Všetko sa začalo, keď sa jeden mladý muž a jedna mladá žena stretli počas letu z L. A. do New Yorku. Oliver Martin (Ashton Kutcher) je čerstvým absolventom univerzity s presným a dokonalým časovým plánom pre splnenie jeho dvoch snov – dosiahnuť úspech v podnikaní a nájsť skutočnú lásku. Emily Friehlová (Amanda Peetová) je spontánna, drzá tínedžerka so sklonom k extrémom. Dva protipóly, dva nezlučiteľné spôsoby života. Síce sa zapletú na toalete lietadla, ale je jasné, že k sebe jednoducho nepatria. Aj keď sa však každý vyberú svojou cestou, zdá sa, že osud má s nimi iné zámery. A tak na seba z času na čas narazia, rok za rokom, zakaždým v inom meste, inom zamestnaní a inom vzťahu. A vždy v nesprávnej chvíli. Predsa ich niečo nevysvetliteľné k sebe priťahuje. Ako sa môžu spolu zasmiať, ako sa môžu rozprávať o čomkoľvek... Postupne sa z príležitostných kamarátov stávajú najlepší priatelia. Obaja hľadajú lásku a vzťah, ktorý by znova nedopadol katastrofálne. Trvá však niekoľko rokov, kým obaja zistia, že to, čo  k sebe cítia je… Takmer ako láska... (TV JOJ)

mirak2

Jedna z mala romantickych komedii, ktore mi nelezu na nervy a presne naopak sa mi velmi pacia..ale je dost mozne, ze staci, aby hlavna postava mala obrovske modre oci a zabudam na vsetky nedostatky. ()

TommyDiamond

Ashtona Kutchera a Amanda Peet, no oba jsem už je viděl v lepších filmech. Tenhle film byl, tak trochu nudný a děj filmu mě přišel nesmyslný. Celkově 35% ()

dogma97

Vykalkulovaná upachtěná romantika, vymačkaná z ubohého scénáristy za probdělých nocí. Vtip a humor? To ani náhodou. Hvězdičku za milého Ashtona. ()

DadysGirl

Sakra, proč Ashton hraje samý dobrý role? Já ho snad začnu mít rada a Amanda Peet taky aspiruje na moji favoritku... Musím říct, že je to milý film o dvou lidech, který se hledaj a nemůžou sejít, ale nakonec všechno dobře dopadne... :) ()

hazdrova

Musím povedať, že Amanda Peet je, ako by to povedali moji českí bratia, neokoukaná kráska. Romantická komédia to bola do posledného dychu a bolo to tak nenútene romantické, že sa to muselo páčiť, aj ľuďom, čo nemajú radi klišé. 4* ()

Al Majda

Opravdová romantika s velkým R. Jestli jsem někdy uvažovala o romantických chvílích , tak tohle je velmi výstižný film. Rozkošná Amanda Peet, řekněte mi děvčata, která by nechtěla vypadat jako ona nebo hoši, kdo by jí nechtěl. Ukaží , jak se bavit i ve chvílích , kdy vám zrovna do smíchu neni , jak nechat všechno za hlavou a žít život. No jo , jsem velký snílek a romantik. Ale sama si myslím, že je dobré si těch pár let počkat než někoho opravdu dobře poznáte a dokážete o něm říct, co se vám na něm líbí a proč ho máte rádi. Nebude to asi z důvodu, že se vám líbí jeho muzika nebo, že je bohatý a úspěšný :-).Určitě se tento námět opakoval milionkrát, ale to je tím , že láska je mnohotvárná a že se nám líbí a chceme být milováni, ale jde o to jak.Vždyť každý z nás uvažuje o každém detailu a pokaždé je jiný a nečekaný. ()

dreamflyer

jednoduchy a fungujici....jemnej humor,prijemny hlavni akteri(a to jsem ani jednoho nemel pred timto filmem rad,ale tady jim to sedne) a zabavnej pribeh.Pro me to melo vsechno co tenhle zanr ma mit .Muzu smele doporucit a to i kdyz nepatrim do POMOva ciloveho publika:)). ()

epoh

Strááááááášně příjemnej filmeček. Člověk se u něj zastaví, usmívá, půldruhá hodina uteče jako voda, a na konci si řekne: Láska budiž pochválena ()

mig21

Příjemná věc na dlouhé zimní večery. Perlička z obsazení: Stará dáma v metru na začátku filmu (Birdie M. Hale) která pustí Olivera blíž k Emily, hrála starou dámu i ve filmu Cesta do Ameriky - Eddie Murphy jí věnoval diamantové náušnice (tato scéna se odehrála taktéž v metru)... ()

Petule3

Prijemna komedie se sladouckym Asthonem a krasnou Amandou. Jako par jsou uzasni. Je to klasicka americka sladarna, ale preci jen je tahle necim jina a zajimava. Mozna kdyby si to vsechno uvedomili driv a ne az po 7 letech, usetrili by si dost trapeni...a taky by bylo po filmu :). Hezke. ()

ostravak30

Něco jako komedie a něco jako romantická. Romantické filmy jsou všechny stejné. Zamilovanost, chození, rozchod/y, znovu zamilovanost a dávají se dohromady = šťastný konec. Upřímně se divím, že Hollywood si stojí za Astonem Kutcherem. Nevím, kdo kdy přišel na nápad z něj udělat herce ani proč si myslí, že je talentovaný, ale mě jako laikovi se nelíbí a nesouhlasím s tímto názorem. To je však jediná věc, co s tím můžu dělat. Naopak Amandu Peet mám hrozně rád. Bohužel na sto sedmi minutový film je to hrozně dlouhé a docela nezáživné. I na romantický film je to málo romantické, o komedii bych se raději nezmiňoval. A tak je to alespoň něco jako komedie a něco jako romantická komedie. ()