Modrý prameň zvyšujúci sexuálnu žiadostivosť a potenciu už vyschol, a tak sa v Kameňákove dostane do centra pozornosti obyvateľov veľká stávka. Ak vyhrá Kohnovo futbalové mužstvo, majiteľ sa navždy zbaví svojej nepríjemnej svokry, ale ak vyhrá svokrin tím zostavený z členov rómskej rodiny, stane sa Kohn svokriným večným otrokom. Obyvatelia nelenia a uzatvárajú ďalšie stávky. Zdá sa, že v nedeľu pôjde o veľa – nielen o peniaze či sex s pornohviezdou Dolly Buster... Ďalšie pokračovanie ľudovej komédie režiséra Zdeňka Trošku. (TV JOJ)

crha odpad!

Tak tady jsem náhodou viděl asi třetinu. Troška je fakt umrdanec a všichni, co se tu nachomejtli by měli dostat doživotní ban. Mimo Lipskýho, ten už měl být dead. ()

yossarian-

Člověk si může jen říct - je tohle možné.... a pak vezme ovladač a přepne na zábavnější program - kupříkladu na panoramatické pohledy na hory při viditelnosti 3,5 m:-) ()

Narayan odpad!

I u třetího dílu téhle odporné série jsem nedokázal zakempit dýl než na deset minut, prostě to dál už nešlo...nejen že to není vtipný, je to navíc naprosto debilní... ()

Grimlok odpad!

Nikdy více, místo smíchy mi spíše tekly slzy proudem a hlavou mi prolítavala myšlenka "Ať už je konec, ať už je do hajzlu ten pitomej konec". Už nikdy více tento film nechci vidět. ()

Jeand´Boa

Jakýkoliv kámen do vody - vždy kruhové vlny směrem od středu... sebevětší kravina - fronty lidí před kinem... No nejsou to dva zajímavé podněty k zamyšlení?... ()

sarkareifova odpad!

Je něco horšího než tohle? Asi už ne. Jinak tahle série nemohla dopadnout. Je to naprostý debakl a neúspěch jinak dobrého pana Trošky. Pepa je takový ˙˙˙˙, že ani nepozná když hi jeho žena podvání se svalnatým trenérem, který ji učí sebeobranu. Tohle je jeden z deseti nejhorších filmu které kdy byly v ČR natočeny. ()

Plechpetr odpad!

Když jsem to tuhle sobotu viděl, říkám si: Musím změnit hodnocení na odpad! ... Díky bohu jsem to tak už jednou ohodnotil! Palec hore! ()