James a Mollie čekají další dítě a připravují malého Mikeyho na důležitou událost. Mollie dostane porodní bolesti v zaměstnání a v poslední chvíli dorazí do nemocnice, kde císařským řezem přichází na svět malá Julie. Všichni se točí okolo nového přírůstku do rodiny, což Mikey nelibě nese. Mollie na nátlak své matky zařídí málo vydělávajícímu Jamesovi místo u soukromé letecké společnosti. James se začíná cítit odstrkovaný a těžko snáší, když mu Mollie organizuje život. Do propukající manželské krize významně zasáhne Molliin bratr Stuart, který se k nim na neurčitou dobu nastěhuje. James odchází z domu. Mollie se trápí a uvědomuje si svůj podíl viny. Jednoho bouřlivého večera odjede na letiště, aby se s Jamesem udobřila a nechá u dětí svého bratra. Stuart pronásleduje bytového zloděje a děti zůstanou samy. Od hořícího vařiče se vznítí kuchyně a malý Mikey dopraví sebe i sestřičku do bezpečí. Smíření rodiče najdou sice byt v plamenech, ale děti v pořádku. Oba malí sourozenci si řeknou, že se musí především starat jeden o druhého, neboť na bláznivé dospělé není vždycky spolehnutí. (oficiálny text distribútora)

Jakubik

Typická dvojka. Nastavovaná kaše. Vezmeme všechno, co bylo v jedničce dobré, přidáme pár nových vtípků a máme tu dvojku. Tak asi tahle se to dá shrnout. Ještě, že to bylo krátké… ()

Sosak

Jednoduchá komedie, sázející na to, že diváka roztaví pohledem na baculaté děti, nadabované hláškami dospělých. Moc to nezabírá, snad kdybych byl čtyřicetiletá mamina a ne člověk :) Jednička se ještě dala akceptovat, takhle už opakují něco, co tu už bylo a stačilo to. ()

sigf07

Pokud nikdy nebudu mít děti, bude na to mít do značné míry vliv právě tento film. Představa, že moje drobounká novorozená dcerka bude k sobě (či ještě hůř – ke mně) promlouvat hlasem čtyřicetileté pavlačové drbny, mě docela děsí. Opakovaný vtip sice pořád ještě zůstává vtipem a místy je film v rámci svých možností vtipný, ovšem z celé trilogie jde v mých očích o nejslabší článek. ()

josieaddms

Stejně dobré jako jednička, možná místy ještě lepší. Humor zůstal, postavy taky, přibyla ještě malá sestřička a všechno se to stále nese v duchu dobré legrace, kvalitního humoru, pěkného herectví, dobrých nápadů, krásných scén, a nezapomenutelných hlášek. Jedním slovem povedené. ()

KdG

Slabota, resp. lehce pod průměr. Jednička byla lehce nadprůměrná poměrně originální komedie ale tohle už není ono. A to mám Kirstie Alley i Travoltu jako herce poměrně v oblibě. ()

Tamdydam

Rodiné komedie zrovna nevyhledávám, ale představuji si, žě by měly vypadat nějak takhle. Nenáročné, roztomilé, vtipné, nepříliš podbízivé... V rámci žánru to je výborný film ()

Zajija

Škoda. Někdy se to povede a někdy zase ne. Pokračování Kdopak to mluví nemá z prvního dílu ani tkaničky, ale i přez to si myslím, že své příznivce si najde. ** . ()

Shitonit

Jsem tak nějak přemejšlel, když jsem se tu před lety registríroval, jak je možný zkomentit tísícku filmů. kde na to ti tu berou tajm ?? Už to vím :-) stačí se poflakovat na pracáku a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět a čumět na televizi :-) ()