Príbeh sympatickej moletky s prebytkom kilogramov, ale aj lásky vo svojom srdci, ktorým si získa náklonnosť každého vo svojom okolí. Získa si i lásku krásneho Orestesa, o ktorom vždy len snívala, ale nikdy si ho nedokázala predstaviť po svojom boku. Valentina bojuje za spravodlivosť, chce objasniť smrť svojich rodičov a dostať naspäť dedičstvo, ktoré jej patrí, aj keď to môže ohroziť jej vzťah s Orestesom. Raz, keď dosiahne svoj cieľ, nevzdá sa, pokiaľ nezíska svoju lásku späť. (STV)

kvete.i.vadn

Tak tento seriál jsem milovala, byl plný klišé, hloupostí, protahovaných zápletek, ale tak krásný :-))) Tza Tza je v této roli naprosto vynikající, báječně jí sedla, dokonce jí trefili i slovenský i český dabing. Jak nemusím Hildu Abrahamz, jako Olimpia byla dokonalá. Viděla jsem to též několikrát a strašně ráda na to vzpomínám :-) ()

DK197

Má to díry, Valentýna moc brečí... ale, když jsem byla mladší, užívala jsem si každý díl. A na ty skvělé páry se nezapomíná. :-) Plný počet, aby se vyrovnalo skóre. :) ()

bax odpad!

Túto telenovelu sledovávala kedysi dávno moja sestra a tak bolo jasné, že niekedy si ju budem musieť chtiac-nechtiac pozrieť ň. Aj keď som videl asi len 5 dielov a aj to len čiastočne stačilo mi to na to, aby som si spravil obraz o tomto "diele". Táto telenovela stelesňuje snáď všetko, čo na telenovelách nemám rád - sústavné kričania, hrozné výkony hercov, strašne jednoduchá dejová línia, ktorá je navyše u väčšiny telenoviel rovnaké. Proste najhoršia adaptácia príbehu o škaredom káčatku, ktorú som videl. ()

Lubino17

Keď som mal 10 rokov myslím, tak to chodilo na STV a mňa to bavilo :D . Už vtedy som pozerával telenovely len čisto kvôli tým polonahým latino kráskam a plus ešte keď schudla aj Valentína, tak sa veru bolo na čo pozerať. Tu treba vypnúť logiku, proste ju vypustiť a potom je to zábava. Ináč toto bola asi posledná vec čo som pravidelne pozeral na STV. Smutné. ()

djsaly

Keďže máme doma televízor a nie jeden a býva zapnutý aj v čase vysielania telenoviel tak sem tam nakuknem vedľa do izby keď započujem známe hlasy z dabingu či aj pasujú k postavám na obrazovke. A môžem smelo vyhlásiť, že tentokrát ma neupútal hlavne hlas ale ženská krása jednej seriálovej postavy a modelky "Norkys Batista". Moje hodnotenie je veľmi silno ovplyvnené a dávam prekrásnu 1s* ()

Marienn

Upřímně jsem čekala takovéhle hodnocení od diváků, kteří tuto novelu ani neviděli a snaží se všechny házet do jednoho pytle. Ne vždy se novela povede tak, jak má, to jako jo... Ale zrovna tahle stála za to a pokud někdo odsuzuje lidi, kteří se na ně dívají a myslí si, že se na ně dívají z nudy, tak se fakt plete... No jo, to je ta ČR... V zemích Jižní Ameriky je tento žánr naprosto normální. Aby se mnou někdo souhlasil a nepovažoval mě za idiota, že se dívám na telenovely, se tam musím odstěhovat? ()

Pinkie_

Já to teďka nemůžu hodnotit, je pravda, že je to skoro samá slátanina, a vešlo by se to dohromady tak do deseti dílů, ale dávali to když sem byla malá a já to přímo zbožňovala!! ^^ :D ()