Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Badel

Naprosto mělká a primitivní záležitost. Na tomhle scénáři spolupracoval i Norton? Bože. Mezi postavama nefungovala žádná chemie, všichni se chovali buď klišoidně nebo nesmyslně. Ani herecký výkony nestály za nic, Roth mě překvapivě taky nezaujal, je to spíš typ zákeřnýho prcka (což umí skvěle) než militantního Rusáka. Může mi někdo vysvětlit, proč se Hurt furt snažil Hulka chytit, když nevěděl jak? Obklíčil ho a nechal si rozbít půl armády, opravdu geniální strategie. Nejhorší komiks za poslední léta. Iron man si tímhle u mě polepšil. Btw v tom filmu je snad jeden vtip a ještě nepovedenej. ()

tomashrabek

Rozhodne lepší zážitok ako prvý diel. Norton je väčší sympaťák ako Bana, tempo je slušnejšie. Zúfalo však chýba nejaký originálnejší príbeh, táto stokrát videná superhrdinská zápletka bolí snáď viac, než Malý Herkules 3D. Postavy sú ploché a bez iskry, a toho, čo je vo filme najlepšie (primitívna řežba), je zúfalo málo. Snáď sa Bruce rehabilituje aspoň v týmovke Avengers, ktorá už je doslova za rohom - prvé reakcie z novinárskych projekcií naznačujú, že si Hulk celý film ukradol pre seba. Nu, rád sa nechám príjemne prekvapiť! ()

Pidzey

Na Hulka, jakožto asi největšího bíjce a bořiče v komisech dost málo akce. Na druhou stranu když na ní přijde řada tak to stojí za to. Hulkovi by slušeli víc destrukce a mlácení na úkor zbytečného patosu. Liv, ač překrásná to ženská, brzdí tempo a její part je tu navíc. Ed je výborný herec, ale viděl jsem ho zahrát mnohem lépe. Roth je standardně Rothovský. I tak je Hulk docela zábavná podívaná a bavil mě víc než CA, ale Iron man je Iron man. ()

pirko7

Od marvelu čekám něco víc. Ačkoliv u těhlech filmů je normální očekávat plno nelogičností, tady je to opravdu ale zaběr několika nesmyslů. Konec je hodně zavádějící, ale libil se mi :)). ()

sebo9629

Dosť dobrý reboot Hulka, aspoň mne sa páčil. A dúfam, že sa v budúcnosti Marvel odhodlá, mu dať ešte šancu v stand-alone filme... Hodnotenie: 8.4/10 ()

ASSBURGER

Táto veľká zelená potvora ktorej meno je HULK (Edward Norton) bola v tomto filme veľmi dobre spravená nechápem prečo má len 64% mohla mať aspoň nad 70%. Edward Norton to tu nemohol zahrať lepšie podľa mňa to bol jeden z tých najlepších Hulkou ktorý tu kedy boli aj by som povedal že bol lepší než Mark Ruffalo. Dal som 4/5 lebo mám tento film veľmi rád videl som ho nespočet krát ale medzi svoje obľúbené som si ho nedal. Týmto filmom sa odkrýva další príbeh o Iron Manovi alebo Avengers. Proste bolo to veľmi dobre zahraté. ()

Darren98

Z neuvěřitelných důvodů se zvlášť po psychologicky vydařeném Hulkovi (2003) zfilmovalo slaboučké drama, mylně považováno za pokračování i díky ostrouhání Bennerovi nehody do úvodu filmu. Větší potíž působí celkový dojem, že nejde o samostatně fungující film tak, jako spíš o první (pokusné) rozvětvení ságy MCU. Následné kvalitnější díly ho navíc ve vrtkavé otázce, jestli se měl tento přeprůměrný točit, přiráží k záporné odpovědi. ()

Aurus

Hodně dobrý film. Mnohem lepší Hulk než ten z roku 2003 ten byl prostě podprůměrný film který nic moc ničím nezaujal ale u Neuvěřitelnýho Hulka to je jinak. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelná, lokace jsou zajímavé, efekty jsou na vysoké úrovni a kamera filmu je velmi povedená. Za mě ani náhodou sklamání. Film si 62% nezaslouží, zaslouží si 70%. Tak ještě Black Panther a Strážci galaxie 2 a mám všechny MCU filmy za sebou. Za mě Neuvěřitelný Hulk 7/10. ()

Prolog

Ať si říká kdo chce co chce tak Edward Norton dokáže svým hereckým výkonem pozvednout kdejakej blábol... A daří se mu to fantasticky. Navíc Liv Tyler je prostě kočka a to se počítá. Dějově je to sice předvítatelný až běda, ale oni kluci z Marvelu na nějakou změnu zaběhlejch scénářů taky moc nehrajou a opakujou to co už tady bylo 1000x... Vždycky jde o to, že je nějakej fakt hodňouškej (to slovo se na to hodí :)) člověk vystavenej radioaktivnímu záření nebo ho případně jen tak náhodou kousne něco co bylo vystavený radioaktivnímu záření (jak nápadité). Ještě, že je tu ta temná strana síly...o tom jak vzniká člen/mutant na tý druhý straně se už nebudu rozepisovat (všichni to víme...radioaktivní záření+padouch) A když se k tomu navíc dostanou lidi (a hlavně peníze) z Hollywoodu tak už to jede. Ale ty 4 hvězdičky dávám hlavně za 1. polovinu filmu, ta mě bavila. Hodně dlouho jsem se rozhodoval jestli mám dát 3* a to hlavně kvůli tomu červenýmu monstru (příšerný....průhlednost nad průhlednost), ale ono to nakonec nebylo tak špatný... MR BLUE - Good news ()

Axident

Přiznávám, díky své slabosti pro Nortona nejsem schopen objektivního hodnocení, takže u mě dobré! Čistokrevný komiks se vším všudy, nic víc, nic míň, ale já byl spokojen! Nejsem žádný odborník na zpracování komiksů, ani jejich obrovský fanda, ani jsem neviděl předchozího Hulka, "jen" kouknu na film a buď sedne nebo ne. Sedlo, ač suma sumárum se vlastně jednalo o sotva průměrný kousek :o) ()

Mary19

Tak restart se podle mě vydařil na výbornou. Oproti minulému Hulkovi pojal Louis Leterrier látku úplně jiným způsobem, není tu žádná "zbytečně přehnaná psychologie postav", nechutné dělení obrazovky, a je zde méně nepodstatných řečí. Za to má Neuvěřitelný Hulk více akce, přímočarost a spád. Přesně takhle si představuji komiksovou adaptaci... 80% ()

Gedes

Žádné překvapení se neděje... Celkem klasika jaká se dala očekávat... Dobré efekty, výborní herci... snad jenom bych vytkla příliš dlouhou bitvu mezi Hulkem a tim šeredou a potom ten závěr se mi nelíbil, rozřešení nebo poslední rozhovor mezi Brucem a Betty tedy mohlo bejt... Jenomže to ne... režiseři si vždycky musejí nechat zadní vrátka otevřené, aby ZASE mohli nastavit... Bohužel musím říct, že naúkor tohoto snímku. ()

PDcz

2** body Úspěch, že tenhle film od nás dostal 2** body. Ještě včera, těsně po shlédnutí to bylo pouze na 1*. Bavilo nás to na tolik, že jsme to 2x zapauzovali, abysme v televizi koukli na Přátelé a Moje rodina. [X] Minus 1* bod Efekty byli úchvatné. Něco takového jsem viděl naposled před 10 lety. Strašný... celá postava Hulka, helikoptéra nad městem... [X] Minus 1* bod Herec na pozici generála/otce (William Hurt) byl úžasný. Krásně koprný a vysloveně tam seděl (těžká ironie). Vůbec celé to mělo divný odér trapnosti. Vztahy postav, texty, dějová linka.. není ten film takový nějaký nedodělaný? [X] Minus 1* bod Mělo to být akční nebo to měla být komedie s prvky parodie? Jízda taxíkem vtipné ale nebyla. Vytahané fialové tepláky taky ne. U čeho jsem se ale opravdu smál, byla akce v parku u školy, kdy na povel generála skákali Hummery z křoví. Jo a super byla věc, kdy se praštil o skálu do hlavy a bolelo ho to. Bylo to těsně po té, co po něm střílela armáda aji z celkem silných zbraní. Taky mne dostal závěrečný boj a "bouchnutí" do země. Hhuullkk :-D :-D Zbytek odečtů si raději nechám pro sebe, na 1* bod mi ten komix přijde škoda. [X] Ráno mi bylo drobet nedobře. Snad to nebylo z toho filmu. ()

Wargoo

Myslím že vydarenejší kúsok ako predchádzajúci Hulk s Ericom Banom, a to čo sa týka celkovo filmu, ale aj obsadenia, réžie a atraktívnosti. Hulk z 2003 ma absolútne nezaujal, bol to trápny pokus o návrat "legendy", ale vyšiel ako obrovská blamáž. Tentokrát sa to ale zvládlo myslim si oveľa lepšie, ale tiež to mohlo byť lepšie. Norton je úžasný herec, charakterový, ale sem sa mi nejak nehodil. Radšej niečo menej hrdinovské. Inak slušne pozerateľné, nenudil som sa. 4**** - 69,787% ()

zabro

Me se zdal hulk od Anga Leeho mnohem lepsi, zajimavejsi, sviznejsi. Navic se me jaksi nezdalo takove to jiskreni mezi hlavni dvojici. Prislo me to docela hoodne chladne a neosobni. Co se tyce akcnich scen. Tak docela pekne jen se me jaksi nezdalo, ze by armada vyrazila na akademickou pudu jen tak si zastrilet nebo udelat z ni bojove pole. Nejvic me prekvapilo, jak se Edward Norton nehodil na roli hulka. To jsem necekal. Myslel jsem si ze to zvladne s tou svoji typickou eleganci a ono nic.A nakonec bych chtel rici takovy maly spoiler. Tony Stark je zpet :-D ()

FilmWave

Z podprůměru to táhne Edward Norton. Jinak jsou to v podstatě tři scény "našli mě-zezelenám-buch-buch-a uteču do lesa" za sebou. ()

*Colorado

Nebudu se příliš pouštět do srovnávání s Hulkem Anga Leeho, neboť jsem to asi neviděl v kuse, ale musim říct, že mně se tenhle Hulk docela líbil. Musim říct, že sledovat psychologické pochody Eda Nortona v době kdy z něj byl obyčejný vědec bylo víc než zajímavé a možná bych uvítal i víc těchto částí než jen přehršel akce, většinou přehnané. Nelíbila se mi část se záporákem na konci. A konec samotný? No asi budu muset shlédnout i POZOR SPOILER Iron Mana KONEC SPOILERU. Dal bych tak 3,5* ()

Amplifier

Slušná adabtace známého komiksu. Krásné tři akční scény i romantika nechyběla. Ale příběh sám o sobě nebyl zcela dosolený, něco mě tam pořád chybělo, ale 50% si určitě zaslouží. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt