Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. (oficiálny text distribútora)

castor

Tady se budu víceméně opakovat. Myslím teď z pohledu atraktivity (danou moderátorem) večera. Když Bouček začal moderovat několik let zpátky, moc rád jsem jeho zrání sledoval. Velkou šanci dostal na České Miss, z které si ale divák pamatoval bohužel jen kop JCVD. Snad ani ty baby ne.. Boučka sice taky, ale jen jako nezajímavého a nevtipného kašpara, který asi vůbec neslyšel o slově timing. U Miss neměl tak široké pole působnosti jako v případě tuzemské hudební scény, tady se naštěstí párkrát trefil, ale na víc než lehké ušklíbnutí to nebylo. Jinak standardní materiál, kdo hodnotí odpadem, tak nechápu, proč na podobné oceňovací pořady kouká. Vždycky je to o cenách a oceňovaných, plus nějaké vaty kolem. Kdo ceny získá, je na divácích, oni chtějí Káju po sto padesáté deváté, oni jsou zřejmě rádi, když Bílou kamery zabírají s tím jejím afektovaným vopičákem Filípkem. Hlavně je dobře, že se v popředí zuby nehty už nějakou dobu drží mladí – Nightwork, Klus, Xindl X, Gunčíková, Charlie Straight nebo Farna, navýsost potěšila i skrz naskrz prozářená Petra Kvitová a Neckářova Půlnoční!! PS: Mladá Vondráčková ať už radši neposílá ty nehorázně patetické vzkazy z Montrealu (to je v Kanadě, kdybychom my hlupáci nevěděli). ()

MMR odpad!

Viděl jsem jen kousíček, ale chci to demonstrativně ohodnotit. Z takových pořadů se mi dělá zle. A výsledky? Ty mně ani nezajímají, vím jak to dopadlo, a radši bez komentáře... ()

Faustka

Byl ten letošní skutečně jiný..? K určitým změnám došlo____ třeba k výměně moderátora …. už je totiž dost přemarešováno… a Libor Bouček se jevil jako ta snesitelnější varianta. Pan Kraus si bohudík udělal jméno na mnohem kvalitnějším pořadu. Teď k samotnému udílení cen… kdyby tato anketa probíhala, jako každý rok____ žádné vášnivé reakce by se nekonali… ale že se hrálo na škatulata hejbejtese nastal nevídaný poprask. Nerozdejchám Michala Davida…. a co jako!! když ho můžu, ať je mi přáno. Jen nepatrná poznámka panu Davidovi: Michale jsi sketa, že se vymlouváš na neodkladnou cestu do Tel Avivu a na svý důvěřivý fanoušky se s přehledem vybodneš. Když chceš Slavíka bojkotovat, tak pořádně. Vezmi si příklad s kapely Lucie!! A kdo že je další na řadě____ Lucie Bílá… velkohubá divoženka – sestřelit, Ewa Farna… uječená vyzuna z Polska – sestřelit, Karel Gott… vyslat směr Rusko – Putin rád objevuje zapomenuté vykopávky, Michal David… poslat na cestu kolem světa bez možnosti návratu, No Name a Meky Žbirka… trvalý pobyt nežádoucí, Tomáš Klus… ještě se chlapec ani nerozkoukal a už mu vypalují cejch hanby…. a ušetřeni nebyli ani sympaťáci z Nightworku. ____ Divte se… ale převážně jsem byla inspirována hromadnou prádelnou Tlamabook. ____ A ještě jedna připomínka: také se stydím za ty jenž, se sníží k tomu posmívat se někomu, kdo prodělal těžkou nemoc a ještě v sobě našel sílu potěšit své publikum. Díky za dojemnou Půlnoční Vašku Neckáři! A kdo nám tedy zůstává z popíku pro rok 2012... konečně zazáří zoufale zábavná Partička. ()

paascha odpad!

Vzhledem k poměrům v české popmusic, tak strašně vypovídajících o stavu celé země, je dopředu jasné, že jediné, co lidi zajímá, je to ostatní. Tedy jak se vymódí hwězdička Ewa Šfarna, jak starostlivá maminka "černá huba plná bílých zubů" vystrojí svého debilního Filípka a kolik slov řekne tou "druhou" řečí, kolik trapných vtipů a urážek těch, kdo chybí zase prosloví obvykle trapný mrdurátor, jestli konečně někdo řekne nějaké sprosté slovo a nebude se hned stydět a omlouvat, jestli třeba někdo nedá něco live, atd. Ale protože jsme v Čechách, jediné zajímavé bylo, že Žbiro byl hrůzou bílý jako stěna, Ďurina Rohlincová je hnusná jako silikonová kunda z vietnamské tržnice a Pašík Ceckář tu mrtvičku už asi nerozchodí. Odpad! ()

Deimos

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Show 5/10/// +Vojtěch Dyk, Ewa Farna, Libor Bouček, Tomáš Klus, Petra Kvitová, Luděk Sobota, Václav Neckář, a mnoho dalších známých tváří a osobností české hudební scény (a nejen té hudební) pohromadě, některá hudební vystoupení byly víc něž slušná, moderátor byl v pohodě, a pro někoho i jako kulisa to může fungovat dobře -bylo tu i několik účinkujících, kteří mě neoslovili nebo o svém "dokonalém" zpěvu nepřesvědčili, taky mi vadí, že vítěz už je předem jasný (proto je zajímavější vždy druhé místo)/// Každý ať si tu řekne svůj názor. Když ale vidím zdejší hodnocení, tak asi tento pořad nepovažujete za kdoví co kvalitního nebo dokonce možná pro českou televizní scénu potřebného. To je ale každého názor. Mě tento pořad celkem zajímá, najdu si na něm to zajímavé. Přesto mi přijde že je to dělaný zpěváky pro zpěváky a divák je tak trochu stranou. Pro někoho komu pasivní sledování nevadí a neočekává žádná velká překvapení, asi bude spokojen./// Celkem 68%/// ()

kingik

Dobrovolně jsem se na to díval a nebudu dávat demonstrativně odpad. Bylo to hrozné. Otřesná vystoupení notoricky profláklých umělců z řad celebrit, které ale upřímně nenávidím do jednoho. Napětí z výsledků snad už ani nikdo nehledá nebo neočekává. Výsledky jsou předem jasné. Vystoupení ve skrze slabá, a to je taky normální, protože snad je všem jasné, že tady jsou zpěváci se svým repertoárem sto let za opočlověkem a o nějakých světových nebo evropských standardech nemůže být řeč. Ti lidi vlastně nic dohromady neumějí. Ani zpívat ani hrát, ale Nova je každý rok vzorně posbírá, sama jim pošle dostatečný počet hlasů, a aby nebyla jakoby moc kritizovaná za svoji podbízivost, angažuje do role šaško-průvodce večera nepopulárního Boučka za nepřijatelného Mareše. Nedivím se, že je tady tolik odpadů a lidi zvrací večeře u této sračky. Otázkou je koho by tam tak asi chtěli mít a jestli vůbec dnešní společnost potřebuje tak ubohé soutěže, které zavedl bolševik a paradoxně antikomunistická Nova to převzala. 20% jen za to, že jsem se na to díval a že to Farna stylově na pět minut rozjela, jinak pochopitelně odpad bez milosti. Přečtěte si to milé celebrity jak vás národ miluje a vy se tady raději registrujete pod smyšlenými profily, ale všichni víme, že tady serfujete. ()

LoLaa

Bouček jako vždy trapný, Farná ještě trapnější a když jsem myslela, že už neexistuje nic trapnějšího než účes syna Lucky Bílé Filipa, nadešlo vyhlašování a extrémně trapné projevy v čele s Luckou Vondráčkovou! Prostě TRAPAS! Jen Božský Kája nezklamal... ()

korbitch22 odpad!

Nejsračkovitější čurákovina téhle republiky.Trapné a předem jasné výsledky,Gott dement bude dostávat Slavíky dokud nechcípne.Nemá to žádnou úroveň a nezaslouží si to absolutně žádný respekt.Debilní moderátor,zkurvená Nova,zasranej David,trapná Farna....zkurvená trapárna na zvracení.Omlouvám se za tak sprostý komentář,ale tohle mě vytáčí do nepříčetnosti. ()

SOLOM. odpad!

Každoroční trapárna, kde stejně většina lidí zná už dopředu výsledky a tím pádem nikoho nepřekvapí, že to opět vyhrávají jedni a ti samí – kteří již několik let nic pořádného nenazpívali a těží jen ze svého jména. Takové ceny za zásluhy si mají dávat někde v zákulisí. Mě vždycky zajímá jen anketa Skokan roku a Objev roku. Zbytek je už daný a stejný několik let pořád dokola. ()

slatkac odpad!

Jak by řekla uječená Janice z Přátel: "Ach, můj, bože!!!! Taková veletrapárna se jen tak nevidí. Už je to celkem trapný dávat ty sošky furt těm stejným volům, kteří už po 20 letech nikoho nezajímaj. A jako vždy (BACHA SPOILER!!!!) když sošku dostal "božský Kája", všichni mu tleskali, jako by to bylo bůhví co. Přitom jich má doma už skoro 50 a tak je může vesele po litru prodávat na aukru. Dále nesmím zapomenout na moderátora. Bouček je takovej, ale takovej VŮL, až to bolí. I Paris Hilton by to podle mě moderovala líp. A pak se divíme, že je náš národ ztracenej, když NOHA vysílá tohle. BTW, proč furt do kategorie "Skupina roku" nominujou furt ty stejné kapely, které už jsou dávno hrobě (kromě Nightworku) a poslouchaly se v době kdy byl Michael Jackson ještě černe? Jo, a se*e mě, že do nominace nedali Partičku z TV Prima, protože je z jiné TV. ()

MartinezZ odpad!

Začátek dle programu ve 20:00. Úvodní pitomá nevtipná znělka s "moderátorem" pořadu, hloupé entrée Káji "když-už-nic-nedostanu-musim-se-alespoň-ukázat" Gotta, následované plkáním nějakého "interpreta". Je 20:16, zhnuseně odcházím. Kdyby si ty pofidérní ceny prostě předali, mají to za 30 minut i s reklamami a bez nevtipného humoru a zbytečných plků z krku. Ještě, že to má na triku alespoň Nova a neplatí se to z koncesionářských poplatků. ()

blackrain odpad!

Už dávno si nemyslím, že je tahle šaráda prestižní záležitostí, protože nominace některých rádoby hvězd (dcera Dalibora Jandy ?) je vážně na pováženou a i když je prestiž minulostí, tak by pořad mohl zachovat nějakou úroveň. Bohužel, ta už je taky v propadlišti dějin. Boučka jako moderátora nebrat ani za zlaté prase. Snažil se být za každou cenu ohromně vtipný, ale místo toho byl od začátku do konce trapný a ty jeho super trefné hlášky si můžu přečíst v bulvárních plátcích, kam patří. Jediný, kdo z tohoto pořadu za něco stál byl Vašek Neckář, kdy zpíval písničku Půlnoční, potlesk ve stoje si zasloužil a potom žokej Váňa, který pricválal na plyšovém koníkovi. PS: Aneta Langerová není rodačka z Benešova, ale z Doubku u Říčan, to jenom pro detail. ()

kajas

Vyhlášení Slavíků sleduji pravidelně už několik let, některé skutečnosti mě potěšily, jiné nikoli. Libora Boučka bych za jeho moderátorský výkon snad nechala zavřít, něco tak trapného a urážejícího jsem dlouho neviděla. Celkově mě velice zklamalo chování a postup určování vítězů jisté agentury. Ano, mluvím o vyřazení "Partičky". Pokud je agentura ochotna zanechat v žebříčku jednotlivé herce (Ondra Sokol 50. zpěvákem? Bravo!) nebo fanoušky jistého fotbalového týmu, nevidím důvod, proč musela vyřadit celý pořad. Že byla kategorie Skokanů silně zmanipulovaná (můžete si najít v celkovém žebříčku zveřejněném na webu Slavíků, například zpěvák Noid byl mnohem větší skokan než zpěvačka Bagárová), to mě také nemile překvapilo. Přímý přenos měl ale i své klady. Některá živá vystoupení se velmi povedla (Klus, Charlie Straight, Gunčíková s Adamcem), s pár Slavíky jsem souhlasila. Příští rok se asi zase podívám, i když Nově nevěřím ani nos mezi očima. ()

SallyZen

Tak jenom tak narychlo k tomu něco napíšu - Opravdu nechápu ňákýho Pepeho, co to má bejt za režii a uspořádání celý týhle šaškománie. Dále mě opravdu zarmoutilo, že skupiny a zpěváci si na tuhle pitomost vybírají absolutně nudné písničky. Například Nigthwork místo toho aby tam rozjeli třeba "tepláky", tak Dick zpívá utahanost první třídy(aspoň Klus to trochu rozjel). Bouček dost nesympatickej moderátor a vůbec se mi nelíbí, jak jsou pořád nominování ti stejní zpěváci(čky) či skupiny. Na tom se moc kladů nenajde a ani se mi to nechce hodnotit, protože je zbytečný tomu dávat odpad. Těch tu bude stejně hodně. ()

Hennes odpad!

Proboha, proč se tato soutěž potichu nevytratí a není nahrazena skutečným oceněním umělců. Třeba Karel Gott je velký zpěvák a měl by být ocenněn například za celoživotní dílo, ale tím, že bude dostávat jednoho opeřence za druhým z něj dělají organizátoři jen šaška. O moderování a průběhu už ani nemluvím. Uznávám, že mohlo být i něco zajímavého, ale nedokoukal jsem to. ()

enjoi odpad!

K čemu to je? Stejně si to udělají tak, aby se jim to hodilo. Objektivita celá žádná. A ta jednotlivá vystoupení? Škoda slov... Celé je to laciná estráda, která si nezaslouží ani ten odpad. ()