Robbie Williams: živě z Knebworthu

(koncert)
  • Veľká Británia Robbie Williams Live at Knebworth (viac)
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 2003, 100 min (Special Edition: 90 min)

Réžia:

Hamish Hamilton

Hudba:

Guy Chambers

Robbie Williams

Album What We Did Last Summer - Robbie Williams Live at Knebworth vznikal počas troch nocí v roku 2003, kedy si Robbie zahral pred 375000 fanúšikmi. Tento album vyšiel 29. septembra 2003 a v Británii si zaslúžil najrýchlejšie predavaneho hudobneho DVD všetkých čias. Robbie Williams na tomto koncerte ukazal jeho schopnosti zabávača a nepochybne patrí medzi najlepších v tomto obore.

Tracklist: 1.Let Me Entertain You
15.Nans Song
16.Feel
17.Rock DJ
18.Angles

Bonus: -dokument (23 min.)
-fotogalerie
-hra
-4 bonus skladby (ČSFD)

Alementina

Absolutní bomba! Robbie na vrcholu a jeho nejlepsi koncertni snura. Tenhle koncert mam zarazeny mezi zazitky, ktere bych chtela zazit nazivo, ale uz nezaziju. ()

Renton

Nejen o mamutím koncertu pro téměř čtyři sta tisíc fanoušků pojednávající dokument, v němž jsem se mimo jiných zajímavostí dověděl, že si Robbie píše všechny texty a za pomoci spolu skladatele též dělá své písně. Že je v podstatě plachý a bojí se alkoholu a drog (kterým, ale podléhá). Ale mašinérie showbusiness je šílená a s nikým se nemazlí a udržet se na vrcholu je permanentní boj. I Robbie Williams se musel jednou propadnout, aby se znovu odrazil od trpkého dna a byl dnes tam kde je a kam rozhodně patří - na výsluní a špičkách světových hitparád. ()

brit84

Vždy jsem si myslel, že Robbie je jen namyšlenej frajírek, kterýho zajímají jen chlast a baby. Je dost možné, že je to pravda. Od chvíle co jsem viděl tenhle záznam vím i to, že je to docela citlivej chlápek, kterej si, alespoň tady, na nic nehrál a dokázal udělat fantastickou šou! Asi nejlepčí momenty jsou, když dívce z publika věnuje svoji bundu, a když vyzve diváky, aby všichni v jednom okamžiku stiskli spoušť fotoaparátů s bleskem! ()

genetique

Kto iný dokáže rozhýbať dav? Dav? Myslím 375 000 fanúškov v plnej extáze, skvelej atmosfére, tancujúci a spievajúci extrémne dobré songy od Robbieho! 90%. ()

StarsFan

Tento koncert jsem viděla poprvé před mnoha lety a ani s přibývající dobou neztratil nic ze svého kouzla. Jednoznačný důvod, proč lze pana Roberta Williamse považovat za jednoho z nejtalentovanějších a nejlepších zpěváků / bavičů / skladatelů své doby. Knebworth je nejen fenomenální a obrovský (cca 370,000 diváků na třech koncertech), ale i upřímný a osobní. Někteří muzikanti berou koncert jako povinnost odehrát před fanoušky pár písní a nefunguje zde žádná interakce, c Knebowrthu se naopak návštěvníci dostávají do centra dění, když si na podium Rob nechá vysadit dívku i malého kluka a s jiným párem se zas baví před písní She's the One. Existuje asi pět koncertů, kvůli kterým bych se vrátila do minulosti a chtěla je vidět živě, a toto je jeden z nich. ()

Silence

Robbie Williams je naprosto vynikající showman. Celý koncert je nabitý energií. Výborná podívaná. P.S.: Naučte se číst lidi :) 375000 lidí navšívilo v Knebworthu dohromady tři koncerty ve třech dnech. To znamená že na jednom koncertu bylo přibližně... no... ano 375000/3 návštěvníků! ()

stration

Robbieho písničky nějak nemusím, ale když jsem sledoval tento koncert, líbily se mi všechny. Perfektní show, holky nahoře bez a skvělé grimasy Robbieho. ()

SonG

Na to se nic nedá říct..nejlepší záznam koncertu co jsem kdy viděl a troufám si tvrdit,že to byl a bude nejlepší koncert vůbec.... ()

Jino

Robbieho nijak zvlášť neposlouchám, ale jeho hitovky samozřejmě znám. Proto jsem byl zvědav na tento jeho koncert a jediné co můžu, je smeknout. Supr bomba koncert. ()

4daPeace

Verdikt: Kdo nemel tu moznost videt Robbieho show live, tak toto DVD mu da tak 30% sanci poznat, jake to doopravdy je s Robbiem na live koncertu - BOMBA! ()

sir-dave

Absolutně nejlepší koncert co jsem viděl! Obě strany si koncert neskutečně užívali. Robbieho srandičky, slečna na pódiu, prsaté holky a mnoho dalšího.Všechno dokonale připraveno. Ani se nedivím, toho dojetí, když na někoho přijde tolik lidí. Nejlepší skladby: Come Undone, Feel, Angels. 100% ()

hans500

Špičkový popový koncert, dost možná ten vůbec nejlepší (v kategorii popu). Robbie Williams dokazuje že je pravý enternainer a v průběhu celého koncertu nejen že výborně zpívá, ale i baví desetitisíce lidí svou vynikající show. Samotný setlist koncertu je perfektní a záznam ve výborné kvalitě s excelentním střihem. Jednoznačně naprostých 5*. ()

lukasch

Robbie je opravdu skvělý entertainer, je radost ho pozorovat, jak to umí s fanoušky. Jo a ty písničky taky dobrý, jestli máte rádi britský popík. ()