Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény (oficiálny text distribútora)

3DD!3

Celou dobu jsem se smál, že vyhrajou Koblížci, že by to byla správná sranda. Pak to vyhráli a já se přestal smát. Z odpadu to vytahoval Kája, který Klusovi dupnul na nohu, když kolem něj procházel převzít až druhé místo. ()

castor

Už tradiční poplácávání po ramenou a posílání srdceryvných vzkazů letos narušil poměrně slušný Brzobohatý, trefný Plekanec, nevítězný Gott a hodnotitel a všeználek Landa, který se loučil s hudebním světem po svém. Jinak standardní směs úšklebů, neupřímných pohledů a spontánních vyznání.. Kdo to celé hodnotí odpadem, tak (zas a znovu) nechápu, proč na podobné oceňovací pořady kouká. Vždycky je to o cenách a oceňovaných, plus nějaké té vaty kolem. ()

MMR

Dvě. Za Kluse a za Landu, kterého jsem sice neslyšel co říkal, ale jistě měl pravdu. Upgrade: Tak jsem si Landu pustil na YT. Chvílemi jsem byl zmaten, ale i tak tu hvězdičku za něj nechám. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

Po letech jsem se opatrně zkusil namočit do televizního dění a nemůžu se rozhodnout, zda za rostoucí výskyt rakoviny může nejmenovaná televize nebo fakt, že u nás ceny sbírají Koblížci. ()

Adam Bernau

Dosáhl jsem grandiózního úspěchu: poprvé za celou éru mi nic neříká jméno Gottova přemožitele. Z pořadu jsem viděl jen vystoupení bývalého velmistra ordinis lumen templi, nyní Žita 44, zlého jak afroamerického rapera a mám radost, že je UVNITŘ českého šoubyznisu takhle živo. ()

heyda

Režisérsky a moderátorsky další naprosto NEZVLÁDNUTÝ ročník udílení Slavíků. To však nic nemění na tom, že se jedná o nejsilnější emoční zážitek, který dokázala Nova kdy odvysílat. Zaprvé božský Karel po x letech nezískal zlatého Slavíka a jeho místo nahradil skvělý písničkář a sympaťák Klus, který svými protipolitickými texty dokázal zaujmout napříč generacemi. Zadruhé v něm hrála dost velkou roli politika, tomu všemu ale nasadil korunu až výstup Daniela Landy. Odpady chápu, ale tohle byla fakt síla. BTW: Karel Janeček je zajímavá persona, doporučuju si ho aspoň vygooglit, protože ten chlapík dělá správnou věc a moc lidí o něm teda neví. ()

SOLOM.

No tak já vám teda nevím. Ačkoliv mám Brzobohatého rád, tak to moderování zrovna moc nezvládl. Tu jednu hvězdu dávám za to -že to konečně nevyhrál Gott, jinak opět ta samá ohraná šaškárna - za skupinu Nightwork a Plekance s Tlustým. ()

becki_tu

Pozitiva letošního Slavíka: Skyfall v podání Ewy Farne, mix šlágrů Olympicu od Marty Jandové, vítězství skupiny Kabát a nevítězství Káji. Dala by se jsem zařadit i Landova kontroverzní děkovačka, kterou oznámil konec hudební kariéry a u toho ještě stihl "zhodnotit" politiku a šoubyznys. A negativa? Trapný humor většiny účinkujících (snad kromě Plekance s Tlustým), rapovaní moderátora, záběry na Filípka v hiphopové čepici (ano, to se do Státní opery vyloženě hodí), vítězství Koblížků (WTF?) v Objevu roku a v neposlední řadě nesmyslné (a předem zaplacené) vedlejší ankety. A na Nově se teď jistě všichni plácají po zádech jak se jim ten jubilejní ročník letos nadmíru vyvedl. ()

duklak2

Zajímalo by mě, kolik z Vás vidělo celý přenos? Kvalitní moderátor, skvělí hosté a dobré vtípky. Nic jiného si divák na sobotní večer nemohl přát. Já se bavil od začátku do konce. Šokem samozřejmě bylo pouze druhé místo Káji:) Ale přiznejme si to všichni, že už bylo na čase, aby nevyhrál. Vyzdvihuji vynikající a vtipný projev Daniela Landy. ()

argenson

Když už se furt vysírali s tím, že Slavík slaví padesát let, slušelo by se připomenout, že tu soutěž kdysi vymyslel Ladislav Smoljak. Jinak těžký průměr a ač věrný Karlův fanoušek, přežiju to, že nevyhrál. ()

Krissty

Viděla jsem jen proslov Daniela Landy... Ten ode mě má MILION HVĚZDIČEK! Kouzelník Žito nezklamal! :) Zbytek Slavíka mě nezajímá, ale jsem ráda, že Gotta vytlačil Klus.. ()

Krt.Ek

O ničem, jako vlastně všechno, co v (ne)poslední době z produkce TV Nova vyšlo. Sám sebe se ptám, proč jsem s tím vlastně ztrácel čas, příští velkolepé show (ano, tak velkohubá je Nova) budu radši ignorovat. Zač tedy jedna hvězdička? Za vítězství Tomáše Kluse, to mi udělalo radost (a nevýhra Gotta ještě větší), a to i přestože jsem jeho korunovací nejoblíbenějším zpěvákem naší krajiny neviděl. To víte, šel jsem si před vyhlášením "zpěváka roku" lehnout, čekal jsem, že odtajnění ankety bude mít poněkud jiný průběh než nakonec mělo. Škoda, to jsem zase přišel o pár zajímavých chvil, mrzí mě totiž také, že jsem zameškal proslov Daniela Landy. 15% ()

Tommass95 odpad!

Ten nejodpadovitější odpad, co vůbec může být, všechno špatně - otřesné vtípky Šteindlera, moderátor, atd. Kdy TV Hovna konečně pochopí, že 50 let stačilo ? ()

italka63

Když panu Landovi tolik vadí, že ho podpořili jeho vlastní fanoušci, nechápu, proč se na udílení cen obtěžoval dostavit a nemusel oblažovat naprostou snůškou blábolů.-klidně ať nastavuje svoje zdraví jakožto sportovec, doporučovala bych sporty vodní, studená dělá dobře:-) A mimochodem -ty fosilie, čímž je míněn hlavně Karel Gott - nejenže umí zpívat, ale též se chovat. Pár trapáků v čepicích za komentář ani nestoji. ()

Céčko

Opět je to tu. „Dám odpad nově, abych byl taky IN!” Jen dávejte, ovce, dávejte. :) Netvrdím, že to bylo za 5*, ale vysílat to jinde, má to výrazně lepší hodnocení, holt objektivita chybí. Jinak ten Ondra Brzobohatý, to je tragéd. Za rok Karel opět na trůnu! ()

kajas

Kdybych měla hodnotit samotný přenos bez ohledu na výsledky, tak to samozřejmě byla tragédie. Ondra Brzobohatý mě nemálo zklamal, většina dalších výstupů byla na hranici trapnosti. Pořád ještě nejsem schopná pobrat kšiltovku na hlavě syna paní Bílé, já bych je tam prostě vůbec nepustila, celebrita necelebrita. Proti Ewě vůbec nic nemám, ale myslím, že tak úchvatnou píseň si pro interpretaci vybírat neměla. Samostatnou kapitolou byl výstup Daniela Landy, při kterém jistě mnoha divákům (včetně mě) spadla brada. Za mé pozitivní hodnocení může letošní ročník vděčit hlavně historickému okamžiku, a to prohře Karla Gotta. Jsem ráda, že jsem toho byla svědkem. ()

jezurka42

Nevím nevím. Celý slavík byl nějaký divný. Brzobohatý to opravdu moc nezvládal, našli se prostě trapné chvilky. Ewu Farnou mám opravdu ráda, ale její verze písně Skyfall jsem nemohla vůbec poslouchat. Prostě nesedlo mi to, přitom v originále tuto píseň zbožňuji. O Landovi se vyjadřovat nebudu, je to naprostý kretén, který nejspíše nechápe, že paparazzi tu byli, jsou a budou. No a může si za to, že ho pořád sledujou, sám, akorát se totiž na veřejnosti promenáduje. Přitom toho moc nedokázal... Snad jediné pozitivum byla výhra Tomáše Kluse. Neuvěřitelně jsem mu výhru přála. No více se k Tomášovi vyjadřovat nebudu, to by bylo totiž opravdu na dlouho. Takže, Slavíci byli naprostý propadák, kde však dominoval Tomáš...a nádherná Karlova reakce na to, že je "jen" druhý. Mistře klaním se vám. :) ()