Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

korok

Řekl bych, že jeden ze slabších komixů MARVELU. Edward Norton nepůsobil tak sympaticky a opravdově jako ostatní superhrdinové. I tak jsem se ale bavil. Čtvrtá hvězda za miniúčast Tonyho Starka v závěru jako předzvěst Iron Mana. ()

canucks333

V zásade veľmi prázdny film, v ktorom sa nájdu svetlejšie momenty, ale v konečnom dôsledku nepríde žiadna pamätná či kultová chvíľa. Od Hulka z roku 2003 je to myslím určitý posun smerom dopredu, ale skrátka mi to celé príde ako obyčajné béčko... Niet divu, že sa Edward Norton do úlohy Hulka už nevrátil... Videl som 1x v slovenskom dabingu--------- 45% ()

Shredo

Už od prvého momentu je cítiť, koľko prachov je v tom naliatých. Ale to ničomu nevadí, celú dobu sa to pohybuje v pútavej štandardnej hladine, a koncetrácia diváka neklesá. Kto z nás by nefandil Hulkovi. Jedná sa o dosiaľ jediného Marvelovského superhrdinu od ktorého sa neočákava pomoc, ale nasadzujú sa všetky prostriedky k jeho dolapeniu. V závere sa predsa vývojom udalostí od neho pomoc očakáva. Ale čo s hrdinom, kto je ako neriadená strela. Veľmi podobná paralela s Dr.Jekyll a Mr.Hydom. Zhrnutím nutno poznamenať, že sa jedná o interesantný snímok bez výkyvov a sympatickým hlavným hrdinom v netransformovanej forme. Výborné je taktiež zladenie s Liv Tyler. ()

Folky

Ještě míň zajímavé a zábavné než předchozí díl. Prakticky všechno, co předchozí film aspoň trochu zvládal je tady pryč, a co nezvládal je tu ještě horší. Hrozná nuda. ()

burton

Je to strašný, pitomými a nudný. Zelenej blátotlačák se nepoved. Myslím, že občas trošku hapruje perspektiva, zeleného bláta je privela a navíc,to druhé zelené bahnisko je volaaké odfláknuté. Všichni mi pořád říkají, že jsem naivní a moc hodná. Noale tady Liv je na tom daleko hůř a nic jí nepomůže, že je hezčí,než já. Uvidíte. Joaještě - oba mají ofinku,to je tak blbý. ()

MickeyStuma

Druhý pokus o filmové zpracování komiksového zeleného monstra Hulka, podle současných měřítek, už vyšel o něco lépe a to je zapříčiněno asi hlavně závěrečným dlouhým soubojem, který se stal již očekávanou filmově komiksovou atrakcí. Edward Norton vystřídal Erica Bana, avšak nesnaží se roli zahrát zase až tak nějak moc odlišně, což se dá považovat za určité zklamání. V takovém případě totiž k výměně herce nemuselo docházet. Hned na začátku je krátce připomenuta událost, na jehož základě Hulk vznikl. A s tímto aspektem se pracuje dál. Bruce Banner se snaží najít lék a jak se mu daří a nedaří právě vypráví tento příběh. Snímek má příznivější tempo a patřičnou akčnost, ale přeci jen stále jako by tomu něco chybělo. Příběh se sice nese v lepší uchopitelnosti jednoduché dějové prezentace, ale zájem být lepší než počin Anga Leeho je přeci jen až moc okatý. Bohužel, nejvíc s vadou na kráse vyčnívá právě zmíněný závěrečný dlouhý souboj, který sice je patřičně dramatický a akčně ukázalý, ale svou přemírou efektové vizuálnosti spíše vytváří chaos a nezmar, jaké nechtěně vzniklo už u snímku 'Spider-Man 3' (2007). Ale dejme tomu, za pokus to stálo. Není od věci také upozornit na potitulkovou scénu, ve které se objeví Tony Stark s tváří Roberta Downeye Jr. Tato scéna má hodně společné s potitulkovou scénu ve snímku 'Iron Man' (2008), a vlastně vyznívá jako její pokračování. Tony Stark zajde za Brusem Bannerem a zmíní se o existenci superhrdinského týmu pod názvem Avengers. Kdo přišel s tím samým za Tony Starkem už víme. Snímek 'Avengers' vzešel do kin čtyři roky poté, tedy až v roce 2012. Stejně jako u Iron Mana se i tady jedná o povedený komerční tah v rámci marvelovského superhrdinského vesmíru. Komiksoví fanoušci se měli v tuto chvíli rozhodně na co těšit. Snímek 'Neuvěřitelný Hulk' tedy udělal filmovému komiksu další zářez a nám divákům nezbývá zase jen čekat, co bude dál. ()

Liduskaa

Po pravdě nevím nevím-z kina sem přišla s trošku rozporuplnými pocity...možná je to tím,že mi unikl první hulk.ale celkově mi to přišlo maličko fádní...ani Tim Roth už to nezachránil.. ()

Grimlok

O chlup menší blbost než jednička, ale pořád jenom dvě hvězdičky. Třetí hvězda jenom za to, že příjdou i oni (Robert Downey Jr. a Stan Lee). ()

bif

Tahle verze Hulka se od původní Leeho verze liší naprosto ve všem, děj je pojatý spíše akčně než "meditativně", což by mělo diváka uchvátit, nebyl jsem uchvácen délkou, ale spíše nápaditostí bitek. Závěrečná bitka je opravdu působivá, bohužel ne tolik jako závěrečná bitka v původním Hulkovi, nakonec dávám **** jelikož jsem se po celou dobu nenudil a režisér Leterrier a vlastně i Edward Norton ukázali Hulka tak, jak má vypadat- naštvaně!! ()

Jajar

Nejdražší béčko v historii kinematografie, které se vydává za hluboké psychologické drama a má mizerně natočené akční scény? Nesourodá fraška s absurdním scénářem a ještě směšnější romantickou zápletkou? Inu, pokud představuje nejlepší část Neuvěřitelného Hulka cameo superhrdiny z jiného filmu, něco je špatně. ()

salamandrr

Docela slabota, čekal jsem víc zelené mlátící hory, létajících předmětů, zajímavější závěrečnou bitku...a ten hňup se snaží vyléčit? jo a animace tady místy dost pokulhávala, to i ve space jamu nebo králíkovi rogerovi byla lepší společná animace lidí a postaviček ()

maZSlicko

Dobre obsazena popcornovka s peknymi triky,ale to je asi tak vsecko,dialogy,herecky vykony a psychologie postav stojej za peknou belu :)pro me nejslabsi comiksovka.. ()

darkreider

Aj keď uznávam, že niektoré akčné scény boli veľmi fajn, tak mi dej pripadal dosť nespojitý, ako by som miestami precitol a vynechal pár minút. Tak či onak dávam 3 a pol a kvôli Starkovi na konci ma to trochu viedlo k 4* :) Že by sme sa dočkali filmu s nadpriemerným množstvom komixových hrdinov??? ()

chaotic

Bez okolků za 5 :) První hulk byl šlichta vyplněná hluchými místy, kdežto druhý HULK je teda pořádný nářez. Vynikající nášup kvalitních FX, kdy jsem místy čuměl s otevřenými ústy jak u Cloverfieldu (a to je co říci). Herecká změna byla rozhodně všemi 10ti k lepšímu a koncové prolnutí s Iron Manem taky potěší a navnadí, takže hurá do další Marvelovky, po zpackaném Spidermanovi 3 jsem si opravdu na Hulkovi společně s Iron Manem spravil chuť. ()

Meiers

Hulk je komixák zasazenej, do blbýho, moc reálnýho prostředí s totální absencí schopných protivníků - americká pěchota je mu nepoučitelným, věčně po celým městě na kusy rozjebaným protivníkem. Edward Norton byl každopádně dobrá volba a co se týče Liv, vůbec se nedivím, že kvůli ní Hulkie zmáknul dvě nebo tři slova, protože já bych se pro ni klidně pokusil vybrat kapsy Chucka Norrise. Zelenej by potřeboval být trošku víc uvědomělej, když zezelená a ne jednat rize na bázi zvířecího instinktu. Co se scénáře týče tak to stálo za h....vno a tak nějak mě to vůbec nevtáhlo, kluci to prostě dokonale zadrbali.....Utopie: Třeba by mohl ve Star Wars nahradit žvejkala - ten toho taky moc nenakecá - a kosit vojáky impéria......nebo hrát zadáka za tygry v novém filmu o americkým fotbale... ()

Rasle

Ničím neoslnivé pokračovanie zeleného Hulka. Nekonalo sa žiadne prekvapenie, snáď iba jedno, posledné dve minúty filmu keď sa z nenazdajky vo dverách zjavý Tony Stark, teda Iron Man... ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt