Sám doma 4: Chceme náš dom späť!

(TV film)
  • Slovensko Sám doma 4 (viac)

Pre Kevina McCallistera vyhliadky na tieto Vianoce nevyzerajú práve ružovo. Jeho rodičia Peter a Kate už žijú osem mesiacov oddelene a doma čelí ťažkej konkurencii svojich starších súrodencov. Aj bez toho je však život bez otca pre Kevina obtiažny a tak nad pozvaním otca a jeho novej zazobanej priateľky Natalie príliš dlho neuvažuje. O to viac, že v dome Natalie je všetko plne automatizované a to predsa Kevin obzvlášť počas vianočných sviatkov miluje. História sa opakuje. Netrvá dlho, keď Kevin stretne svojich starých známych, ktorí majú svojho človeka aj v blízkom okolí Natalie. Kto iný mohol zabezpečiť zlodejov ovládaním zložitého alarmu. Situácia je o to nebzpečnejšia, že v dome sa bude nachádzať aj vzácna návšteva. Skutočný malý princ, ktorého budú chcieť Marv a Vera uniesť. Netušia však, že Kevin im nastražil tie najhrozivejšie pasce, aké si len viete predstaviť... (oficiálny text distribútora)

Pavlosos odpad!

Nuda, Nuda a zase Pan Nuda... Vývarový čaj z čtyřikrát louhovaného pytlíku a poznáte to dle neschopnosti filmu alespoň trochu zaujmout už od začátku, kdy se naplno projevuje snaha tvůrců o kompilaci všech dílů předchozích... Nudná dvojice zlodějů a Kevin je zde snad nejnezajímavější objekt celého filmu... Prostě vylouhovanej čaj nečaj... Pokud Sám Doma 3 a Sám doma a bohatý dávám 3* a 2*, tady už jen odpad. ()

albiebennett odpad!

Tak to se posrali ne? Díky tomuhle filmu se začíná jevit Sám doma 3 jako koukatelný film, což tomuhle filmu nemůžu odpustit. Navíc postrádá jakýkoliv smysl zavést do tohoto filmu postavu Harryho, tvůrce tohoto nápadu bych nechal zastřelit. ()

JesterKruger

Pro mě, jako pro autora by bylo ponižující nazvat tento film sám doma. Culkin tu chybí, bohužel už není malý kluk, a samotný Marvey bez Harryho???? A ještě k tomu ho hraje jiný herec. Kdyby to byl úplně odlišný film, a nebylo by tam zabudované to jméno filmu " Sám Doma " tak bych tomu dal i tři hvězdičky. Bohužel je to pošpinění série, a jsem smutnější ještě více než z té trojky, která neměla s Mccallistrovýma nic společného, ale oproti tomuhle byla trojka mistrovské dílo, a o Ztracen v New Yorku a Cool Jedničce už ani nemluvě. To jsou kvalitní díly, tohle bohužel pokulhává. Pro informaci se jedná o díl, který dějově předchází dvojce. A jak to vím? V jedničce Kevin tvrdí, že mu je osm, a ve dvojce, že mu je deset, a tady tvrdí, že devět. ()

DonArian odpad!

to není rodinná komedie, to je spíš horor! Sledovat tohle by nevydržel sledovat ani Vetřelec s Predátorem a Terminátorem...jednoduše odporná hnusná sladká hovadina s happyendem kdy na konci začne z ničeho nic sněžit za zvuků vět typu: Ach kevine ty si to přežil :D Culkin se musí obracet v hrobě a to tam ani není! ()

Tomulka odpad!

Příživníctví odsuzuju a tento debakl se ani jinak nazvat nedá. Herci jsou naprosto hrozní všichni do jednoho. Ostatní nestojí ani za písmeno. ()

Sengee odpad!

Proboha, to si snad někdo chtěl z nás diváků vystřelit, ne? Jak mohl Rod Daniel takhle totálně ujet? Ne, že by točil super filmy, ale příběh vlčáka K-9 a Beethoven 2 nemohu rozhodně označit jako odpad. Na tenhle film jsem se dívala fakt jenom ze zvědavosti a z nevěření toho, co se tam odehrává, zda to opravdu myslí vážně. Předvídatelnost děje, nuda, kluk ála Kevin je až otravný než rozkošný, trapný děj, postavy nemají své kouzlo. Prý se tu opakuje historie, ale použít záměrně stejná jména v „jiných“ rolích je zcestné a film Sám doma 1,2 se prostě nedá nahradit. Doufám, že to páni tvůrci tohoto filmového odpadu pochopí a už nikdy nenatočí stejnou blbost. Opakovaný vtip není vtipem. ()

donnanuk odpad!

K tomuto filmovému trháku sa ani poriadny komentár napísať nedá! Nikdy by človek nepovedal čo dokážu natočiť, nebiť mojej sestry ani o to nezakopnem, škoda že si to nedá vyhovoriť aj ona... ()

Machaut odpad!

Megaodpad! Megasračka všech dob! Tam je snad průser naprosto všechno včetně iritující hudby, která se do filmu téměř vůbec nehodí a která je násilně vkládána do každé scény. Celé je to tragédie - ukázka odpadu filmového průmyslu. ()