Pätica študentov na výlete je nútená dať sa inou cestou, ako mali pôvodne naplánované. Uviaznu ale v opustenom moteli, kde na nich čaká strašná vízia zavraždených ľudí. Stretnutie z mužom, ktorému tu záhadne zmizla manželka potvrdzuje ich najhoršie obavy – na svedomí to má tajomný vrah! V blížiacej sa noci budú musieť bojovať o holý život až do nečakaného konca! (oficiálny text distribútora)

RomeroIsGod

Hodně průměrnej kousek. Pěkná úvodní scéna(za pejska dávám jednu hvězdu), pak asi třičtvrtě hoďky nuda a pak záverečná vybíjená, která už má zase jakž takž úroveň. Killer se ukáže docela pozdě, ale má styl. Jen jsem nepochopil tu jeho zbraň, zubařská vrtačka dovedená do extrému nebo co to mělo bejt. No, dokonce dojde i na střívka, takže na ten průměr to stačí. 50% ()

Flopik

Nie, rozhodne to nie je dobrý film a nestrácajte s ním čas, podobne ako ja. Natočené zle, aj napriek krátkej dĺžke hrozne nudné. Postavy nezaujímavé a fandiť im teda nebudete, respektíve vám budú ukradnuté. Niečo hororové sa začne diať až okolo 50 minúty ale za veľa to nestojí. No a v polke filmu skončí v hovnách jediná pekná žena. Za mňa som to mal vypnúť radšej vtedy. Pointa na konci dáva najavo aspoň troška snahy. U mňa za 1*. ()

Venous666

Začátek suprový, prostředek už nebyl taaaak našlapaný, ale závěr to zase dotáhl na tu průměrnost. Je to už menší vykrádačka, kterou jsme viděli v roce 94... Ale neházejte flintu do žita, druhý díl Reekera už není taková ta 50% podíváná :-) ()

Va55ago

Nooo ... tak to newim esli tomu mam dat 5*, nebo odpad :) Na zacatku sem se brutalne tlemil (ne, nejsem nijak moc divnej, jenom krapet), pak uz sla sranda stranou ... castecne. Pointa docela dobra ... ale jo, sranda to byla, takze nakonec za 4 ;) ()

helloween93

Další slasher, který vlastně slasherem být nechce a místo toho nás chce šokovat v úplném závěru a vysvětlit nám tím divný děj. Nicméně první polovina filmu je hrozně nudná a nic se tam neděje, ta druhá je o poznání lepší, ale to závěrečné vysvětlení to celé pošle do kytek... ()

Rathalos

Reeker je celkom slusny hororik,taka vyvrazdovacka s prekvapenim na konci,nie je to nejaky megatrhak,ale ani sracka to nie je,taky priemer,ale dvojka sa mi pacila viac...:-) ()

Rasle

Pekná napodobenina filmu Smrť prichádza v bielom, no v tomto prípade prichádza v čiernom. Smrť tu má podobu smrtky v čiernom rúchu. Dej sa asi v strede filmu sa trochu spomaluje a je lahko predvidatelný. Pre mňa pekný priemer ako jeho biely brat. ()

foundation

urcite schopny zazitok s prekvapivym vyustenim aj ked nebolo uplne originalne. na kazdy pad je sa to pohybuje niekde malo vyssie nad cistocistym priemerom. za ten zaver by som mozno aj trochu pridal. Rozhodne film ktory by si nemal nechat ujst ziadny hororovy fanusik. Da sa povedat ze do zanru nic nove neprinasa ale s tradicne pouzivanymi vecami pracuje dobre. ()

helraiser

Název filmu přesně vystihuje jeho kvalitu. Film má poměrně dobrý nápad, dobře a zajimavě vypadajícího zabijáka, ale na druhé straně dost často nudí. Film měl opravdu potenciál, ale tvůrci ho naprosto nevyužili, nic není dotažené do konce a to je opravdu škoda, protože se mohlo jednat o opravdu dobrý horor, ale takhle to je jen průměr. Škoda. ()

CharlieSs

Skoro po celý film jsem nechápala o co jde. Viděla jsem to už jednou, ale až teď jsem se podívala na celý film i s koncem. Bylo to celkem nudné, ale ke konci už se to dalo, na 3* to určitě je, protože tomu HODNĚ přidal konec. Za ten 2* navíc. ()

Saimon

"Dostante me mezi tuhle partu a ja Vam ukazu,jak to roztocim s lopatou...."Dosti der,ktere nevysvetli ani lehce originalni konec. Co naplat...Za dve lekaci sceny,vygradovane predevsim diky hudebnimu podbarveni hodnotim dvemi hvezdami. ()

bakeero

Kombinace několika známějších hororů a jejich zápletek, která neurazí, ale za pár dní vám po ní v hlavě nic nezůstane... ()

Alexandre

Hodně slibný začátek, který postupně přecházel v nudnou podívanou. Příběh se mi docelal líbil, ale to by bohužel bylo asi vše. Ať už to byla atmosféra, akce, dobrá hudba, tak tyhle věci tady značně chyběly. Takže zůstanu u lepších 2*. ()

dannyd14

Včera som hľadal v novinách nejaký horor na večer a čo nevidím? "Na pol cesty" Film Box. Pred tým ako film začal som sem nazrel, aby mi bolo jasné vopred o čo ide vo filme. Úvod začal celkom slušne, napätie ako sa patrí a potom bude akcia, ako som si to popritom hovoril. Čo sa z filmu vykľulo? Kombinácia filmov Loď duchov + Texas Chainsaw + Harry Potter a pod. Ten zabijak mal byť pokus o dementora alebo čo ? a ešte s pílou, vŕtačkou a vypúštal jedovaté plyny. Masku mal ako na maškarnom plese a to nie je všetko, čo tento film ponúka. Uvidíte chabé a trápne chovanie postáv, dementných duchov a nehovoriac o závere, čo som si povedal, že ten film mal aj nejakú pointu, pretože ja som tam žiadnu nenašiel. Z filmu som teda dostal iba šedý priemer a predstavoval som si to inak. Nedávno som totiž videl Motel Smrti a keďže som čítal popis filmu: "...opustenom moteli.", myslel som si, že to budé niečo podobné. Tajomný vrah zabíja ľudí v moteli, ale mýlil som sa na plnej čiare. Napriek toľkým chybičkám krásy si film získava 2 hviezdy. Jedna za to napätie, ktoré by sa dalo krájať a druhá za výskyt študentov vo filme. Inak na film zabudnete hneď po týždni. Ľutujem, že som si nevšimol v programe druhý horor Skrýša. ()

beso74

Konečne som sa odhodlal pozrieť si niečo, čo už plánujem takmer 10 rokov. A prišiel som na to, že Reeker (Ten čo vydáva nejaký smrad, tak by asi znelo jeho indiánske meno) nie je filmom, čo by bolo ľahké ohodnotiť, dokonca ani písať, aby sa potencionálnemu divákovi neuľahčilo záverečné predychávanie pri premýšľaní nad tým, čo vlastne videl. Snáď len to, že aj keď sa dlhú dobu tvári ako obstojný old schoolový slasher, nie je ním tak úplne. Treba pozrieť i pochopiť a porozumieť mu. Mne sa to asi tak úplne nepodarilo, aj keď sa mi zdá, že rozumiem o čo tu tvorcom išlo, aj tak ich nechápem... ()

Cortesz

Naprostá slátanina, plná nelogických situací, dialogů, špatných herců, ubohého námětu atd. Jedna hvězda je za finální myšlenku, která nebyla k zahození. ()

Mamlas odpad!

Velmi nadějná úvodní minuta, která bohužel prakticky nesouvisela s následným sračkoidním dějem. Následuje něco výsledkem podobné Mravenci nesou smrt, v čele s jakousi hnusnou anorektickou bábou a čtyřmi mlaďochy. Dojedou kamsi do někam a všichni se až do konce ponevírají od ničeho k ničemu, než ta hovadina konečně skončí. (7%) ()