Bobo, najmladší zo siedmich trpaslíkov, nešťastnou náhodou pichol princeznú Ruženku do prsta, skôr než hodiny na oslave jej 18-tich narodenín odbili polnoc. Možno to bola nemotornosť, možno iba smola, v každom prípade však svojím činom naplnil kliatbu zlej čarodejnice Della Morty a nechtiac uložil celé kráľovstvo k storočnému spánku. Smoliar Bobo a jeho šiesti kamaráti musia chybu napraviť za každú cenu. Ale ako? No predsa bozkom z čistej lásky! Trpaslíci vedia, že Ruženka miluje Jacka a on jediný ju môže prebudiť zo zakliatia. Lenže Jacka uniesol strašný drak Chrlič a uväznil ho v pevnosti mocnej bosorky Della Morty. Naši siedmi statoční trpaslíci naberú odvahu a neohrozene sa vydajú Jacka vyslobodiť. A ako v každej správnej rozprávke, malí hrdinovia čelia nečakaným nástrahám a zažijú mnohé bláznivé dobrodružstvá. A keďže hrdinov je sedem, bude s nimi aj sedemkrát väčšia zábava. (TV JOJ)

zeromen

Takovou animovanou kokotinu jsem už léta neviděl. Dávám jen a pouze 2* za snahu a za to že to dělali sousedi ale i to si myslím že je to moc. Prostě animák nemá hlavu ani patu, nevěděl jsem jestli se mám smát nebo zlostí brečet za vyhozené peníze. Hrozný a ubohý děj, již několikrát opakovaný a děsná animace na dnešní dobu. To už je pomálu lepší česká kravinka Kozí příběh. Jinak se omlouvám za jisté slovíčko. ()

Terva

CITÁT - Bylo nebylo před dávnými časy ....... se narodilo mrně, které "bylo princeznou" .................. Je to plné klišé. Já bych to viděl jednodušeji - Jack měl princeznu píchnot jehlou rovnou (stejně jí pak p()chne), nemusel nikam utíkat, měl jí hned políbit (z pravé lásky) a bylobynebylo. Ále ne, tady prostě musí být i sedm trpaslíků. Hned, jak jsem viděl tu taneční choreografii ...trp7slíků... měl jsem v tom jasno. Tohle není pro mě, ale pro prcky. CITÁT - Báječný den......... ()

kaylin

Klasická pohádka o Sněhurce a sedmi trpaslících, akorát že k tomu jsou zpěvy, které jsou nové a celkem snesitelné, hlavně proto, že jsou takové celkem líbivé. 3D animace je tady spíše na úkor filmu než k jeho užitku, protože je až moc vidět, že tohle rozhodně není ta propracovaná, do detailu promakaná, ale poměrně nudná a plochá. ()

kocik1 odpad!

Kdepak asi udělali soudruzi z NDR chybu? První cca tak 2 minuty mě zaujaly, čekala jsem srandu. No a dočkala jsem se Ein Kessel Buntes pro děti s poruchou soustředění. Diváka, kterému se nepodaří díky naprosto příšerné trhavé animaci přijít o zrak a díky pištění o sluch, připraví tato pohádka aspoň o vkus. Škoda promarněného nápadu, ale tohle se fakt dokoukat nedá.:-( ()

vlcekmirek

Tento film má jednu velkou nevýhodu: Málokdo si ho spojí s (hranou) JEDNIČKOU. A kdo si ten film nespojí s prvním dílem, nemůže pochopit odkazy a vtípky ve dvojce. Samozřejmě, že animované pokračování nedosahuje kvalit prvního filmu, ale dá se na to koukat a děti to pobaví. A já se bavil taky, navzdory škarohlídům a kritikům. ()

• Postava Dellamora bola vytvorená podľa excentrickej nemeckej speváčky Niny Hagen, ktorá jej tiež prepožičala hlas. (Zdroj: Eurotelevízia) (kacer4)