Pacient psychiatrické kliniky brání svou lidskou důstojnost proti živým i mrtvým. (Česká televize)

cheyene

Táta mi dal přesné instrukce. Musím dát 4*, jinak mě seřeže. Tátovi se neodmlouvá. .. Pro někoho možná průměrné ztvárnění zajímavé látky, ale podle mého jde o dokonalý příběh toho, jak může život změnit nepřiměřeně přísná výchova a jedny zapomenuté klíče v zapalování. Do průšvihu se Pavel Řezníček dostal ani nevěděl jak. Myslím, že se své role ujal velmi dobře. Já mu ji věřil se vším všudy. ()

kajas

Řezníček ukázal, že patří mezi opravdu výborné herce. Psychicky narušeného "trosečníka" jsem mu sežrala i s navijákem. V rámci série se ale jedná spíše o průměrný příběh. ()

sator

Je dobře, že se Česká televize pustila směrem, který pro ni není zatím tak vyšlapaný. Rozšiřuje tak žánrovou nabídku své dramaturgie. Režisérům byla poskytnuta možnost vyzkoušet si, jak s žánrem naložit, ohmatat si věci, které jsme doposud tolik nedělali. Jako divák mám rád rychlejší, akčnější žánr. Připravovat Trosečníka mě bavilo, protože jsem v něm tušil možnost právě takového způsobu vyprávění. Ivan Pokorný ()

Terva

ČERNÍ ANDĚLÉ - TROSEČNÍK - DÍL ČÍSLO 3. CITÁT - Za chvíli půjdete na vyšetření, pane doktore, a až se vrátíte, tak uvidíme.......... Naprosto nepovedené kamerové záběry a nemelodická, neladící hudba. Pro mě nejhůře natočený příběh celé série. Má své kouzlo, ale jako celek je to nepovedené. ()

J.Mayen

Nechal jsem se navnadit a nalákat dílem s Vladimírem Dlouhým a Barborou Hrznánovou s názvem Azyl, ale tohle se nepovedlo, tohle bylo hodně blbý. Vůbec se mi nelíbily scény kde byl zobrazený otec který v závěru vypadal jako Václav Klaus starší a ani se mi nelíbil celkově příběh. Bylo to takový celý všelijaký jenom né dobrý, za mě teda zklamání jediná hvězda za Simonou Stašovou. ()

• Natáčení probíhalo převážně v Praze v lokalitách Nusle a Pankrác. Lesní cesta v přírodním parku Brdy se nachází na souřadnicích 49°36'N 13°41'E. (fleker)