Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. Účinkují Lucie Bílá, Arakain, XINDL X, NO NAME, Lucie Vondráčková a další. Přímý přenos moderuje Libor Bouček. (TV Nova)

ac3r

Ortel ! palec nahoru ! Uz jen kvuli trapnym slintum Yoshitsune a mistniho trotla Zecka, ktery se svym tradicnim exkrementem nemuze chybet :D Jedna hvezda za Ortel, druha za Tomase Ortela, treti za Kaju. ()

Luk Skywalker

Trošku tady naředím ty hejty. Ortel je překvapení a určitě by se lidé měli zamyslet nad tím, proč se dává v kategorii zpěvák cena sice zpěvákovi, ale který působí v kapele. Podle mě je to špatně a to už tvrdím dlouhou dobu, já vždycky hlasuji v kategorii zpěvák pro sólové zpěváky, jinak to nemá smysl a klidně to můžou spojit s kapelami, takže upravit nominace. Co se týče přenosu Bouček lehce úsměvně moderuje, takže v pohodě, ale překvapení byla živá kapela, což je místo znělek plus (fakt to bylo znát a jsou to hudební ceny, tak proč ne živá muzika), stejně tak vystupující: u Arakainu moc nešel slyšet Toužimský, ale u Zimní královny je to hlavně o Lucce, dále Jelen, kteří si představili a poděkovali za pozvání a pokračovali v tom Chinaski, že pracovali s publikem a zvolili přece jen rockovější písničku z jejich debutu a No Name udělali medley, zbytek už klasika. Proto vyšší než průměrné hodnocení. ()

BeranSon

Český Slavík už je večerem o ničem. Vítězové jsou totožní, jedna reklama za druhou, sem tam i nějaké to zklamání v ocenění, nebo spíš nedocenění, že mí Chináci. Bouček se měl řídit heslem v nejlepším přestat. Hudební vystoupení a tolik tváří najednou ovšem zábavu zvedají a Gott a ovace pro něj chytili za srdce, ale za sebe si myslím, že už měl svojí pozici opustit e udělat tak ještě dojemnější tečku... Nejsem hater. - 3/10 - ()

CyriC odpad!

Přehlídka buranů v oblecích. Komoušsko náckovská sebranka v čele s Bílou a Ortelem. Přestárlí pseudoumělci přiživující se svou normalizační muzikou. Hanba by mě fackovala tam vlézt. Předsevzali se, že budou představovat nové interprety a tohle fakt nesplňují. Žánrově retardovaně úzkoprsé, vidlácké a starosvětské. ()

anitae

Hodně smutný ročník. Pro mě nestravitelná a nezábavná show z pekla televizní zábavy, když už dostane cenu Ortel s Klusem, toho prvního raději komentovat nebudu a ten druhej ani není schopnej říct normální větu, normálně působil snad jen Ládek a poprvé mi nebylo blivno z Vondráčkový, a na konci chudák nemocný Gott... ()

Plechpetr odpad!

Stejně jako každý vyhlašování bezcenejch sra*ek, byla tohle naprostá ztráta mého času. No koukal jsme asi 5 minut, ale kdo nám je vrátí, co? ()

hyper01

Tahle anketa byla, je a vždycky bude o ničem, jako všechny české ankety popularity. Letos ale hodnotím vysoko - třemi hvězdami. Jednu za překvapivě dobrého Libora Boučka v roli moderátora, další dvě za šaty Karolíny Plíškové. ()

ForGump odpad!

Opravdu, ale opravdu děsivá fraška, kterou již opravdu ani se všema zavřenýma očima nelze brát vážně. To je ovšem stará známá, ale letos to nabralo obrátek. Vůbec se nechci vyjadřovat k Ortelu nebo k jakémukoliv jinému ocenění, protože to je kapitola sama pro sebe, ale spíše k přenosu jako takovému. Libor Bouček, který je prototypem toho nejnudnějšího moderátora ve vesmíru, uváděl reklamami prokládanou tříhodinovou nudu, na kterou měsíc před, lákal jako na velkolepou sou. Velké, ale Velké houby. Všechno bylo jako by vlastně nebylo. Scénář, scéna, režie - nikde nic. Hudební čísla z nichž stojí za zmínku snad pouze a jen No Name, kteří snad neumí zklamat a ještě možná duet Xindla X. A co dál ? Pseudokapela Slza, která jako jediná dostala šanci se předvést v rámci objevu roku a možná, že záplatpánbůh, že jen ona. Poslouchat Pavla Calltu nebo Atmo Music by byla teprve hrůza. Potom ohraný Jelen nebo švadlena Bila s retro Arakainem. To člověk nemá zapotřebí. Jesteže jsme si uchovali alespoň ceny Anděl, kde stále alespoň vítězí kvalita. A to i kvalita ceremoniálu, který ovšem byl k vidění pouze zapadlý na Čt2 letos v dubnu. Tohle je přesně show pro sledovatele Ordinací a bulvárních Top star Prásku. Schůzka celebrit, které si připomínají svou zašlou slávu. P.S. Díky alespoň za Karla, hodně zdraví. . ()

koza3 odpad!

Hezký sobotní večer s ženou u této lobotomické šílenosti. Moderátor pouštěl samé trapné ftipy, "celebrity" děkují a děkují a Karel Gott si přišel pro čtyřicátého slavíka... před dvaceti lety jsem to jako chlapeček nechápal.... po dvaceti letech to pořád nechápu. Tohle je prostě česká vesnická soutěž, kterou by měli dávat na televizi Šlágr. 0% ()

Oxik49

Nuže, nalijme si čistého vína. Jasnovidec nejsem a hodnotit pořad před první reklamou bylo možná unáhlené, a tak jsem serozhodl pořadu dát pár desítek minut k dobru, abych mohl být ve svém hodnocení objektivnější a případně mohl svůj postoj přehodnotit. Počínaje rádoby vtipnými Boučkovými bláboly a přes laciné vtipy a nedotaženou práci zvukařů, již bych u pořadu takového "formátu" nečekal, jsem došel k názoru, že pořad je pouhopouhá fraška, jejíž hodnota je srovnatelná s hodnotou finálního produktu trávicího procesu. Tento produkt však přestal být vylučován výhradně skrze konečník z tlustého střeva, ale nyní se na svět dostává i prostřednictvím televizních obrazovek. Jediným kladným bodem na programu bylo umístění kapely Ortel, kterou překvapivě ze soutěže nevykopali a dovolili jim i promluvit. A radost z toho mi nezkazí ani exoti Zeck a Yoshitsune, kteří pravděpodobně ani nevědí, co za nesmysly ventilují do světa... ()