Bratři Ernie a Lars mají problém. V jejich domě je myš a nechce se jí pryč. Nepomohou žádné prostředky ani triky a nakonec nebude ani jasné, kdo vlastně honí koho. Snímek Hon na myš je založen na archetypálním komediálním modelu, v němž se silnější snaží dopadnout slabšího, a přitom dostává jednu ránu za druhou. Hrdiny bláznivé komedie režiséra Gora Verbinského jsou bratři Ernie a Lars Amuntzové, kteří po otci zdědí kromě zastaralé továrny na provázky i zchátralý dům, z něhož se vyklube architektonický unikát. Komedie, jež spolehlivě uspokojí jak dětské, tak i dospělé diváky. (oficiálny text distribútora)

c.tucker

Komedie, která mě úspěšně pobavila dříve i dnes. Plná šíleností z animovaných grotesek (odpálení Ernieho z komína apod.), ale i inteligentnějších vtipů. Vždy mě úspěšně rozesměje Christopher Walken s jeho myšovizí 2000 a catzilla, kterou už málem museli dát znovu do plynu. ()

DominikV

Prvotřídní výkony hlavní dvojce ( která furt jenom řve a jejich řev mě přívádí do křečovitého smíchu) a suché hlášky typu Ta myš je Hitler s ocasem nemají chybu. ()

wendelin9

Skvělá rodinná komedie o tom, jak vám může jeden titěrný hlodavec zničit nejen celý dům, ale i rodinu... Sledovat tuhle zběsilou jízdu malé myšky mě baví sledovat pořád dokola :) ()

hans500

Velmi nadprůměrná kvalitní komedie, Nathan Lane a Lee Evans své role zahráli výborně, hodně dobrý scénář a místy (hlavně ze začátku) zajímavá "Burtonovská" atmosféra. ()

Samuel7

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Herci se na své role skvěle hodí, myška je vtipná, hudba je také výborná, a hlavně se zaručeně pobavíte. Co víc si v tomto žánru přát? ()

Mrkvič

Nemám moc rád tenhle druh filmu. Když už ale něco takového zevšední a stane se takřka jako Sám doma a další filmy součástí našich svátků, prázdnin atd, musím uznat, že na tom něco je. I po několikáté je příběh myšky stále napínavý a závěrečná dražba unikátního domu je dechem beroucí akcí. O vtipu bych radši tolik nemluvil, ale zajímavé pokoukání pro celou rodinu to určitě je. ()

DJ Rocco iNc

Tento film som videl ešte v školskom kine a veru,že som sa na ňom nasmial. Hoci uplynuli roky, zasmejem sa na tom aj teraz.. Ale takúto myš by som do bytu nechcel. ()

pytlik...

Nikdy jsem u amerických komedií nepochopil, co je tak strašně srandovního na demolici všech věcí kolem, navíc celkem předvídatelným způsobem. Co horšího, v tomhle případě se bez skrupulí (z)ničilo cenné umělecké dílo. Jediné, co mě pobavilo, byl ten konec... jak si tvůrci mysleli, předtím jsme všechno zlikvidovali, no a co, továrna na sýr to nahradí. ()

PanFilmov

Tak toto je jeden z najhaluznejších filmov ake som videl paana koľko som sa narehotal na tej veci! Malá myška dava jasne najavo ze tí dvaja loseri do jej domu nepatria a myslím že sa jej to darí!!!:)))prosto super film so skvelým nápadom. ()

Compadre

Přiznávám, že když jsem na tomhle filmu byl kdysi se základkou, tak jsem se smál jak blázen, ale o pár let později mé nadšení vystřídalo totální znudění. Film je až na pár docela dobrých vtípků celkem dost nudnej a nevýraznej. Zkrátka průměr. ()