Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiálny text distribútora)

ZkuKol

Neuvěřitelná hovadina made in Germany, ale dost často jsem se u toho dobře bavil. Pokud se nepletu vznikl díky tomu na Pro7 i seriál podobného stylu, ale slabší úrovně. Takže pro jedno shlédnutí... 50% ()

uzzi

Neuvěřitelná německá blbost a pohádková obdoba českého Kameňáku (co do trapnosti). Divím se jen tomu, že jsem to vydržel do konce (na dva pokusy), ono to totiž má dva docela dobré vtípky (Gandalf ...) a ty dávají naději, že teď už to bude sranda, ale NEBUDE, ještě je tu něco nepředstavitelně odporného - titulní píseň (hej kluci jdou, kluci jdou..........-*-/+/--˘^ˇ~ˇ^~ˇ^˘ˇ^˘ a máte chuť vrazit pěst do monitoru a uškrtit ty malé hajzlíky). Celý film se však cítíte trapně, přitom z daného tématu šlo vydolovat daleko, daleko více. Hnus!!!!!!! PS: ideální fílm pro zhulenou partu, domácího mazlíčka, nebo za trest ()

kwoky

Několik super vtipu, hezka Snehurka, perfektni kralovna a spravne ulitli trpaslici. Cekal jsem sice neco jineho, ale je to docela zabava. Skoda, ze byla vetsina filmu docela nuda. ()

vorry

Nejlepší jsou deskové hry :DDDDDDD Tvl taky bych si nechal líbit takovou Sněhurku, ostatně ani taková Červená karkulka není k zahození :) ()

Frederika

U tohoto snímku skutečně nevím, jakou stranou stupnice hodnotit - odpad nebo geniální výtvor? Každopádně je to parodická komedie, jejíž scénář psal někdo na drogách a která stojí za shlédnutí. Mučení trvalou nebo dvoumetrového trpaslíka, který řeší problémy se ženskými jen tak někde neuvidíte. Herecké výkony za moc nestojí, kostýmy kupodivu zase tak špatné nejsou, a u titulků vám dojde, že jedivný národ, který tohle mohl stvořit, jsou skutečně jen Němci. ()

Luqi

Zaujímavý pokus pozrieť sa na príbeh Snehulienky z trošku inej strany. Ale moc nevyšiel. Pre deti to nie je a pre dospelých je to väčšinou trápne, i keď tu bolo i zopár dosť tých vydarených. Povedal by som taký typický nemecký humor. Chcelo by scenáristu nie z Nemecka. ()

FakyCZ

Pitomost, absurdní ptákovina atd atd.. A proto to bylo tak zábavné. Je hranice mezi trapností a legrací.. kde končí legrace tam začíná trapnost, jenže pak je další hranice to je když je to ještě mnohem trapnější a ve své podstatě chytřejší tak tam znova začíná zábava. ()

tyna97

Jedna z nejlepších komedií, co jsem viděla. I z těch Německých. Skvělé scény, super hlášky, hezčí Sněhurku asi nenašli, ale nevadí. Pokaždé se dobře pobavím. ()

Romeo5

Od této Německé komedie jsem prakticky nic nečekal a ejhle. Oddechovka jak má být od songu " hej kluci hej kluci jdou " až po královnu a její oblibu ve vtipech o černovláskách. Třeba " víte jak zabavíte černovlásku na dlouhé hodiny? ---že jí na obě strany papíru napíšete "otočte na druhou stranu" ..Tak ten byl dobrej :) Už jsem ho viděl několikrát a účinek?Pořád stejný,skvěle jsem se bavil :) Proto dávám plných pět bodů, prostě paráda. ()

J. T. Kirk odpad!

Dobře, když vezmu v úvahu, že je to německý pokus o parodii tak.. ne ani tenhle fakt mě nepomůže udělit lepší hodnocení. Mělo by se to jmenovat spíše 7 trapáků no vlastně jich tam bylo mnohem víc než jen 7... Hrůza, hrůza a ještě jednou hrůza!! ()

nopud odpad!

Donedávna jsem si myslel, že největší sračka v dějinách filmu byli 4 ninjové v zábavní parku. Pak jsem ale viděl těhle 7 trpaslíku a mám jasno. Tohle je to nejhorší, nejpříšernější a nejotřesnější, co jsem kdy viděl. Vrcholem všeho jsou 2 nejkreténštější trpaslíci v podání Otty Waalkese a Martina Schneidra. Lituji každé minuty, kterou jsem ztrávil u tohodle filmu. Snad se příště podaří učiteli vybrat do hodiny němčiny něco lepšího. ()

ex.it odpad!

Nepříjemní herci, i když to bych možná překousla. Chvílemi snesitelné, ale jinak naprosto trapné. Nedá se to ani poslouchat. ()

Luisis

Napady a kulisy pěkné ale ten styl filmu, jak já říkám "blbečkovský". Pořád nějaké poťouchliny, usmívání, pazvuky a šklebení, chápu, že je to primárně asi pro malé děti, ale i tak....40% ()