, několika milionový vklad Jiřího Schmitzera. Se ani moc nedivila. A to jistě byla ve sdělovacích prostředcích jistě zmínka, o loupežném přepadení, při kterém byla zcizena stejná částka. :o) ()

Help For You (2001) (E07)

Tohle je dle mého názoru nejlepší příběh téhle série. Dokonalá zápletka, výborné herecké výkony. ()

May Day (2001) (E08)

Kdo s čím zachází, tím také schází. ()