Slavnostní galavečer vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. Účinkují Lucie Bílá, Arakain, XINDL X, NO NAME, Lucie Vondráčková a další. Přímý přenos moderuje Libor Bouček. (TV Nova)

ZaFi. odpad!

Tento pořad je vážně fraška frašek. Volba sobotního večerního televizního programu mi bohužel uplně dobře nevyšla. Až na šaty Karolíny Plíškové to bylo naprosto o ničem. ()

ragnar1

Český slavík Mattoni nepovažuji za něco, u čeho by se měl člověk nějak déle pozastavovat. Přesto si myslím, že si zaslouží jednu hvězdičku, protože v naší postmoderní společností by bylo zvláštní, kdyby žádný takový pořad v naší republice nebyl. Ikdyž je tento projekt jarmark marnosti, přeci jenom, tento pořad je koukatelný a vyvolává vždy mnoho ohlasů (pozitivní i negativní). A proč tedy tentokrát dvě hvězdičky? Druhá hvězda putuje jednoznačně za tenistku Karolínu Plíškovou, která se svými šaty, mimochodem od návrhářky Beáty Rajské, dokázala, že není jen vynikající sportovkyní. Velmi kreativní šaty měla také sestra Kristýna Plíšková (od stejné návrhářky), leč bohužel zůstala mimo pozornost televizní kamery. Zkrátka došlo k naplnění slov: "Šaty dělají člověka". ()

clot odpad!

Souhlas s uživatelem wafc ! Hudební zoufalství ! Nic nového vše při starém rozhodnuté a nalinkované ! Nudné bez vtipu. ()

Martin29 odpad!

Podobná sračka jako Miss. Každý rok to vždy vyhrávají vždy stejní Gott ( i když x roků nic nevydal přesto to vyhrává a pořád ho nominují smutné asi to bude vyhrávat i posmrtně) Klus Bílá Farná (u ní to beru) Kabát Kryštof a Chinaski a tak se to střídá každý rok jen se mění pořadí, aby to nebylo okaté a občas se to změní . Do toho kecy typu já jsem to nečekal (asi to mělo být vtipné). Smysl soutěže je nulový jelikož to vyhrají vždy ten a ten samý nemá cenu se na to ani dívat. Moderátoři jsou každým rokem čím dál horší a jediné na co se zmůžou je lozit Gottovi do zadnice. ()