Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Ridick

da sa na to povedat nieco insie nez sklamanie?...asi nie, lebo dopozeranie takmer dvojhodinoveho blockbustru s velkou nechutou aku ma vacsina ludi k spenatu som davno nezazil. ku kritike dna sa da este zvacsnit vykony trojky norton - roth - tyler, ktori jasne vyvolali na mne skor usmev na tvari ako uznanlive prikyvnutie a nakoniec ten koniec...ja stavim na iron mana ten je vacsi elegan... ()

GodComplex

Co je tohle za naprostou zhovadilost? A proc se proboha Edward Norton nechal k necemu podobnemu prekecat? Je sice pravda, ze prave Norton se to snazi tahnout ze sveta shitu, ale tomuhle kousku proste neni pomoci. Jak se neco tak uboheho muze maskovat ve vysokorozpoctovem havu s image blockbusterovosti? Podival jsem se na to hned po Iron Manovi, jakozto primem konkurentovi, dokonce jsem v to vkladal vetsi nadeje, ale Hulk to projel na cele care. Potesila me ale nejprve zminka o Stark Industries a nakonec samotne Iron Manovo cameo, takze se i docela vyplati videt oba kousky. Sorry za mou comic books nevzelanost, ale bylo pro me prekvapko, ze jsou tyto 2 svety vzajemne propletene. Jeste vetsi prekvapko, tentokrat negativni je, ze Incredible Hulk je vlastne dvojka. Nevite ktera bije a hodi Vas to primo do deje o kterem nemate poneti. U podobnych super heroes movies jsou prave zacatky danych hrdinu jednoznacne nejzajimavejsi a tady jste automaticky o tu nejlepsi cast ochuzeni. Zbydou vam tak 3 spatne akcni sceny mutace a vybouchani vseho okolo, ktere jsou oblkopeny stupidnim scenarem a neuveritelne nudnou kasi. 2/10 ()

Laxik

Jeden z mých oblíbených komiksových filmů. A proč? Mí oblíbení herci (Norton, Liv, Roth). Můj oblíbený (anti)hrdina. Příběh je prosťoučký, ale co na tom. Akce mě víc než baví, je nápaditá (občas mi sice Hulk připomínal King Konga, ale tomu se holt asi vyhnout nedá), obzvlášť jak Hulk používá Abominationovy ostny ve svůj prospěch. Prostě nářez a o to mi šlo. ()

PKD

Geniální film o mé 2.nejoblíbenější Marvel postavě. A rozhodně o 100% lepší než první film. Hudba 100%. Obsazení 100%. Režie 100%...mám pokračovat? Po tomto se hned vždy musím podívat na spoustu dílu jeho TASky ,která jest bezchybná. Stejná atmosféra atd. Jj.tak se to má dělat! ()

zipper111

Překvapivě to nebylo tak hrozné jak jsem očekával. Trošičku víc akčňák než jednička, prostě taková oddechovka, která neurazí ale nijak nezaujme. Liv se mi líbila nejvíc, hrála dobře a ještě jí to slušelo, Edvard taky nezahrál špatně. A nakonec, nevim jestli si toho někdo všiml, ale když Bruce Banner načítá počítač u Betty v kanclu, naběhne tam NORTON antivirus :) ()

Freemind

Mdlé a zmatené. Technicky tomu není vlastně co vytknout, i herci se snaží - vše ale stojí a padá se stupidním scénářem. Akční scény nudné, "vtipné" jsou trapné. Edwarde, Edwarde, kam ses to nacpal? ()

Vojcl

Průměrný hollywoodský blockbuster se vším všudy. Od původního Hulka od Anga Leeho výrazně přibylo akčních scén, zato scénář je o dost slabší a nepřináší vůbec nic nového co bychom neviděli u jiných comicsovek. Díky zdařilé vizuální stránce a přesvědčivým hercům je to pořád koukatelná popcornovka, která na vyplnění nudného večera bohatě stačí, ale nic co byste si neměli nechat ujít. ()

buldock

Poctivý akční blockbuster , který trochu ztroskotává na slabším scénáři , ale hodně divákovi vynahrazuje nápaditou akcí , velmi dobrými triky a excelentním zvukem. Další povedený Marvelácký comics , u kterého jsem se nutno říci velmi dobře pobavil ;-) Film: 80% ()

erased

O poznání lepší než Hulk Anga Leeho, stejně tak o poznání horší než Hulk Marka Ruffala. Herecký um Edwarda Nortona bohužel tomuto filmovému vyobrazení zeleného cholerika příliš nepřidává. Konverzační scény plynou svižně, z akčních scén několikrát i padá čelist, ale jako celek to nijak nevyčnívá nad komiksovou konkurencí. Kromě jednoho překvapení: Tim Roth s přehledem překonal právě titulního Nortona. Dostat jejich vzájemné potyčky více prostoru i mimo závěr, čelist bych z podlahy sbíral ještě teď. Takto mi nezbude, než se slzou v oku stále dokola opakovat jejich romantické setkání v parku. ()

gogos

Neuvěřitelný Hulk je parádní zábava. Rychlé tempo, solidní scénář, parádní akční scény i efekty a fantastičtí Hurt a především pak Tim Roth. Okénka k Avengers hodně potěšila a délka je tak ideální, že film nezačne nudit. Největší problém bych viděl v hlavní roli Edwarda Nortona. Ač mám tohoto herce rád, na roli Hulka se prostě nehodil. Svůj standard odvedl i Louis Leterrier. Člověk, který dokáže natočit zábavné popkornové béčko, které díru do světa kinematorgrafie neudělá, avšak rozhodně neurazí. Hulk má obrovský potenciál, nicméně najít se jej zde nepodařilo. Cesta animovaného Planet Hulk či Ruffalova ztvárnění v Avengers mi přijdou podstatně lepší. Neuvěřitelný Hulk je nadprůměrná zábava, která si možná celé 4* nezaslouží, ale i tak je udělím... ()

Tony.cs

Parádní snímek vezoucí se téměř ve stejně svižném rytmu, jako první Hulk. Nádherně vybroušená a efektní animace. A skvělá akce. ()

Makky

Neuveriteľný Hulk je v podstate rovnaká blbosť ako bol Hulk, ale pozerá sa na to výborne. K tomu dobrí a sympatickí herci a vznikol z toho poriadny "no brain" akčňák. ()

Bat55

Dlho som váhal, či dať 3* alebo 4*. Nakoniec som sa rozhodol pre vyššie hodnotenie, a naviac ma záver filmu fakt potešil, keď tam prišiel Tony Stark/ Iron Man a povedal, že dáva dokopy tým, teda asi Avengers tým superhrdinov. Už sa na ten film nesmierne teším a Hulk tam parádne sadne. Čo sa týka filmu, nie je to žiadna sláva, ani veľdielo, je to obyčajne nadupaný Blockbuster a je uveriteľný, i keď jeho obsah nie. Film nadupaný akciou a výbuchmi. Pre mňa málo hláškovité a efekty, no povedzme, niekedy boli dosť neprirodzené a v tom všetkom, v tej živej akcii, pôsobili neprirodzene. Inak, ale omnoho lepšie, než Leeho verzia, tady je aspoň svieža akcia a nadupaná posledná polhodinka. Je to asi za 3 a pol hviezdy, ale na ten fajne odkaz na konci, to zaokrúhlim na guľaté 4*. /75%/ ()

ABLABLABLA

Jeden z těch slabších Marvelovských akčňáků, ale i tak to celou dobu slušně baví a konečně jsem viděla aspoň nějaký film s Hulkem /když nepočítám Avengers/, který se mi nějak pořád úspěšně vyhýbal na to jak je zelený a velký a všude kam jde udělá obří humbuk. Jinak uhasit oheň tím, že tlesknu? Good one. ()

Remedy

Akční nářez s nádechem romantiky. Skvěle výpravný snímek splňující dokonale téměř všechny atributy daného žánru. Trochu více prostoru pro vztah Nortona a Tylerové by sice nebylo na škodu, ale to je jen velmi malá vada na kráse. ()

..Lucas..

Hulk je nejslabší ze všech těch oficiálně propojených Marvelovek, ale i tak se jedná o slušnou zábavu. Největším plusem je Edward Norton, který je mnohem lepší než později Mark Ruffalo. Liv Tyler byla dobrá volba pro Betty Ross, stejně tak Ty Burrell pro roli jejího přítele, jen škoda, že tam nebyl o něco víc. Každopádně doporučuju všem fanouškům Marvelu. ()

MATADOR

O kapánek lepší pokračování zeleného hrdiny. Akčnější a co se příběhu týče lepší, než jednička. I když nevím proč, ale zrovna u Hulka je vždy slepé místo ve prostřed filmu. S tím by měli scénáristé něco udělat, pro příště ;-) 60% ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt