Adam (Brendan Fraser) sa narodil v protiatómovom kryte, ktorý si kedysi postavili v záhrade jeho geniálni rodičia, vystrašení studenou vojnou. Calvin Webber (Christopher Walken) a matka, vzorná domáca pani Helen (Sissy Spacek) na prvý pohľad bizarnému rozhodnutiu ich priviedla havária a následný výbuch lietadla na ich pozemku. Túto udalosť považovali za útok taktickými zbraňami. Adam bol vďaka tomu tridsaťpäť rokov vychovávaný v podzemí. Myslel si, že je jedným z mála pozemšťanov čo prežili. Teší sa, až rádioaktivita vonku poklesne pod životu nebezpečnú hranicu a on bude môcť vyjsť von... (TV Markíza)

Barak

Absolutně nevyužitý potenciál! Místo kupení gagů a hlášek, které se z toho daly vytřískat, se tu Brendan Fraser akorát tváří hrozně dementně a velmi samoúčelně se rozvijí jeho vztah s Alicii Silverstone. Občasný lepší vtípek zklamání nezachrání.... 50% ()

cerbygerby

Starší filmeček s Fraserem.. který byl od malička vychováván jen v bunkru svých rodičů, až přijde den kdy se může vydat ven na průzkum a zrovna potká takovou babu jako je Silverstone... no a pak už to jede, poznávání nových věcí je sranda -4* ()

Kingjiri

Slušná komedie se skvělým nápadem. Jen je trochu škoda, že se v druhé polovině děj začíná točit jenom kolem vztahu Adama a Evy (zajímavý výběr jmen:)) a už se přestává pracovat s původním tématem, jehož potenciál zůstal nevyčerpán. Jinak je tu ale vtipných momentů hodně, hlavně tedy v první polovině filmu a nebál bych se tenhle snímek označit za nejlepší komedii, ve které se objevuje Brendan Fraser v hlavní roli. Sympatická oddychovka, které dávám čtyři slabší hvězdy. ()

chrispe

Opravdu pohodový film, jeden z těch, které si rádi pustíte i několikrát (nebo alespoň já). Je to vtipné, je to milé a i když bych v některých situacích Evu vyliskala, SPOILER? ten sladký šťastný konec jim všem vždycky přeju. ()

Jakubik

Námětově zajímavá romantická komedie. Super obsazení a hlavně Fraser si roli dokonale užívá a je naprosto přesvědčivý. A je až neuvěřitelně podobný Codymu ze seriálu Krok za krokem ale to jen tak na okraj. Nudit se rozhodně nebudete… ()

NightPorter

Huh, už jsem skoro zapomněl, jaká byla Alicia kočka. Pohodová romantika na sobotní odpoledne. Jen jsem nepochopil, jak moh Fraser dostat hlavní roli a kapitán hnědokábátníků jen ten štěk, docela paradox. ()

Hpatrik

Velmi originální námět pro komedii, to by z toho ale nesměli udělat, vážně se tvářící, Love Story. No a ten mladičký kukuč Brandona Frasera byl s prominutím na přesdržku :) ()

Razzor_82

"Mám jít nahoru?" Přitroublý Adam opouští po pětatřiceti letech podzemí aby našel svoji Evu. Příjemné herecké obsazení. Fraser je správňák a Silverstone si hned získá vaše sympatie. Svým námětem dost originální a místy dojemná komedie. 8/10 ()

annickka

Zas tak úžasný mi tento film nepřišel, všechny postavy byly trochu zkarikované, hlavně na mamince to bylo dost znát, tak byla až moc typická, a přestože mám strašně ráda Brendana Frasera, tady mi přišlo, že často zbytečně přehrával. Všecko je to pojaté tak nějak dětinsky, ne zcela uvěřitelně, myslím, že se z dobré zápletky dalo vytěžit víc. ()

mak.

Příjemná romantická komedie s vtipným námětem (a la Fallout :), překrásnou Alicí, pasujícím Fraserem, 60s duchem a skvělým Walkenem. Hezky strávený čas. ()

Zuchy

Tahle komedie zúročila svůj originální námět a nejenom díky obsazení. Brendan byl jako ňouma skvělej a Alicia jako jeho průvodkyně k nakousnutí. Nemůžu si pomoct, ale tuhle komedii vždycky rád uvidim. No a ta taneční scéna z klubu byla vážně vynikající - Stardance hadr! :-) ()

Martin79

Moooc pěkný film. Všichni hlavní herci jsou skvěle zvolení do svých rolí, především pak Brendan Fraser exceluje, a nakonec jsem si oblíbil i Alicii Silverstone, přestože to není typ ženské, která by mi seděla, ale zde mi nevadila, ba co víc její výkon gradoval. ()

Lasombra

Je to milé a zábavné ale přitom je mi toho chudáka, co trávil půlku života v atomovém krytě líto. B. Frasera obdivuji za to vcítění do role. ()

Werde

Velice úsměvná romantika s příjemnými herci, o které jsem až do nedávna neslyšel (a to jsem nebyl v atomovém krytu).. ()

renoarko

Príjemná komédia so zaujímavým námetom a sympaťákom Brendanom Fraserom v hlavnej úlohe. Taký milý filmíček na sobotné popoludnie. Pre mňa za 3,5*. ()