Sebastian Valmont (Robin Dunne) sa zamiluje do naivnej Danielle Shermanovej (Sarah Thompson) - a aby získal jej srdce, rozhodne sa skončiť so svojím nezáväzným životom. Jeho zhýralej nevlastnej sestre Kathryn Merteuilovej (Amy Adams) sa ale vôbec nepozdáva, že dal prednosť naivnému dievčaťu. - dúfa, že všetko prekazí, keď Sebastianovi ponúkne dvakrát toľko vášne a sexu... (TV Doma)

Loudislav

První díl sice nebyl nic chytrýho, ale byli tam alespoň hezký holky a Valmont byl těžkej frajer. Druhej díl už nemá přednosti žádný. ()

martpolak

Mé hodnocení je oproti ostatním nezvykle vysoké, způsobeno to může být tím faktem, že jsem druhý díl Velmi nebezpečných známostí viděl jako první. Hledím-li na film jako na samostatné dílo, nikoli jako na předvídatelný pokus o znovuoživení původní myšlenky, kterým bez pochyb je, musím jej hodnotit kladně. Již ne tak dramatický děj, který jsme mohli vidět v prvním díle, působí klidným a pozvolným dojmem. Herecké obsazení je objektivně horší než v prvním díle, avšak do příběhu dvojky se tito hercí vyloženě hodí. Vyvrcholení zápletky je překvapivé a samotný závěr též potěšil. ()

P@\/EL

Nikterak zajímavý film, kterému výrazně chybí více humorných situací a hlášek. Rovněž dějově se jedná o slabý a neuvěřitelně prázdný kousek. Film zachraňuje pouze všudepřítomný vyhrocený erotický náboj a poněkud překvapivé vyústění filmu. ()

ce4you

Asi 3x jsem se zasmál, jinak ve všech ohledech horší než první díl (i když ono to není pokračování, ale mizerný remake). Navíc s mnohem ošklivějšími herečkami :) ()

ewelyn_39

pokračování? vzhledem k tomu, že v 1 Sebastian zemřel, tak jak by tohle mohlo být pokračování? v tomhle díle teprve dostává ten deník, do kterého si už v 1 všechno zapisoval.. oproti prvnímu dílu, který podle mě byl super, je tohle tak maximálně na 1* ()